Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Прецијењени и подцијењени играчи  (Pročitano 17139 puta)
28. Mar 2008, 15:10:38
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
Сам наслов све каже.

Наведите играче који су по вама прецијењени или подцијењени. Наравно наведите разлоге зашто мислите тако. И ако је могуће да се изолујете на релацији Звезда - Партизан, тј. да се њихови играчи не убрајају. Вјерујем да би било доста коментара типа "Кежман, јер га не зову у репр.", ал` то оставите за неке друге расправе ...  Smile

Прецијењени: Робињо, мали је страшно по мени прецијењен и без разлога носи епитет "најбољег играча Реала и фантастичног играча". Онда Гаго и Хигуаин, огромне паре су дате за њих и мислим да ниједан до сада није оправдао ни динара. Добро Хигуаин и не игра толико али је стварно превише плаћен, а и не показује неки екстра потенцијал.

Савиола, за велику већину је он "огромни таленат кога је уништила Барца, а сада га довршава Реал". За мене стварно пренапухан играч, има квалитета али момак се није успио пробити, и и далље мислим да није за тимове типа Барцелона и Реал. У Севиљи био био одличан.

Шон Рајт Филипс, некада можда јесте био велики потенцијал ал` данас је сасвим просјечан играч и можда мало изнад тога. Брз и ништа више. Лош центаршут, слаб у дуелима, мали број понављања, и врјеме је да оде из Челзија.

Ови играчи ми тренутно падају на памет, биће касније допуна.  Smile

Подцијењени: Роби Кин, можда сад коначно направи неки већи успијех са Тотенхемом, ал` до скоро је имао капацитете за много веће клубове. По мени још једна грешка Интера, од њега се могао направити фантастичан играч.

Овен Харгривс, до сада често пута оспораван, с` друге стране је често био стандардан у Бајерну, у Манчестеру стандардан с` почетка, сад га нема баш често. Одличан играч, огроман радијус кретања, интелигентан, у офанзиви користан колико и у дефанзиви, и стварно један од најбољих задњих везних.

Макелеле и Камбиасо, уствари њих двојица данас нису ни подцјењени ал` некада јесу били, тј. још један примјер Реалове глупавости. Обојица фантастични играчи а одбачени као старе крпе.

Биће допуна...  Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11508
Zastava Buenos Aires
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung Galaxy
jbte tek sad vidim ovu temu  Smile Smile

ne znam zasto osporavas ti i jos neki tog robinja... da nije nafurana sebicna ciganstura, jeste... ali je bio mnogo koristan realu ove sezone.

cak i jedan od najkorisnijih igraca, ako se pogleda statistika.

pazi, meni 99% brazilaca ide na onu stvar, a medju njima je i on... ali mislim da je ove sezone konacno poceo da iskazuje svoj talenat.

wright-phillips - no comment.

za saviolu se ne slazem... mislim da neko nije imao razumevanja za njega i strpljenja... prvi put kad je pao u formi, njega su maknuli.

mnogo je opasan po gol zbog svog kretanja i brzine. ja bi ga uvek drzao u timu u paru sa jednim fizicki jacim spicem.

sto se tice robi kina, igra u poslednje vreme dobro. samo ja ne znam brate koji je on qrac doveden u inter pored silnih zveri tada u napadu.

po meni on nije kalibar za neki top klub, a pogotovu nije bio onda u mocnoj ligi kakva je bila tada seria a koja je u to vreme bila ubedljivo najjaca.

sto se tice makelelea ja ne znam ko je bio lud da ga ikad potceni... rezultati reala govore sve nakon sto je on otisao.

ako su vec njega prodali mogli su barem zadrzati kambijasa koji bi im odradio isti takav posao.

najveca ironija je sto su recimo dali za gaga 20 mil$ ... a recimo kambijaso je za njega u najmanju ruku izmislio igru na poziciji zadnjeg veznog.

IP sačuvana
social share
Marco Materazzi World Champion


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
 Smile

Очекивао сам да ће те ти или Сле одг. први ...  Smile

Што се тиче Робиња она је јако форсиран играч у Релау. Ове сезоне сам имао доста прилике пратити Реал па мислим да могу коментарисати његову игру...

Потпуно се слажем са Бодом када каже да је неинтелигентан играч. Момак превише дрибла, разумијем оно његово пресеравање понекад, дриблање ваздуха итд., али и у тренутцима када екипа баш ништа нема од његових дриблинга он и даље се покушава иживљавати на противницима. Пати од сличног проблема као и Ибрахимовић само што по мени нема ни приближно добру технику као Ибра па онда то још горе изгледа. Поред "непокретног" Нистелроја, и Раула који је на некој повученијој позицији и позиција која баш њему не одговара Робињо се логично највише истиче у нападу јер и лопту има највише у ногама. Мислим да томе момку треба још пуно, пуно рада на психичком плану и дисциплини.

А Гаго је требао бити неки "плеј" ал` ништа ни од тога, уствари Камбиасо је за њега и у том сегменту игре измислио фудбал...

Подцјењени, прецјењени играчи по теби?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11508
Zastava Buenos Aires
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung Galaxy
meni licno je jako precenjen lukas podolski...

ja kod njega ne vidim nista toliko specijalno da bi ga neko proglasavao najvecim nemackim talentom i uporedjivao sa silnim zverskim nemackim napadacima.

taj ne moze da prismrdi jednom klinsmanu, feleru ili ranije gerdu mileru cije sam golove naravno gledao samo na tv snimcima i slusajuci price uglavnom od oca.

ima mali tu levacu dobru, i to samo ako se namesti dobro na sut... vuce samo levo ko konj, i ako ga zatvoris na tu stranu zavrsio si posao.

tehnika nikakva... dakle sem te fizicke snage i suta koji je kao sto sam rekao precizan samo ako ga pustis da se namesti on nema nista.

ako se misli na precenjen u smislu cene, onda su tu englezi nenadjebivi... placati silne milione funti recimo kerika ili darena benta je van svake pameti... tuga bozija... realno ti igraci vrede izmedju 5-10 mil. evra... a ne 20 ili 25...

a njih dvojica nisu jedini primeri.

sto se tice podcenjenih slozili smo se oko makelelea i kambijasa... ne treba zaboraviti ni cinjenicu da je kruz recimo pre intera bio jako osporavan napadac.

recimo ranije su treneri govorili kako on nije napadac koji je sposoban da da vise od 10 golova u sezoni. posebno je bio omalovazavan u bolonji, a iz fejnorda je malte ne bio oteran.

evo sad vidimo kako prolazi valensija bez rubena barahe... on jeste grub igrac, ali je bio stub na sredini sve ove godine u valensiji, bas kao i kanjizares.

forsira se hildebrand koji je imao zestoke kikseve... verujem da bi valensija imala dosta bolje rezultate da su njih dvojica u timu (mislim na barahu i kanjizaresa)
IP sačuvana
social share
Marco Materazzi World Champion


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Ilic kapiten, jedan je Ilic kapiten!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 8422
Zastava Mladenovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5;M
mob
Samsung X 680
Mendijeta - Upropascen od strane Lacija iako je imao veliki potencijal kao i Farinos koga je upropastio Inter. Misli da sad igra u 2.  ili 3. spanskoj ligi. Eto sta ispade od tog igraca...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11508
Zastava Buenos Aires
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung Galaxy
farinos je u valensiji svojevremeno bio tata na sredini.

dosao je u inter, i cinjenica da se nije snasao. imao je i povredu koja ga je jako dugo odvojila od terena.

mislim da je morao biti isforsiran kad se vratio posle povrede. cak je i igrao sasvim dobro, i to kod kupera ako se ne varam u toj poslednjoj za njega sezoni u interu.

ne izbija mi iz glave ivan de la pena... e sad ne znam da li njega neko nije dovoljno cenio, ili je bio lud u glavi pa nije postao jedan od najboljih veznih igraca na svetu.

imao je savrsen pas, pogotovu te duge lopte... tehnicki jedan od najpotkovanijih igraca.

neodoljivo me podsec na pirla, jedino sto je celav  Smile

ispravka: farinos je svoju poslednju polusezonu odigrao dok je trener bio zakeroni.
« Poslednja izmena: 29. Mar 2008, 19:29:05 od Almeyda »
IP sačuvana
social share
Marco Materazzi World Champion


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
Да, да, потпуно си управу за Принц Полдија. Исти случај је био нпр. са Ханкеом и Одонкором, у несташици великих играча (Њемаца) они очајнички траже звјезду. Балак и Клосе су можда и једини играчи задњих година који се могу поњети епитетом "свјетске класе" ...

Мислио сам свеукупно и цјена, и статус у клубу, и оспораваност, незаслужено зхваљење по медијима, све у глобалу...

Тај Дарен Бент је јако прецијењен играч због своје цјене, ал` исто тако има он и некаквих квалитета, наравно физичких, ал` засигурно није врједан тих 25 мил. или колико је већ плаћен.

Хилденбранд је голман типа Валдеза. Киксер, али вади немогуће ствари, одличан рефлекс итд. али ето кажем има велики број грешака и великих проблема са излажењем на лопту.

Шта мислиш да ли је Анелка прецјењен? С` обзиром на његовов квалитет, (не)дисциплину, досадашње (не)успјехе ... 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Republika Srpska

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5423
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N6234
meni je podcenjen geret beri iz aston vile, mislim da je izuzetno dobar i koristan igrac, sjajan centarsut i sut

michah richards isto tako podcenjen, mlad je ali izuzetno dobar igrac i jak u duelima,moze da igra stopera, desnog beka i zadnjeg veznog a pre njega kod engleza igra braun iz mance

o dzonatanu vudgejtu da i ne govorim Smile Smile Smile,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11508
Zastava Buenos Aires
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung Galaxy
andjelka je klasican primer osobe koja ima dijabolu u glavi!

nikad u potpunosti nije iskazao svoj talenat. a s' pravom su ga proglasavali ogromnim potencijalom.

a to sto nije ostvario karijeru da ga neko pamti za vek vekova kao anrija, je sam kriv.

finansijski je prosao odlicno...namlatio se para. ali fudbalski ja mislim da je pruzio samo 50-60% svojih mogucnosti. a sto nije vise, iskljucivo je kriv njegov mozak.

forsirali su ga mnogi treneri, i on bi na trenutak brzo eksplodirao, ali isto tako brzo i pao u zaborav. jedino bi se za njega culo kad napravi neko sranje.

a moj zakljucak je da je ipak precenjen, jer ocigledno da nije igrac za velika dela samo zbog te psihe koja ga je dotukla.

brzina, snaga i tehnika vrh. psiha, mozak: tuga, katastrofa.
IP sačuvana
social share
Marco Materazzi World Champion


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Ilic kapiten, jedan je Ilic kapiten!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 8422
Zastava Mladenovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5;M
mob
Samsung X 680
Petko jel i Ronaldo precenjen? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.