Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 03:59:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Seks klub ~ Deception  (Pročitano 2440 puta)
21. Nov 2008, 15:03:44
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
Seks klub
Deception

Žanr: Drama / Triler
Režija: Marcel Langenegger
Uloge: Hugh Jackman, Ewan McGregor, Michelle Williams, Maggie Q, Natasha Henstridge, Rachael Taylor

Start: 4. decembar 2008

“Da li si slobodna večeras...?” Jednostavno pitanje, ali ono kako će jedan čovek na njega odgovoriti, zauvek će mu promeniti život.

Džonatan Mekvori (Juan MekGregor) je taj čovek. Anonimac izgubljen u moru njujorške elite. Njegov problem nije “samo rad bez igre”. Više je to “samo rad bez života”. Ali slučajni susret sa Vajatom Bozom (Hju Džekmen), harizmatičnim advokatom, uvodi Džonatana u Njujork koji postoji samo za one privilegovane – dekadentno igralište za više slojeve Menhetna.

U Vajatovom svetu, muškarci nose odela od 4000 dolara, a kada se opuštaju, posećuju zadimljena andergraund mesta, gde su žene prelepe i na raspolaganju.

A za one čiji radni dan od 18 sati ne ostavlja vreme za privatan život? Za njih je tu “Lista”, neka vrsta seks kluba gde sa pravim brojem mobilnog telefona i četiri jednostavne rečI (“Da li si slobodna večeras?”) može voditi u veče seksualnog ispunjenja. To je svet “intimnosti bez vezivanja”, kako Džonatanu objašnjava njegov prvi plen (ili je obrnuto), i tako Džonatan otkriva stranu samog sebe za koju nije znao da postoji.

Ali, afera sa zanosnom i misterioznom devojkom koju Džonatan zna samo po prvom slovu imena, “S.”, (Mišel Vilijams) otvoriće mu još jedan novi svet kakav nije nikada zamišljao - svet izdaje i ubistva.

Reditelj Marsel Langeneger debituje filmom Seks klub, zavodljivim psihološkim trilerom o neobičnom erotskom putovanju jednog čoveka do samospoznaje, sa Juanom Mek Gregorom (serijal Star Wars, Trainspotting), Hjuom Džekmenom (serijal X-Men, The Fountain) i Mišel Vilijams (Brokeback Mountain) u glavnim ulogama.





Izvor : B92
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.3.154.9
mob
Tel.Me Your.Number
Evo ga majstor, dodajte mu skalpel Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
Evo ga majstor, dodajte mu skalpel Smile

na kog majstora i na shta si mislio ? Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mozes danas, ostavi za sutra...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1207
Zastava Stairway to heaven-Highway to hell
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Mislio je na Hugh Jackman-a u ulozi Dzeka Trboseka  Smile
IP sačuvana
social share
De Gustibus Non Est Disputandum


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
aaaa okies Smile ja mislio da si aludirao na ewana mcgreagor-a ... ali nisam gledao film tako da ne znam ... moram da gledam.. kazhe mi devojka da je ok .. samo da su kraj usrali  Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 03:59:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.