Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 450 451 453 454 ... 691
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slike poznatih voditeljki sa domacih TV stanica?  (Pročitano 6271681 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sta se dogadja sa Marinom Jungic ljudi?Nema je vec dugo ljudi.Oj kako sam se ja palio na nju.Samo lice kad joj vidim digne mi se.Nekako prava zrela dama.Volio bi da je moja Gospodarica,a ja njen rob.Zamisljam da sam sluga njoj,Ivoni Djordjevic,Tamari Raonic i Anji Dmitrovic.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
olja beckovic u 21 h ...ko moze neka slika bica bataka:)O
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 718
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K 800i
Sta se dogadja sa Marinom Jungic ljudi?Nema je vec dugo ljudi.Oj kako sam se ja palio na nju.Samo lice kad joj vidim digne mi se.Nekako prava zrela dama.Volio bi da je moja Gospodarica,a ja njen rob.Zamisljam da sam sluga njoj,Ivoni Djordjevic,Tamari Raonic i Anji Dmitrovic.




druže, pa ti imaš ozbiljan sado - mazo problem! A šro se tiče Marine Jungić, ona je dobila otkaz na RTSu, tako da je više nećemo gledati na toj televiziji. Priča se da je otkaz dobila zbog nekih 300 eura, ali ne znam detalje, jedino je sigurno to da je popila pedalu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 118
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Milica - FOX - Cosmolife

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

milica1.jpg
(42.76 KB, 720x576)
milica2.jpg
(44.21 KB, 720x576)
milica3.jpg
(37.63 KB, 720x576)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61231
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Sad ce i milica da se uda za nekog lovatora kao i Ana mihajlovski Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Sta se dogadja sa Marinom Jungic ljudi?Nema je vec dugo ljudi.Oj kako sam se ja palio na nju.Samo lice kad joj vidim digne mi se.Nekako prava zrela dama.Volio bi da je moja Gospodarica,a ja njen rob.Zamisljam da sam sluga njoj,Ivoni Djordjevic,Tamari Raonic i Anji Dmitrovic.


Vidi, ovako Rajlisla...

Posto si prijatelj foruma - Gongile i moja malenkost mozemo da ti za prijateljski popust sredimo ovaj scenario :::

Marina Jungic moze da bude glavna Domina koja koordinira izmedju ko-Domina koje obavljaju glavne akcije.
Ivona moze da te lupa koznim korbacem po dupetu i poliva vrelim voskom dok trazi da joj se obracas sa "Da draga Gospodarice hocu da me jos strozije kaznite, ne stedite svog poniznog roba". Smile
Tamara ide na odmor pa ce je menjati (Gongile je odabrao) Olivera Kovacevic. Ona te precizno gazi svojim visokim stiklama po genitalijama. Smile Smile
Onda je tu Biljana Vranes koja je usavrsila tehniku "mestimicne vlage bez dodira", njen prodorni pogled pun prezira prema tvojim mazo-fetisistickim sklonostima odvesce te u "vlaznu" fazu posle koje te preuzima Dusica Spasic koja ti daje lazni utisak dobrote i prijateljstva a u stvari ti pruza najstrasnije nervno iskustvo preko elektricne stimulacije. Njena tehnika brzog i efikasnog drazenja nervnih zavrsetaka odvesce te prvo u ekstazu a onda u paklene muke poznate samo homo-sapiensu. Smile
Tu si vec zakoracio u zrelu zavrsnicu koju otvara Dragana Cosic obucena u zmijsko-aligatorski komplet i koja te  primorava da recitujes imena italijanskih kreatora dok ti cupa bradavice elektricnim klestima.
 Sada si apsolutno spreman za krucijalni trenutak sadizma i svog mazo-uzitka.
Iza satenske crvene zavese pojavljuje se Sladjana Tomasevic u cipkastom kompletu, carapama na haltere, sa leopardovim aplikacijama na guzi. Nosi pomagala koja ce te vodjena njenom iskusnom rukom odvesti u tebi jos nepoznat svet uzivanja i kojim ces probiti dosadasnje granice hedonizma.
Sladja, sa svojim gresnim asistentkinjama - Senkom Vlatkovic i Natasom Milovanovic...
Moja elokvencija ne moze da docara ono sto ti ove tri djavolice pruzaju, tvoj nervni sistem ne moze da zaboravi ovo iskustvo koje postaje tvoje prokletsvo... Smile Smile Smile Smile Smiley 1 Smile
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Ostaje jos samo da Gongile i moja malenkost dobijemo obecani honorar.
Moze i na "odlozeno" ! Smile Smile
 Smile






IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1297
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sad ce i milica da se uda za nekog lovatora kao i Ana mihajlovski Smile

Daj Bože da grešiš.....ipak je Milica pametnija od gorepomenute..... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
recite mi da je neko uslikao ivanu bojic zaric juce. a i ja mislim da je pametnija od ane
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 718
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K 800i
sve je marconi lepo rekao  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
sve je marconi lepo rekao  Smile Smile Smile

 Smiley 1

Znam da sam dosadio sa Biljanom, ali ima takvo dupe da ne mogu da odolim... Smile Smile
Mada se ovog puta nije utegla kako to inace ume.

Klip (5 MB)

Biljana-Vranes_280507.avi

Screenovi iz istog...





IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 450 451 453 454 ... 691
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.