Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 08:42:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Homer Simpson - lik i delo  (Pročitano 34785 puta)
24. Jul 2003, 07:33:24
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
The SIMPSONS!!!

Homer: Sine, kada ucestvujesu u sportu, nije bitno da li si pobedio ili
izgubio, vec koliko se napijes poslije svega. Homer: Djeco, pokusali ste sve sto je u vasoj moci i niste uspeli. Lekcija
koju trebate nauciti je "nikada ne pokusavaj".
Homer: Nije lako nositi se sa trudnom zenom i problematicnim sinom, ali
nekako sam uspio u taj raspored ugurati i osam sati TV-a dnevno  Lenny: Hej, Homer! Sta da kazem sefu?
Homer: Reci mu da idem na zadnje sjediste auta sa zenom koju volim i da me  nece biti DESET MINUTA.
Homer: Jeli zelis da kazes da nikada vise neces jesti ni jednu zivotinju?
A sunku???
Lisa: Ne.
Homer: Slaninu?
Lisa: Ne!
Homer: Prasece pecenje???
Lisa: Tata, to se sve pravi od jedne te iste zivotinje!
Homer: Heh heh heh... ooh... da... bas, Lisa. Velicanstvena, carobna
zivotinja. Homer: Ali svaki put kada naucim nesto novo, to izgura nesto staro! Sjecas
se kada sam isao na onaj kucni kurs za pravljenje vina i odmah sam
zaboravio kako da vozim?
Marge: To je zato sto si bio pjan!
Homer: A jesam li pjan sada?!
Marge: Homere, zvao je g-din Burns i rekao ako ne dodjes sutra na posao da
se ne moras truditi da dodjes na posao u ponedjeljak
Homer: JUHUUU! Cetverodnevni vikend!!! Marge: Homere, jesili nazivao publiku kokoskama
Homer: Nisam, kunem ti se ovom biblijom!
Marge: To nije biblija nego knjiga sa uzorcima tepiha.
Homer: Hmmmm... dlakavo.
Homerov mozak: Nemoj reci dlakavo dupe
Homer: Ummm... dlakavo dupe?
Homerov mozak: OK, to je prelilo casu, odlazim odavde. (klap, klap,
klap,... TRES!) Homer: Uredu gospodine mozak; ja ne volim tebe, ti ne volis mene. Daj da
sredimo ove stvari pa da te nastavim ubijati pivom.
Homerov mozak: Dogovoreno!
Homerov mozak: Upotrebicu obrnutu psihologiju
Homer: Oh, to zvuci veoma komplikovano.
Homerov mozak: OK, NEMOJ upotrebiti obrnutu psihologiju.
Homer: OK, upotrebicu je. Lisa: Tata ucinili smo nesto vaeoma lose
Homer: Jeste li slupali auto?
Bart: Ne.
Homer: Da li ste probudili mrtve?
Lisa: Da.
Homer: Ali auto je uredu?
Bart & Lisa: Aha.
Homer: Onda je uredu.
Homer: Halo, informacije dajte mi broj za 911 (hitna pomoc)  

 
Homer Simpson  
(Zahvaljujemo sluzbi Drzavne Bezbednosti na datim informacijama)
 

Ime: Homer  Prezime: Simpson
Godina rodjenja: 1955  Mesto stanovanja: Amerika, Springfild
Horoskopski znak: Blizanac  Zanimanje: Kontrolor u nuklearnoj elektrani
Tezina: 120 kg  Visina: 172 cm
Rodbina: Supruga Mardz,sin Bart,cerke Lisa i Megi  Plasi se: Mraka,Sefa mr.Berns-a (zato ga i mrzi)
Neostvaren san: Da ima gomilu novca,da zivi u zemlji cokolade,da pliva u moru piva,...  Najveca zelja: Da svom sefu kaze :"Izedes mi gace"
Zivot smatra: Neizlecivom bolescu koja se obavezno zavrsava smrcu.  Omiljeno jelo: Krmenadla
Omiljeno pice: Pivo  Omiljen slatkis: Krofna
Voli: Da gleda tv,da pije pivo,dobra kola,pare(mada ih nikada nema)  Mrzi: Mardzine sestre Peti i Selmu,Svog sefa Mr.Bernsa
Najvise vremena posvecuje: Jelu i picu  Stil oblacenja: Bilo kakav samo da mu se nevidi stomak.

 

Gde ce kruska da padne, nego isod kruske...

(Kakav otac, takav sin)

 
Recenice koje je Bart pisao na tabli na pocetnoj spici serije:
Vise necu crtati gole zene na casu Ja nisam vidio Elvisa Vise necu zvati uciteljicu "Maco"
Vise necu vikati "VATRA" u punoj ucionici Katran nije igracka Vise necu ubedjivati druge da znaju letiti
Vise necu menjati gace sa drugima Vise necu fotokopirati moje dupe Vise necu voziti auto direktora Skinnera
Vise necu prodavati skolsku imovinu Ucitelj nije gubavac Vise necu izbeljivati Nacionalnu Zastavu
Vise necu prodavati zemljiste na Floridi Ja nisam zubar Vise nikada necu uciniti nista lose
Vise necu spavati na casovima Explosive i skola nemaju nista zajednicko Vise necu podmicivati direktora Skinnera
Donji ves se ne nosi preko pantalona Hrcak ne moze da leti Vise necu sprovoditi sopstvene protiv-pozarne vezbe
Nisam video nista neobicno u zbornici Vise necu udarati druge Vise necu praviti zvukove prdeza na casovima
Ova kazna nije dosadna i besmislena Moje ime nije dr. Smrt  Vise necu gadjati ljude u glavu
Vise necu jesti predmete za novac Direktorov tupe nije frizbi Blato nije jedna od 4 grupe hrane
Vise necu izdavati lekove Zavrsicu ono sto zapocnem Smesni zvukovi nisu smesni
Vise necu dovoditi ovce na cas Podrigivanje nije odgovor Zlatna ribica ne odskace

 

Nešto sasvim lično - Ko je Homer Simson?

On ima 39 godina, obožava Duff pivo i krofne. Redovno visi u kafani kod Moa. Radi kao inspektor bezbednosti u G7 sektoru Springfildske nuklearne elektrane. Njegovo ime je, kao što verovatno vec znate - Homer Džej Simpson, lik koji milione gledalaca širom sveta drži prikovane uz ekran. I u našoj zemlji je porodica Simpson i njihova savremena "bajka" o modernom vremenu napravila pravi bum. Evo šta o Homeru kaže covek koji mu pozajmljuje glas - Den Kastelaneta.

Pa, Den, da li si bar na neki nacin slican Homeru?

-Postoje neki delovi u kojima sam mu slican, pošto, ocigledno, igram njegov lik, ali mislim da on predstavlja neku vrstu "integracije" priglupih stvari koje su naši ocevi radili. Znaci - on je više zasnovan na našim ocevima, ali mislim da smo svi osudeni da budemo kao naši roditelji.

Homer voli krofne i prasetinu - u kojoj hrani ti uživaš?

-Volim kukuruzni cips, kokice, cips od krompira, gotovo sve vrste cipsa. Ne pijem pivo i volim krofne, ali se trudim da se držim dalje od njih da se ne bih ugojio.

Ako postoji jedna stvar koju bi mogao da izmeniš kod Homera, šta bi to bilo?

-Mislim da ga ne bih napravio tako glupim. Postaje sve gluplji i gluplji. Povecao bih njegov IQ na 50!

Zašto Homer postaje sve gluplji u svakoj epizodi?

-Trenutno se razmišlja da se posveti jedna epizoda tome. Razlog bi modao da bude u radijaciji. U svakom slucaju, to je samo ideja, još nije napisan tekst.

Da li ponekad kuci sa sobom poneseš i Homerov glas i da li to smeta tvojoj ženi?

-Ne. Povremeno odem u prodavnicu krofni i kažem "Mmm, donuts!", ali nikada ne govorim tako po kuci.

Da imaš sina kao što je Bart, kako bi izlazio na kraj s njim?

-Oh wow. Trudio bih se da bude zauzet necim što je više moguce, samo da je što dalje od nevolja. Za razliku od Homera, pre bih se zainteresovao za ono cime se Bart bavi, nego da ga prepuštam samom sebi. Vodio bih ga na utakmice, igrao s njim bejzbol, samo da ga držim zauzetog.

Da imaš decu, da li bi im dozvolio da gledaju "The Itchy & Scatchy Show"?

-(smeje se) U svetu Simpsonovih možda i bih, ali ne više od 30 sekundi. Postojao je predlog da "Itchy & Scratchy" imaju svoj sopstveni šou, ali ljudi verovatno ne bi podneli dugo takvu vrstu nasilja... mislim, ne bi im se smucilo, ali ne bi im bilo previše smešno.

Dok snimaš glasove, da li istovremeno i glumiš te scene?

-Da. Ima momenata kao na primer kada Homer vuce Barta ili kad trci niz stepenice, za šta sam i ja trcao niz stepenice. Kada Homer jede i ja napunim usta nekom hranom, ili kada je u pitanju scena "maženja" Džuli Kavner [ona pozajmljuje glas Mardž] ce prici mikrofonu i zagrliti me, cisto da bih imao osecaj.

Koliko je vremena potrebno da bi se snimila jedna epozoda?

-Potreban je ceo dan. Ljudi oko nas smejanjem cesto upropaste snimak. Mi smo svi u istoj sobi i malo je neobicno, jer svi moramo da sedimo i da pokušamo da budemo tihi. I ja sam jednom "pukao", videvši Meta Groeninga [jedan od autora] kako grize usne i nabija glavu u jastuk da se ne bi nasmejao i upropastio snimak.

Svi znamo da Homer ima loše strane, ali koji je njegov najveci kvalitet?

-Mislim da je voljan da pokuša da se promeni. I voli svoju porodicu, ja mislim da on zaista voli svoju porodicu.

Mišel Fajfer igra Homerovu koleginicu u nuklearnoj elektrani u jednoj od narednih epizoda. Da li je snimala u istom studiju sa tobom?

-Da. Homer i ona se svidaju jedno drugom, i Homer pokušava da je izbegne, ali ih "sudbina" stalno spaja, a Homer želi da se izbori sa tim iskušenjem.

Da li te je i ona grlila i ljubila kao Džuli Kavner?

-(smeje se) Nije ni prišla blizu mene! Bila je na drugoj strani studija!

Koja poznata licnost je bila najbolji "guest star" u Simpsonovima?

-Oh, bilo je tako puno ljudi - Majkl Džekson, Elizabet Tejlor, Luk Peri. Dobijamo autogram od svake osobe koja dode u studio. Kakav je bio Luk Peri? Izgledao je vrlo dopadljivo, otvoreno i ocigledno, veoma je dobar sportista.

Koji je tvoj omiljeni lik?

-Zaista mi se dopada gospodin Berns. Mislim da je veoma melodramatican.

Koja je vaša najomiljenija epizoda?

-Dopala mi se ona kada Homeru raste kosa. To je bio sjajan tekst, bilo je kao u mini filmu. Jednostavno, je imalo puno dobrih momenata.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1127
Zastava Vladimirci, Srbija
mob
Nokia N70
Homer: Nije lako nositi se sa trudnom zenom i problematicnim sinom, ali
nekako sam uspio u taj raspored ugurati i osam sati TV-a dnevno

THE BEST
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Meni je je ipak najbolja ona:
"Pokušavanje je prvi korak ka neuspehu"
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Homer: Ali svaki put kada naucim nesto novo, to izgura nesto staro! Sjecas se kada sam isao na onaj kucni kurs za pravljenje vina i odmah sam zaboravio kako da vozim?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1197
Odlican je kompletan! Homer je kralj!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nije  mi jasno samo kako su ameri mogli da proglase barta za najvecu medijsku licnost u istoriji pored homera koji je legenda bar 5 puta veca od njega Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1197
Mozda se bolje prodaju slicice i majice i slicna sranja sa likom  Barta! Komercijala je sve!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 33
Ako ikada budem imao idola, to ce verovatno biti Homer !
IP sačuvana
social share
Mozete ubiti glasnika, ali ne mozete ubiti vest !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Naslikana  americka porodica, pa nadam se da su shvatili sta otkrivaju. Citava gomila gluposti i dokazivanje potpunog nerazumevanja kao da sama od sebe oslikava prosecnog amerikanca (ali u stvari su svi oni doseljenici) Zato sebi je bolje ne traziti idola u toj seriji jer su skoro svi likovi gluplji od najglupljih. Ima samo par osoba koje su vredne da se istaknu po tome sto nisu glupe. Ali opet ta serija ne bi bila takva kakva jeste da nije bilo i takvih karaktera.
Iskreno me strasno nasmeje, ali kakve gluposti se izvaljuju... neverovatno.
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne diraj mi Homera Smiley Nije lako biti on! Ziveo homer!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 08:42:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.