Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 09:28:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: X-Men Origins: Wolverine  (Pročitano 16339 puta)
16. Dec 2008, 10:43:51
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
"Volverin" stiže 2009. godine


Reditelj Gevin Hud (Gavin Hood) režiraće film "Volverin" ("Wolverine", 2009), spinof nastao prema istoimenom liku koji u serijalu "Iks-men" ("X-Men") tumači Hju Džekmen (Hugh Jackman). Snimanje ovog filma počeće u novembru 2007. godine prema scenariju Dejvida Beniofa (David Benioff).

Gevin Hud je južnoafrički reditelj čiji je film "Gangster" ("Tsotsi") iz 2005. godine osvojio Oskara za najbolji film van engleskog govornog područja. Njegov sledeći film je triler "Rendition" sa Ris Viderspun (Reese Witherspoon), Džejkom Gilenholom (Jake Gyllenhaal), Meril Strip (Meryl Streep) i Alanom Arkinom (Alan Arkin). Ovaj napeti triler počeće da se prikazuje u domaćim bioskopima od 25. oktobra ove godine.

Korišćenjem izvora iz Marvelovih stripova Stena Lija (Stan Lee), kao i iz najnovijih grafičkih novela Frenka Milera - "Weapon X", "Volverin" će miksovati akciju s originalnom pričom o tome kako je Logan pretrpeo varvarski eksperiment koji mu je doneo mutantska svojstva. Nakon što je trilogija "Iks-men" zaradila preko milijardu dolara širom sveta, spinof "Volverin" je postao jedan od glavnih prioriteta.

"Dugo sam bio obožavalac Gevinovog rada i znam da će on napraviti genijalan film s razrađenim likovima i akcionim borbama koje ljubitelji originalnih filmova očekuju", rekao je Džekmen, koji se u ovom ostvarenju pojavljuje i kao producent. Pored njega u filmu igra i Brajan Koks (Brian Cox).

Film će se baviti Loganovom prošlošću i razlozima zbog kojih je postao mutant s regenerativnim sposobnostima, tri kandže na svakoj ruci i skeletom koji je legiran s retkim metalom poznatim pod imenom adamantijum. Na tom putu pomoći će mu i njegov mentor Čarls Ksavijer. Logan traži Viktora Krida (koji kasnije postaje Sabljozubi) da bi osvetio smrt devojke, ali neobičnim putevima postaje deo "Weapon X" programa.

Premijera filma "Volverin" očekuje se 2009. godine.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62


U filmu će se pojaviti dosta likova iz prošlog dijela X-Mena a bazirat će se na život i prošlost Logana čiji mutantski nadimak je Wolverine. Naglasak će biti na njegovu negativnu stranu nasilnosti koju u prošlim nastavcima neprestano pokušava da obuzda. Čitava priča je isprepletena i Loganovim upoznavanjem novih članova porodice ali i samih mutanata.

Režiser filma je Gavin Hood koji se više proslavio u svojoj glumačkoj nego u režiserskoj karijeri dok su scenaristi David Benioff koji je bio uključen u projekat filma "Troja" i popularni Stan Lee koji iza sebe, ali i ispred sebe ima mnogo popularnih filmova kao što su "Iron Man", "The Incredible Hulk", "Spider-Man 3" ali i u sledećim godinama "Spider-Man 4", "Iron Man 2" i još dosta velikih naslova.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
X-Men Origins: Wolverine Trailer [HD]


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I'm a complex guy, sweetheart

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 506
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia 5228
Bice ekstra film
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
SonyEricsson K800i
Deluje mocno...
Dobro je da jedan od najcenjenijih Marvel-ovih superheroja dobija svoj sopstveni film, dovoljno je on dobar lik da nosi ceo film...
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Video sam dosta kritika vezano za ovaj nastavak na nekim fan-sajtovima... ali dobro i ja se nadam dobrom filmu video sam par trejlera.. moze da bude zanimljivo mada.. vec znamo ko je on i sta postaje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Vidi-Meni-Visi

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6005
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
HTC One V
Ali ne znas zasto???? Bila bi fora da sada snime o svakom liku film i da na svakom objasne kako su mutirali...bla...bla....itf!!! U svakom slucaju svidja mi se trejler!!!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pa ja ne znam sta da stavim vise ovde, sve mi sklanjaju! Smile
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Pa pazi ne znas precizno zasto ali ... znas delic price iz 2 dela kada on traga za svojom prosloscu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Pa pazi ne znas precizno zasto ali ... znas delic price iz 2 dela kada on traga za svojom prosloscu.

Znachi ne znash nishta Smile

Po meni trailer nije nishta posebno, sasvim solidan, nema shta tu nismo videli. Jedina chinjenica koja me raduje je pojava mutanta zvanog Deadpool - ubedljivo naopichenijeg i najludjeg Marvelovog superheroja. Smile



Inache Deadpool je jedini marvelov superheroj koji zna da je u stripu.



U ovom filmu ga tumachi Ryan Raynolds - savrshen izbor!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
o da.. ryan raynolds... ok je lik skroz... i ok je za ulogu.. videcjemo...

p.s. mislim da cje ta chinjenica,shto znamo neshto o Volverinu, biti veliki plus za film.. jer lakshe su ga napravili onda.. znamo osnovne stvari.. i josh poneshto... glavno, u filmu Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 09:28:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.