Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zvezde u njegovim očima - kako zodijački muškarac iskazuje svoju ljubav  (Pročitano 8098 puta)
08. Jun 2005, 14:08:50
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Zvezde u njegovim očima - kako zodijački muškarac iskazuje svoju ljubavv

On vam možda ne kupuje ruže niti vas izvodi na večeru za Dan zaljubljenih; zodijački muškarac iskazuje svoju ljubav drugačije...

Ovan
On će vam popraviti kola - čak će vam kupiti i nova ako ima mogućnosti, ali vam nikada neće dozvoliti da vozite njegova, i zato to ni ne tražite od njega.
Bik
Vodiće vas u restoran i obasipati poklonima, ali će zato svakako željeti da sačuva za sebe tajnu kako dolazi do novca i koliko ga ima. Ne trudite se da saznate.
Blizanci
Bez prestanka će vas bombardovati zavodljivim e-mail i seksi telefonskim porukama.
Rak
Dobijaćete ruže, organizovaće putovanja van grada za vikend, kupovaće vam sa ukusom odabrane slike ili knjige. Jedina „slaba tačka” je njegova majka, koja će imati potpuno isti tretman kao i vi.
Lav
On će vas obasipati poklonima, upoznaće vas sa svim prijateljma i vodiće vas na elitna mjesta u želji da se pohvali svima i pokaže koliko je ponosan na vas, odnosno svoj izbor.
Djevica
On smatra da je pravljenje polica za vaš stan najbolji poklon. Isto tako će vam rado popraviti kompjuter. Jedino što ne treba da očekujete jesu divlji izlivi spontanosti.
Vaga
Osvojiće vas svojim snovima i planovima, slikajući idealan svijet za vas, ali ništa od toga se neće ostvariti ako mu u tome ne pomognete.
Škropija
Za njega romansa podrazumijeva vatreni seks u svako doba i na svakom mjestu. Ali, zato mu je izuzetno teško da se otvori i povjeri vam svoje tajne.
Strijelac
Neće mu biti teško da pređe okean da bi vas vidio, ali i da nestane bez nagovještaja, da bi vam zatim izjavio ljubav iz dalekog Zimbabveja i pozvao vas da mu se pridružite za vikend. Samo se nikada nemojte prevariti da se oslonite na njega.
Jarac
Neće žaliti svoje vrijeme da vam pomogne u karijeri, da od vas učini zvijezdu, ali ne tražite od njega da gubi vrijeme idući na odmor, ili družeći se sa vama i vašim prijateljima.
Vodolija
Vodiće vas na ekscentrične društvene skupove ili će vam pokloniti CD svoje omiljene jazz grupe, ali će sve vaše „privilegije” nestati kada ste okruženi njegovim drugovima.
Ribe
On je mučenik koji se žrtvuje za vas na najneobičnije načine, ali zar vam nije čudno kako uvijek sve ispadne po njegovom
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 7
Vodolija
Vodiće vas na ekscentrične društvene skupove ili će vam pokloniti CD svoje omiljene jazz grupe, ali će sve vaše „privilegije” nestati kada ste okruženi njegovim drugovima.


Skroz je tako! E upravo je to radio!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Škropija
Za njega romansa podrazumijeva vatreni seks u svako doba i na svakom mestu. Ali, zato mu je izuzetno teško da se otvori i poveri vam svoje tajne.


Kao Škropija, a i kao astrolog, moram da primetim da je ovo vrlo uprosceno, a i preterano.

Nikad nisam imao seks u avionu, iako sam leteo bar 100-tinak puta, a i u liftu je bilo samo jednom neko pusenje bez zavrsnice...  i to kad sam imao 17 godina (jedva se čiča i seća, sinko!  Smile ).


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 3
 Smile rak mi nije donosio cvece, cak je prezirao istu formu iskazivanja romantike

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Smile rak mi nije donosio cvece...

Na stranu to sto se u skoro svim jezicima sveta, a naravno i na nasem, prvo slovo recenice pise vece od ostalih, "rak" malim slovom znaci glavonosca i jednu opaku bolest, a "Rak" velikim slovom znaci astroloski znak i (u slengu) osobu rodjenu u tom znaku.

Isto kao sto Sjedinjene Drzave / United States nisu bilo koja federacija, nego jedna odredjena, a "sjedinjene drzave" mogu da budu i Atinski savez u staroj Grckoj i Malezijska Federacija itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 3
 Smile hvala na podsecanju da proverim svoje gramaticko znanje bice da sam bila jako pospana kad sam u sitne sate pisala pa eto napravih gresku....u svakom slucaju hvala na ispravci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 3
 Smile  Skorpija-astrolog Smile.....e sad znam zasto kazu da je spoj Bik-Skorpija fatalan Smile  odmah si me prepoznao  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
More Kika, ne igraj se vatrom,

More Tralalalala, uspali me, vezi me

(i drugi Almodovarovi filmovi)

===================================

P.S. Sto rek'o Solana u "Parobordu Srbija": Prava spanska serija!    Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.