Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 11:35:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmske greške 2008. godine  (Pročitano 4350 puta)
20. Sep 2008, 05:54:40
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
Filmske greške 2008. godine

Najpopularniji filmovi ove godine puni su grešaka. Neke su sitne, neke više nego očigledne.

Četvrti deo Indijane Džonsa prednjači po broju grešaka 2008. godine. Doduše, neke od njih nisu vidljive na "prvo gledanje". Lik Harisona Forda 1957. godine vozi motor koji je "Harli Dejvidson" proizveo tek 2000. godine, a na mapama pronalazi lokacije koje su svoja imena dobila tek sedamdesetih.

"Mračni vitez" sa tragično preminulim Hitom Ledžerom u ulozi Džokera nije savršeno izmontiran. Na početku filma, školski autobus uleće u zgradu, ali kada ga Džoker izveze na ulicu, na autobusu nema ni ogrebotine. Tokom scene ispitivanja, Džokerovi tregeri se čas vide, čas ne vide.

Tokom tuče Betmena i Džokera u zatvorskoj ćeliji, pozicija Džokerovih ruku se menja iz kadra u kadar. Drži Betmena za ramena, pa odjednom za nadlaktice, pa za ramena...

Tu su i primetni delovi opreme, senke snimateljskog helikoptera, zvuci vrištanja dece iz (potpuno praznog) školskog autobusa...

Probleme sa tregerima imaju i likovi iz "Tropske grmljavine", a Lesova burma nestaje iz kadra u kadar. Tagova šminka se takođe čudesno pojavljuje, nakon što ju je već obrisao peškirom.

"Henkok" sa Vilom Smitom u glavnoj ulozi, u jednoj od "uloga" ima bananu koja je pojedena do pola, ali već u sledećem kadru ponovo cela.

Robert Dauni Džunior očigledno diše van ritma svog veštačkog tela u "Gvozdenom čoveku", a veličina i gustina njegove bradice varira tokom filma.

Crtani film "Vol-I" takođe ima nekoliko grešaka - jedna od njih je i fleka na licu Iv, koja se pojavljuje i nestaje iz scene u scenu.

Mjuzikl "Mama mia" obiluje greškama na setu, koje nisu izbačene u montaži. Tokom plesne scene "Does your mother know", jedna od igračica čas ima, čas nema naočare za Sunce. Dok prijateljice pokušavaju da nateraju Meril Strip da u sceni "Čikitita" ispije čašu, glumica se zagrcne, ali je primetno da se tečnost nije ni "popela" do njenih usana.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ko bi reko da nisam normalan?? 0_o

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1851
Zastava Far Far Away
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
vrh.. sad jos da vidimo te video zapise.. da utvrdimo to zajedno...
IP sačuvana
social share




| ፖድጎሪጻ | Падгорыца | بودغوريتشا | Podgorica | Подъгорица | Подгорица | Ποντγκόριτσα | پودگوریتسا | Podgorytsa | פודגוריצה | Պոդգորիցա | ポドゴリツァ | პოდგორიცა | Podgorika | Podgoritsa | Podgòrica | พอดกอรีตซา | Подгориця |
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Apple iPhone
Interesantno... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Tel.Me Your.Number
Citat
Robert Dauni Džunior očigledno diše van ritma svog veštačkog tela u "Gvozdenom čoveku", a veličina i gustina njegove bradice varira tokom filma.

Ovo sam primetio Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung Galaxy Nexus
Ima u mama mi-i kada se meril strip svadja sa pirs brosnanom, a iza svadbena "povorka" (ili kako se vecj zove) se penje uz ono sranje, planinu , shta god , sve vreme stoji na istom mestu iako se oni svadjaju nekih 10ak minuta... ja mislim kolikko se secjam da je tu chak i pesma winner takes it all ... Smiley
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jbga, ako uzmemo u obzir da se filmovi snimaju oko godinu dana, ne cudi toliki broj gresaka. Ko radi taj i gresi  Smile (sto mrzim ovu recenicu Smile ... ).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung Galaxy Nexus
heheh ne kazhem ja da ih osudjujem ovim shto zapazham greshke... nego je samo interesantno kazati svoja zapazhanja drugima koji to mozhda nisu primetili Smiley Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3953
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16

Velika vecina nas ne bi nikad ni primetila te greske da nije ovakvih tema. Smile
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja pirmetim mnogo gresaka, dok gledam film. Primer: Dzordz Kluni u filmu Od Sumraka Do Svitanja, ima cas belu, cas crnu majicu  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
movie mistakes je majka. ima tamo i par mojih zapazanja .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 11:35:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.