Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: High School Musical 3: Senior Year ~ Srednjoškolski mjuzikl 3: Maturanti  (Pročitano 9899 puta)
01. Dec 2008, 15:05:56
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
Srednjoškolski mjuzikl 3: maturanti


Žanr: mjuzikl, komedija, romansa
Trajanje: 112 min.
Premisa: Velika matura

Glavne uloge:   
Zak Efron (Zac Efron), Vanesa En Hadžens (Vanessa Anne Hudgens), Ešli Tisdejl (Ashley Tisdale), Lukas Grabil (Lucas Grabeel), Korbin Blu (Corbin Bleu), Monik Kolman (Monique Coleman)

Scenario:   
Piter Barsokini (Peter Barsocchini)

Režija:   
Keni Ortega (Kenny Ortega)



SINOPSIS

Omiljeni srednjoškolci - Troj (Zak Efron), Gabrijela (Vanesa Hadžens), Šarpej (Ešli Tisdejl), Rajan (Lukas Grabil), Čed (Korbin Blu) i Tejlor (Monik Kolman), stigli su do mature, koja sa sobom nosi i nova uzbuđenja. Očekuje ih finalno takmičenje u košarci, matursko veče i novi mjuzikl, u kome učestvuju sve zvezde "Divljih mačaka". Troj i Gabrijela pokušavaju da se izbore s idejom da će odlazak na koledž da ih razdvoji. S ostalim "Divljim mačkama" postavljaju na pozornicu prolećni mjuzikl kako bi iskazali svoja iskustva, nade i strahove zbog bliske budućnosti. Nove dogodovštine i zabavnu priču osvežiće atraktivne plesne koreografije, moderna muzika i grupa mlađih članova "Divljih mačaka": Met Prokop, Džastin Martin i Džema Mekenzi-Braun.

O FILMU

Dva televizijska filma pod nazivom "High School Musical" i "High School Musical2" verovatno su manje poznata ovdašnjoj mlađoj publici, ali u Americi su pravi hit koji je među zvezde lansirao sve pomenute tinejdž glumce i pevače. Nagrađeni s više Emija i nagrada "Teen Choice", ova dva filma spadaju u najuspešnije projekte Diznijevog kablovskog kanala. Stoga prelazak na veliki ekran s trećim delom - "High School Musical 3: Senior Year", ne predstavlja preveliko iznenađenje. U planu je, naravno, i četvrti deo. Pored toga što su ova dva filma dobila titule najgledanijih na ovom kanalu od njegovog nastanka, originalna muzika iz 2006. bila je najprodavaniji album u SAD 2006. godine.

Fenomen "Srednjoškolski mjuzikl" nastao je kada je producent i kreator "Srednjoškolskog mjuzikla", Bil Borden, poželeo da napravi film koji će moći da gleda kod kuće, petkom ili subotom uveče, sa svoje troje male dece. Iako su mjuzikli doživeli preporod s naslovima kao što su "Mulen Ruž" i "Čikago", niko do sada nije napravio mjuzikl za tinejdž populaciju. "Bil i ja smo posebno verovali u žanr koji se zove mjuzikl za decu i tinejdžere", kaže Borden, koji je radio zajedno s Berijem Rozernbušom. "S prvim delom nismo želeli da izmislimo točak, želeli smo samo da ga ponovo predstavimo!"

"Istorija filma prepuna je muzičkih komedija za tinejdžere", nastavlja Rozernbuš. "Filmovi iz tridesetih i četrdesetih su filmovi uz koje smo odrastali i koje smo voleli - 'Priča sa zapadne strane' , 'Moje pesme, moji snovi', 'Brilijantin' bili su snimljeni upravo za mlade".

Borden i Rozernbuš su već radili s Piterom Barsokinijem kada se rodila ideja o "Srednjoškolskom mjuziklu", tako da su mu predložili da napiše scenario. "Rekli su mi da rade na Diznijevom projektu koji je blisko povezan s muzikom i sportom. Oba sveta su mi jako bliska jer sam igrao košarku u mladosti a i radio sam kao muzički kritičar šezdesetih u San Francisku".

Višestruko talentovani reditelj i koreograf Keni Ortega se nakon toga pridružio ovom triju kako bi ideja stigla do malih ekrana. "Keni ima jedinstveni talenat. On je muzičar, sjajan plesač. On je koreograf. Zaista oseća scenario. Može da uzme koncept i učini ga životnim u mjuziklu kao nijedan drugi čovek na svetu. On je zaista čudo prirode", kaže Borden.

"Sve što sam želeo da uradim sa "Srednjoškolskim mjuziklom" bilo je da s uživanjem ispričam priču kao mjuzikl, na nežan i radostan način, bez komplikovanih zapleta i karaktera", kaže Ortega. "Hteo sam da oživim priču sa što više boja, atraktivnosti i uzbuđenja". "Srednjoškolski mjuzikl" i drugi deo istoimenog filma dosad su prevedeni na 24 jezika, a ukupno ih je videlo 250 miliona fanova u preko 100 država. DVD izdanja ovih filmova takođe su bila u vrhu top-lista; rasprodate su koncertne turneje koje su se održavale na stadionima pred 60.000 posetilaca; pozorišne predstave su igrane u Londonu, Australiji i Španiji; pravljen je i rijaliti šou na temu filma; snimani su i lokalni rimejkovi u Argentini, Meksiku i Brazilu, a urađen je i "Srednjoškolski mjuzikl na ledu", koji je obišao pola sveta.

Oficijelni sajt
High School Musical 3: Senior Year (2008)

Premijera: 30. novembar 2008. godine u Domu sindikata

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
SonyEricsson K800i
Ko uopste gleda ova *****?  Smile
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 603
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 6131
To bih i ja voleo da znam.
IP sačuvana
social share
I ajmo opet za iste pare !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
klinke u gimnazijama ...
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Klinke i nalozeni klinci. Ovo je najveca glupost od mirisljavog toalet papira.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.4.154.25
mob
Tel.Me Your.Number
Drug me cima da skidam za neku ribu Smile i zabagovalo na 150 mb od 190 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
Drug me cima da skidam za neku ribu Smile i zabagovalo na 150 mb od 190 Smile

in his face Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Samsung S8
Shit serija.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.4.154.25
mob
Tel.Me Your.Number
Hm... it's movie Smile
« Poslednja izmena: 02. Dec 2008, 20:40:31 od LaserXP »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 603
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 6131
Citat
in his face Smile

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
I ajmo opet za iste pare !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.