Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: /\/\/\/\/ pocni od kraja pocni od pocetka/\/\/\/\/\/\/\  (Pročitano 25973 puta)
27. Nov 2007, 20:23:49
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 381
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Posto sam se umorio razgovarajuci sa ljudima na koje-kakvim forumima i gde god sam pokusao da  dodjemo zajedno do nekih "saznanja" o bilo cemu uvek sam dosao do granice koja se zove Bog. Pa sam otvorio ovu temu za sve ljude koji znaju o cemu pricam da konacno razgovaramo kao ljudi. A siguran sam da ce se pojedinci prepoznati. Ptica se po periju prepoznaje.

zato ako si od onih koji veruju u svetu amebu ziku i peru. Ovo nije mesto za tebe. A ako >>"razmisljas" ->>*dobro*>>dosao  si  na >>pravo mesto.
 
  siguran sam da i jedni i drugi znaju o cemu govorim ali samo jedna grupa me razume. E ja pozivam tu grupu koja me razume da za jedno diskutujemo - filozofiramo o bilo cemu sem o postojanju boga. Mozemo pricati i o tome ali tek posto se uverimo "ko smo " i dokle smo stigli. . . .
ako se prepoznas ,cekam te otvori koju god zelis temu siguran sam da cemo se razumeti i zajednickim naporom doci do "cilja" - "istine" - "odgovora". Filozofirajmo . . . . . Smiley

pozdrav ! ! !

[Edit by shone83: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]


 
« Poslednja izmena: 27. Nov 2007, 22:02:19 od shone83 »
IP sačuvana
social share
Ne pitaj me zasto,zapitaj se zasto.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 381
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Tako sam i misllio niko cak i ne razume o cemu pricam ....:)To je zalosno.
Ali zato svi znaju koje sveti djakun alabakun i ostale gluposti niko se ovde ne bavi filozofijom vec prepricavanjem gluposti....Ako ikada procitas ovu poruku i "razumes" sta sam hteo da kazem pisi mi na mail jer cu do tada valjda biti na nekom normalnom forumu sa normalnim ljudima verovatno ce nas biti malo ali bar neces biti sam !Cekacemo te....

mail: pozovime@hotmail.com
IP sačuvana
social share
Ne pitaj me zasto,zapitaj se zasto.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Sony xperia
Citat
nekom normalnom forumu sa normalnim ljudima

A ovaj je nenormalan sa nenormalnim ljudima. Dali si se uopste zapitao zasto ljudi ne odgovaraju na tvoju temu ?? Niko od njih te ne razume, niko se ne bavi filozofijom ??... A sto je filozofiranje za nekog prepricavanje gluposti, nikom nista. Ti imas svoje misljenje, i koliko si u njemu kompetentan da ocenjujes tudja misljenja i ocenjujes da su to prepricavanja gluposti.... Koliko si tema iscitao ?? Ne zaboravi i onom na mentalnom mi nismo normalni. Da ne filozofiram dalje.
« Poslednja izmena: 29. Nov 2007, 08:19:48 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1366
Zastava south of heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
@Downloader ja sam poslao vec jednu poruku ovde,ali je neko obrisao
nije tachno da te niko ne razume,ovde ima dosta pametnih ljudi,samo ti postuj i filozofiraj slobodno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 381
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Da bi skratio pricu procitaj moj post sa jednog od NORMALNIH foruma !
che.guevara
Urednik
--------------------------

1.) Citirajte samo knjige koje je napisao čovjek - knjige koje su napisali majmuni, Bogovi ili amebe - su izvan opsega ovog podforuma

2.) Ne pozivajte se ni na šta - pozivanje na "zdrav razum", "moral", "etiku", "pravdu" - izlazi van opsega ovog podforuma - implicitno Filozof se poziva na samog sebe i svoj način rasuđivanja

3.) Idite do kraja - tamo ćete naći istinu - šteta što kraja nema. Bilo bi zgodno da imate ovo u vidu.

4.) Ako ste ateista ili bilo koji "oblik" jednog, možete da zaboravite na tačke 1, 2 i 3
------------------------------------------------------------------------
Ja :Mudri Che....

Ne mogu a da ne kazem koliko sam zadovoljan sto sam konacno pronasao bar jednog sagovrnika koji razmislja slicno kao i ja.Takodje ne mogu a da ne sakrijem svoje zadovoljstvo sto ova divna tema stoji sama za sebe a ne pod (filozofija-sociologija-religija) kako stoji na vecini foruma.Ovde sam sasvim "slucajno".Trzeci normalne sagovornike.Gde god sam pokusavao da nekom forumu "razmisljam" zajedno sa ljudima i razmenjujem misli naisao sam na prepreku - granicu koja se zove bog.Prilicno sam se umorio pokusavajuci ljudima da obljasnim da granica straha od "nepoznatih" stvari nije bog i da nemaju cega da se plase.I tuzno je kako vecinu foruma zatrpavaju ljudi kojima nije jasno o cemu mi "sektasi" razgovaramo.Kada sam video tvoje smernice hteo sam da puknem od smeha "SVETE AMEBE i majmuni".Ima samo jedan problem sto si podelio ljude u dve kategorije.Na pricu si pozvao jednu grupu.Problem je u tome sto ce obe grupe procitati sta si napisao ali cete samo jedna grupa razumeti.I to je lepo.Ali ova grupa ljudi koji veruju u "SVETE AMEBE" ne rezumeju sta si hteo da kazes.I iz obicnog straha od ne znanja o cemu mi to pricamo ovde ce poceti da nas maltretira.I pokusavace da pretvori ovaj forum u more drugih glupih diskusija "Darvin vs. Bog ".(Pokusavace na sve nacine da nas vrate u red i da nam pokazu "pravi i jedini put" ka Svetim amebama.Shvati to ovako.Ljudi su se od uvek plasili ne poznatih stvari Egipcani tra lala nisu znali sta su munje i gromovi ,sunce i ovo ono.I najlakse je svoje ne znjanje -strahove obljasniti nekom visom silom koja brine o njima.Bas kao sto neko drzi ikonu sveca u kolika i tako varajuci svoj strah i lazuci samog sebe da neko brine o njemu na nebu.Dok ga neki pijani ludak ne skuca.Tako je i danas.Uzmi na primer jednog djaka koji ide u prvi razred na primer.Drugaciji je od ostale dece.Ne igra fudbal ,povucen je u nekom svom svetu.Taj je od pocetka osudjen na propast.Druga deca ga ismejavaju provociraju i na kraju maltretiraju.A zasto ?Pa iza svega toga stoji STRAH od nepoznatog .On je za njih nepoznato bice.Nije kao oni.Bas kao sto smo mi koji razmisljamo svojom glavom nepoznata bica za one koji veruju u svetu amebu.Oni ga provociraju ,ismejavaju itd.Zapravo pokusavaju da "SAZNAJU" zasto je on drugaciji od njih,zele da ga upoznaju ,prouce naravno na pogresan nacin..Oni ga se nesvesno PLASE.
Zato ljudi covek je lepo napisao za koga je ova tema.Ja nisam imao potrebe da ga pitam zasto je to napisao, jer sam ga razumeo.PTICA SE PO PERIJU PREPOZNAJE.Mozda nije fer ali to je jedini nacin da tema opstane i da se ne stopi sa ostalim nebulozama tipa sta je rekao koji svetac.Moji "sveci" su ljudi koji su mnogo pre mene mnogo vise razmisljali dublje i sire.Cak sta vise mozda si trebao da postavis tri pitanja pa ko pravilno odgovori moze da udje na temu:)Da li vreme postoji?2.Da li je zemlja ploca ?Da li si se rodila u bolnici ili si nastala od rebra :)Tog tipa :)Mogu da se kladim da bi dobar deo odpao govereci kako je nastao od boga ili od rebra. mogao bi dobije link koji ga upucuje u more takvih gde bi do beskrja razglabali sta je rekao koji svetac.I uzivali u istini.Jer je to to.A njhova diskusija kada bi mi otisli tamo bi izgledala ovako.Da li postoji bog?Da.Da li je on samo jedan ili ih ima vise ?Bog.Pa ako je samo jedan onda je jedica mere.Ako ima jedno nesto onda ima i beskonacno "nesto".odgovor.Bog.Ako je sve bog onda sam i ja bog.I tako dalje....bog bog bog..Nemoras ni ocemu vise da razmisljas jer je krajnji odgovor svega bog.Tako da mozes slobodno da se zavalis u svoju stolicu i znas sve odgovore.Sve je bog.Mozak ti vise i ne treba.Idi u crkvu i to je tvoj smisao zivota.
E sada da ne bi i ja vise tupio o svetim amebama.I ako znam da vecina vec analizira moje recenice sa namerom da gde god moze ubaci autoogovor - bog u moje citate.
Postavio bih pitanje za razmisljanje.Nije bitno u kom pravcu se razmislja bitno je da se razmislja.Takodje nije bitno ko je koje nacionalnosti ,koji mu je nick i da li je napravio neku gramaticku gresku.Bitne su misli dokle god postuju gore navedena pravila.Mozemo se uhvatiti i njih ali sto kaze Che ako se i budemo ikad dotakli te teme mozemo o njoj razgovarati kriticki a ne sve pravdati bogom.Jer podsecam Bog - granica.Evo neka neko predlozi temu...

EVo jedna sektaska misao CARPE DIEM )

Veliki pozdrav svima vama znam da cemo se razumeti ....

NEPITAJ ME ZASTO,(ZAPITAJ SE ZASTO).


IP sačuvana
social share
Ne pitaj me zasto,zapitaj se zasto.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 381
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Lighsoft filozofiraj slobodno.....Kompetentan je savko ko razmislja svojom glavom.Prepricavanje nije nista drugo nego prenosenje misli.Ali ne mozemo se  ovde baviti prepricavanjem misli nekoga ko veruje u svete amebe.Razumes ?
IP sačuvana
social share
Ne pitaj me zasto,zapitaj se zasto.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Sony xperia
Razumeo sam te odlicno samo nije u redu onakav nastup.  Smile

Samo mi nije jasno iz kog razloga u predhodnom postu ides onoliko protiv ljudi koji su za Boga. Toliko si ga puta pomenuo, ... Na taj nacin mozes samo doci u suprotno od zeljenog. Pa iako je po tebi jedan od glavnih razloga strah od nepoznatog, razjasni im. Onda ce videti o cemu je rec, i nece biti vise vere i religije. Kao sto se nekad ljudi plasise munja, pripisivase ih raznim bozanstvima, a kada je to razjasnjeno, na njih vise niko i ne obraca paznju. Sem onih koji se plase da ih ne pukne grom.  Smile
« Poslednja izmena: 30. Nov 2007, 02:41:27 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 30710
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
@ Downloader

Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte Pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
Јас го разбирам светот како поле за културен натпревар помеѓу народите - Гоце Делчев, Македонски револуционер

Свеста и чувството дека сум Македонец треба да стојат повисоко од се друго на светов - Крсте Петков Мисирков, Македонски просветител

 


Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 381
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Lightsoft

To je malo tezi proces Smiley)Idi na sajt www.tvoracgrada.com -> filozofija~religija~sociologija -> pocni od kraja pocni od pocetka ....Tri strane se pokusao jednoj devojci da "otvorim oci"...Tada sam shvatio da je to prilicno tezak posao...
IP sačuvana
social share
Ne pitaj me zasto,zapitaj se zasto.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Sony xperia
Gde je ovde put za " otvaranje ociju "

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Graphic1.png
(43.14 KB, 800x641)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.152 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.