Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 05:07:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The Mist(2008) - Magla  (Pročitano 7155 puta)
02. Jun 2008, 23:32:11
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1
mob
Nokia Neka stara nokia
Stiven King...Boze moj sta je u njegovoj glavi...
Jos jedan film po uzoru na njegovu knjigu
Prica pocinje ovako...
Neki mali gradic,negde u americi...Nakon vertrovite noci pola stabala oko kuce glavnog glumca je unisteno i tako je nestala njegova kuca za brodeve i deo kuce...sada,on zajedno sa prijateljom odlazi u obliznji grad kako bi kupio namirnice...Odjednom,ogromna magla se spusta niz planinu,u grad,i svi ljudi se sakriju u tom velikom supermarketu...Ispostavi se da je magla neka nadljudska pojava,i u njoj su vanzemljaci iz druge dimenzije(zvuci glupo ali ledja vise ne bole ustvari nije tako kao sto zvuci,i nije kao drugi filmovi gde najezda vanzemaljaca napada zemlju itd itd)koji,naravno,kolju sve na putu...
Da skratim pricu,ne bih zeleo da vam ispricam sve,bolje je da ga odgledate...ako zelite da procitate radnju,pogledajte ovde http://www.imdb.com/title/tt0884328/plotsummary

p.s. ko zeli da pogleda film neka mi posalje pm,da mu kazem,ima odlicna fora u jednoj sceni
p.s. 2  Kraj filma...je...tako....bolestan....king majke mi ne mogu da shvatim sta mu padne na pamet...

Ovo je spoiler...ako zelite da ga vidite samo zaokruzite ovo sto sam napisao belim, slovima...
nemojde da ga citate ako gledate film...tj ako cete da gledate film
David, his son, and the three others drive through the mist for hours looking for help or a sign of clear until the SUV runs out of gas. On the ride they first stop at Davids house where he sees his wifes dead body in a spiders web. On the main roads they see tons of cars that have been overturned, a school bus full of webbed children, and tons of debris and roadside damage. While driving, they also encounter the largest creature in the film, a massive six legged monster covered in thousands of smaller creatures and tentacles that is the size of several large buildings, and is so high that only its legs can be seen as its head is well above the trees. With the SUV out of gas they pull over. They have not been able to drive out of the mist. With Billy asleep, David pulls out the gun and nods with silent agreement with the other members of the group. David says that there are only four bullets, not enough to kill all of them, and David will stay alive and let the creatures kill him saying that hell figure something out.

Four gunshots are heard and four flashes of light are emitted from the car. David exits the car screaming for the monsters to come get him. He has shot and killed his eight-year-old son, and the three other survivors, and is now waiting for his own death. A large rumbling noise emerges in the distance, something is approaching David. Screaming and begging to die, a monster does not reveal itself in the mist. Instead it is a U.S. military tank. In fact, it is a full military battalion. Tanks, soldiers with flame throwers and rifles, and truckloads of survivors are now traveling on the road. Some of the survivors appear to be from the grocery store. David has killed his son and the others only moments before they would have been rescued. David collapses on the ground clutching the door of his SUV. Two soldiers approach him unaware of what David has just done.

« Poslednja izmena: 02. Jun 2008, 23:37:36 od ColdOne »
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


You wana get high? Are you shure?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 6630,N73
znaci kraj je najjaci
IP sačuvana
social share
------FC.Liverpool------
you will never walk alone
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Obavezno cu odgledati...
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung S8
znaci kraj je najjaci

Slazem se,pocetak i tok filma je solidan....ali kraj...izvadio je ceo film.... Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
odgledala sam ga prije nekih mjesec-dva dana.

iznenadila sam se.

film mi se dopao.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Inace volim njegove knjige pa gledam i filmice snimljene po istim pa prema tome gledam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Inzistiram na gluposti

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3429
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia n80
Film je odličan, preporučam svakom ko nije pogledao...
IP sačuvana
social share
   
                              geopolitička konoba http://forum.burek.com/bistri-osvrt-i-jos-puno-toga-iz-geopolitickog-foruma-t422565.html
                   
                                Boljkot Slovenki do ulaska Hr u Eu ....Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ne postoje verovatnoce,postoje samo okolnosti.

Zodijak
Pol Žena
Poruke 902
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson K750i
Dosta dobar i solidan film
IP sačuvana
social share
Čovek,sa svim svojim plemenitim osobinama,još uvek u svom telesnom okviru nosi neizbrisiv pečat nižeg porekla.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7268
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 
Pogledao sam na You Tube The Mist Trailer,izgleda namunjeno film ali jos nisam uspeo da ga nadjem celog i da ga odgledam.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Dobar film,ja sam ga gledao,preporucujem ga,i ako nekome trebju linkowi,nek mi jawi na pp Smile Smile

Pogledao sam na You Tube The Mist Trailer,izgleda namunjeno film ali jos nisam uspeo da ga nadjem celog i da ga odgledam.... Smile

Pogledaj pp Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 05:07:17
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: the Magla ceo film Mist

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.