Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Film Dan kada je Zemlja stala ~ Kijanu Rivs  (Pročitano 8505 puta)
04. Dec 2008, 11:58:03
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
Kijanu Rivs:"Dan kada je Zemlja stala"
 


Naiščekivaniji naučno-fantastični film "Dan kada je Zemlja stala" sa Kijanu Rivsom u naslovnoj ulozi premijerno će biti prikazan 10. decembra u Domu sindikata.

Film u kojem 44-godišnji glumac tumači lik vanzemaljca po imenu Klaatu koji je došao "s drugog kraja svemira" kako bi upozorio ljude da je kraj blizu.

"Dan kada je Zemlja stala" je rimejk istoimenog filma iz 1951. godine u režiji Skota Deriksona. Ovo ostvarenje pomera temu hladnog rata i nuklearne katastrofe na savremenije teme.

Kianu se pojavljuje u ulozi posetioca sa druge planete u vidu neuništivog robota koji po dolasku stvara globalnu pometnju na Zemlji.

Dok svetski naučnici pokušavaju da razotkriju misteriju njegovog dolaska, samo jedna žena shvata šta zapravo znači njegova poruka da je "prijatelj Zemlje".

Pogledajte ekskluzivni intervju sa Kijanom Rivsom i poslušajte šta on kaže o filmu, njegovoj ulozi i naučno-fantastičnom žanru.

IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
Dan kada je zemlja stala

The Day The Earth Stood Still
Žanr: SF
Režija: Scott Derrickson
Uloge: Keanu Reeves, Jennifer Connolly, Kathy Bates, Jaden Smith, Jon Hamm, Kyle Chandler

Dugo očekivani rimejk SF klasika iz 1951. godine sa Kijanu Rivsom u glavnoj ulozi, baziran je na sižeu originala. Kianu igra ulogu Klaatu, posetioca sa druge planete u vidu neuništivog robota koji svojim dolaskom stvara globalnu pometnju na Zemlji. Dok svetski naučnici pokušavaju da razotkriju misteriju njegovog dolaska, Helen Benson ( Dženifer Koneli) i njen usvojeni sin postaju deo njegove misije i jedini shvataju šta zapravo znači njegova poruka da je “prijatelj Zemlje”. Najbolji i najspektakularniji naučno-fantastični film ove godine.



Izvor : Tuck

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

izvinjavam se zbog duplog posta , ali mislim da bi ovako trebalo da bude  Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Ovo je jedan od filmova na ciju cu premijeru svakako otici.. .. mislim da je film apsolutno vredan paznje..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Mislim da ce ovo biti poput ratova svetova, samo dobra reklama a prica razocaravajuca. Ustvari, kao vecina holivudskih filmova u zadnjih 15 godina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4670
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Apple iNat
Nije mi jasno, zasto glumica kova kakvog je Jennifer Connolly prihvaca uloge u Sci – fi filmovima.
Trosenje talenta...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Postp sam gledao orginal film ( crno bijeli ) meni se jos taj sviodio iako je roboto bio metalna konzerva a brod tanjir i onako sve u ''amerika zakopcana da grla fazonu ''.

Ovo cu svakako pogledati mada sto se mene tice sve sto je SF ja gledam ali cu svakako reci kad pogledam film jeli cemu ili je samo tipicni ''rimejk''
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1202
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia E71
Mislim da cu i ja otici na premijeru...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
Premijera filma "Dan kada je Zemlja stala"
Sreda, 10. decembar 2008. 10:25    

Film "Dan kada je Zemlja stala" biće premijerno prikazan u sredu, 10. decembra u Domu sindikata.

Glavne uloge tumače Kianu Rivs, Dženifer Koneli i Džejden Smit, a režija je poverena Skotu Deriksonu.

U rimejku klasika naučne fantastike "Dan kada je Zemlja stala" (1951) poznata naučnica Dr. Helen Benson (Dženifer Koneli) naći će se licem u lice sa vanzemaljcem po imenu Klaatu (Kianu Rivs), koji je došao sa drugog kraja vasione da bi upozorio na preteću globalnu krizu.

Kada sile van Helenine kontrole pristupe vanzemaljcu kao neprijatelju i odbiju njegov zahtev da se obrati svetskim liderima, ona i njen otuđeni posinak Džejkob (Džejden Smit) ubrzo otkrivaju smrtonosne konotacije Klaatuove tvrdnje da je "prijatelj Zemlje". Sada Helen mora da pronađe način i uveri biće koje je poslato da nas uništi da je čovečanstvo ipak vredno spašavanja – ali je možda već kasno.

Proces je započeo!




Izvor : MTS mondo
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Ovo je jedan od filmova na ciju cu premijeru svakako otici.. .. mislim da je film apsolutno vredan paznje..

Ja mislim da se apsolutno varash.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
i ja se slazem s insiderom Smile

traileri su tu da te naloze

a to ovaj i radi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.