Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Criminal Minds ~ Zlocinacki Umovi  (Pročitano 10248 puta)
20. Dec 2008, 11:36:47
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
Criminal Minds





Ova američka krimi-drama prati avanture tima FBI profajlera specijalizovanih za analizu ponašanja kriminalaca. Ovoga puta, u prilici smo da vidimo seriju čiji je fokus izmešten sa kriminalnog dela i u centru pažnje ima kriminalca i njegove motive.

Ekipa stručnjaka koji gotovo bez greške analiziraju ponašanje kriminalaca zadužena je za najozloglašenije prestupnike a često moraju da predvide njihov sledeći korak ukoliko žele da ih uhapse. Ovoga puta dokazi sa mesta zločina i način na koji prestupnici pristupaju žrtvama glavni su podaci pomoću kojih profajleri sklapaju sliku pokušavajući da spreče sledeći zločin.

Elitni tim kriminologa sastavljen je od najboljih stručnjaka iz oblasti kriminalne ekspertize u nameri da se najopasnijim kriminalcima u Americi stane na put. Vođa tima je agent Džejson Gideon (Mendi Patinkin), najbolji profajler u zemlji, a pored njega tu su i Aron Hočner (Tomas Gibson), sa neobjašnjivom sposobnošću da pridobije poverenje svojih sagovornika i El Grinvej (Lola Glaudini), stručnjak za seksualne zločine. Derik Morgan (Šemar Mur), koji je čitavu svoju karijeru posvetio opsesivnim zločinima i doktor Spenser Rid (Metju Grej Gabler), genijalni profajler koji je okrenut sebi i radu i gotovo da nema socijalnu inteligenciju.





Da li neko prati ovu seriju?

Mislim da se neko vreme davala na RTS-u, ali su valjda otkupili samo prvu sezonu.
Serija malo podseca na Profilera... imaju slican koncept.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 1.0.154.36
mob
Tel.Me Your.Number
Konačno neko da se seti i ove serije. Smile
Ja sam je pratio dok je išla na RTS-u. Nešto sasvim drugačije u odnosu na klasične csi serije.
RTS će otkupiti ostale sezone tek kad Tijanić da ostavku Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
I ja sam je gledala na RTS-u, a mislim da je ranije prikazivana i na nekoj hrvatskoj TV, da li Nova, RTL, ne sećam se.

Sviđa mi se serija, iako nisam fan serija tog tipa. K'o što Laser kaže, drugačija je od CSI manije, pa valjda zato.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Nekako mi je serija mracnija od CSI serijala, a to mi se svida... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy Nexus
odgledao sam jednu epizodu, svidja mi se
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Jebem mu miša, jedna ovako dobra i svepristuna serija ima, koliko, 5 strana?  Smile E pa neće moći.  Smile

Nedavno sam počela da pratim redovno (kupila na netu  Smile). Ranije sam gledala sa mamom koja obožava ovu seriju par epizoda koje su mi se dopale tu i tamo, ali sam generalno mislila da je patetično američko sranje za nijansu bolje od CSI (što uglavnom i mislim o američkim serijama i filmovima, naravno, ne svim).

Ali sad sam promenila mišljenje.  Smile Ono, i dalje mislim da je pretežno američko sranjce  Smile, ali je zabavno, ima dosta psihologije, napeto je, ima dobre zaplete... a ja imam viška vremena... i eto, stigla sam do pola 2. sezone trenutno.

Ima likova koji me nerviraju (recimo, Morgan), mada su mi u principu svi OK. Nedostaje mi El.  Smile Još uvek nije otišao Gidion, ali i on će uskoro, to je baš bilo loše za seriju, ali su, kaže mi mama koja je već sve pogledala (freak Smile) da su našli dobru zamenu, te da je serija i dalje dobra, iako je izgubila ključnog čovu.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
Odgledala sve, od prve do poslednje epizode, jedva čekam nastavak u septembru.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
I ja ću do tad odgledati sve. Uf, nadam se ne uskoro, mrzim da čekam nastavke, pa kad ide jedna epizoda nedeljno, hoću da pošizim, jer ih ovako gledam po minimum jednu dnevno.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
Ako ti još uvek gledaš epizode u kojima je Gideon...ihaj, imaš ti do kraja još dosta.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Da, još sam maltene na početku. Znam da ima još dosta, ali brzo to prođe, za svaku seriju je bilo tako. Za Dekstera, recimo, pet sezona sam progutala, sad 'oću d'umrem dok ne dočekam šestu koja će se prikazivati jednom nedeljno, a da čekam do decembra-januara da se završi ne mogu.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.