Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 ... 54
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Свесрпски сабор против издајника и диктатора Тадића  (Pročitano 42197 puta)
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
LG Frizider
Citat
A vi DSS-ovci vi liste "nagovorili"generale i političare Srbije da idu u Hag da im se sudi. Šta sad dalje imate da kažete?
Pa glavna fora je bas u "dobrovoljnoj" predaji. Nema buke, javnost mirna, obaveza ispunjena i vuci siti i ovce kod vuka......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Pa kad je neko mogao da bude dovoljno realističan za Lazarevića i Šainovića i da kaže moraju da idu u čemu je mentalni problem da bude logićan i da na Karadžića gleda isto. Znači ne sviđa mi se taj tribunal, ali mora i tačka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia E
Smile
Jeli bre radikali, jel ono vaš šef otišao u Hag da mu se sudi dobrovoljno? A vi DSS-ovci vi liste "nagovorili"generale i političare Srbije da idu u Hag da im se sudi. Šta sad dalje imate da kažete?
Seselj je sam otisao to nije diskutabilno!
kostunica se najvise udarao u grudi kad je isporucen sloba kao to je nelegalno kao mi nemamo zakon o saradnji sa hagom kao treba da se to pravno uokviri a onda je na njegov zahtev donet zakon o saradnji sa haskim tribunalom u kome se kaze da kad uhvatimo haskog optuzenika treba da ga isporucimo hagu i sad u cemu je problem taj dss je ko neka baba koja je posla na pijacu pa se domislja sta joj sve treba!
« Poslednja izmena: 29. Jul 2008, 00:55:52 od Dominick »
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Мислим да би народ друкчије гледао на Тадића, само када би рекао да му је лично жао што то мора да буде урађено.
Није тешко, а значило би многима.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia E
Мислим да би народ друкчије гледао на Тадића, само када би рекао да му је лично жао што то мора да буде урађено.
Није тешко, а значило би многима.
mislis da njega boli dupe za narod? dok ima ovaca bice i vune Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Мислим да би народ друкчије гледао на Тадића, само када би рекао да му је лично жао што то мора да буде урађено.
Није тешко, а значило би многима.
Tačno i da sam mu ja savetnik to bih mu i savetovala. Ali on je neki psiholog pa neka sam misli svojojm glavom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
LG Frizider
Citat
Pa kad je neko mogao da bude dovoljno realističan za Lazarevića i Šainovića i da kaže moraju da idu u čemu je mentalni problem da bude logićan i da na Karadžića gleda isto. Znači ne sviđa mi se taj tribunal, ali mora i tačka.
Pa nek' o tome misle oni koji su bili zaduzeni za ta izrucenja. Opet sa druge strane, nije isto Lazarevic i Karadzic. To sto ih oboje trazi Hag ne svrstava ih u isti kos po pitanju odgovornosti i uticaja na svojim prostorima. Jebiga tako je, imas elitu i medju optuzenima za ratne zlocine  Smile Ja ne bih izrucio ni jednog, ali neko ima malo vise fleksibilan stomak, zato se uostalom i bavi aktivno politikom
Citat
Мислим да би народ друкчије гледао на Тадића, само када би рекао да му је лично жао што то мора да буде урађено.
Није тешко, а значило би многима.
Tako nekako. Bar neko sturo obavestenje da uopste zna (a zna) sta se desava u narodu, i kolicina ogorcenosti koja postoji
« Poslednja izmena: 29. Jul 2008, 01:08:39 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Citat
Pa kad je neko mogao da bude dovoljno realističan za Lazarevića i Šainovića i da kaže moraju da idu u čemu je mentalni problem da bude logićan i da na Karadžića gleda isto. Znači ne sviđa mi se taj tribunal, ali mora i tačka.
Pa nek' o tome misle oni koji su bili zaduzeni za ta izrucenja. Opet sa druge strane, nije isto Lazarevic i Karadzic. To sto ih oboje trazi Hag ne svrstava ih u isti kos po pitanju odgovornosti i uticaja na tim prostorima. Jebiga tako je, imas elitu i medju optuzenima za ratne zlocine  Smile Ja ne bih izrucio ni jednog, ali neko ima malo vise fleksibilan stomak, zato se uostalom i bavi aktivno politikom
Citat
Мислим да би народ друкчије гледао на Тадића, само када би рекао да му је лично жао што то мора да буде урађено.
Није тешко, а значило би многима.
Tako nekako. Bar neko sturo obavestenje da uopste zna (a zna) sta se desava u narodu, i kolicina ogorcenosti koja postoji

Nisu isti, Lazarević je čovek za koga mi nije žao ni jedne pare iz budžeta koja se daje za njegovu odbranu. On je čovek kome bih bez obzira na to kakva presuda bude stegla ruku i rekla ti si vojnik koji voli svoj narod.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia E
Citat
Pa kad je neko mogao da bude dovoljno realističan za Lazarevića i Šainovića i da kaže moraju da idu u čemu je mentalni problem da bude logićan i da na Karadžića gleda isto. Znači ne sviđa mi se taj tribunal, ali mora i tačka.
Pa nek' o tome misle oni koji su bili zaduzeni za ta izrucenja. Opet sa druge strane, nije isto Lazarevic i Karadzic. To sto ih oboje trazi Hag ne svrstava ih u isti kos po pitanju odgovornosti i uticaja na tim prostorima. Jebiga tako je, imas elitu i medju optuzenima za ratne zlocine  Smile Ja ne bih izrucio ni jednog, ali neko ima malo vise fleksibilan stomak, zato se uostalom i bavi aktivno politikom
Citat
Мислим да би народ друкчије гледао на Тадића, само када би рекао да му је лично жао што то мора да буде урађено.
Није тешко, а значило би многима.
Tako nekako. Bar neko sturo obavestenje da uopste zna (a zna) sta se desava u narodu, i kolicina ogorcenosti koja postoji

Nisu isti, Lazarević je čovek za koga mi nije žao ni jedne pare iz budžeta koja se daje za njegovu odbranu. On je čovek kome bih bez obzira na to kakva presuda bude stegla ruku i rekla ti si vojnik koji voli svoj narod.
pa sto da ga ne voli od tog naroda je dobio ako se ne varam 2 stana kucu besplatna letovanja zimovanja i ostale beneficije zadnjih 40 godina, ko je lud da ne voli takav narod i takvu drzavu! Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
dok necija glava ne o** nema nista od demonstracija i cuda ...

kad su trebali da se odrze pederski skupovi, bilo je dosta oni koji su na sve nacine razbijali te skupove ... gde su sad ti da pokazu ..... ...

Milka Bosnić je bacila deku na tenk a ti ne mozes da napustiš Wienu i baciš deku na Tadića  Smile Smile  ... ne kapiram zasto lozis klince....dodji TI pa TI to uradi.Svoju guzu u ojeropu a tudju u zatvor...nije loše - pravo ojeropski razmisljas ....  Smile







« Poslednja izmena: 29. Jul 2008, 01:17:11 od nikola34 »
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 ... 54
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.