Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 11:35:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi automobili za policiju  (Pročitano 9255 puta)
22. Nov 2007, 10:20:48
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61230
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Izvor dnevni list kurir

...:""Ministar policije dragan Jocic urucio je juce nacelnivima policijskih uprava
kluceve za preko 100 vozila marke "peugeot 307" sa natpisom policija i istaknutom policijskom znackom.
Vozila su namenjena policiji opste nadleznostiza obavljanje opste delatnosti.
Nabavka automobila je obavljena u skladu za planom za nabavkui opremanje Ministarstva unutrasnjih poslova.
Najveci broj vozila je dobila policijska uprava za grad beograd..."".

E sad jedno pitanje,zasto svi iz drzavog aparata koji na sav glas kukaju o zastiti domace proizvodnje
ne kupuju nesto iz tkz. domaceg programa "stranih sklopljenih modela:
Koliko vidim na ulicama u posedu policije je dosta novih grande punta,a koliko se secam
do skoro im je odgovara i punto II,a sad kada se on prodaje preko zastave kao Z10 odjedanput su presli na Grande punta.
da li to njima odgovara ili tako odgovara vlasniku "Delte",da uzme proviziju na opremanje drzave od para nas poreskih obveznika.
Opste je poznata stvar da je pezo "nezan" automobil i kao takav ne bas pogodan za uslove policijske eksplotacije.
Opet su neki uskoristili priliku i uzeli proviziju od kupovine ovog modela koji je nedavno zamenjen novijim modelom
Kako se nezvanicno prica, poslse prodaje Verano-motorsa od strane Milije Babovica,
pola kapitala u toj firmi ima naravno Miskovic.
Dokle oni misle da mogu da rade sa parama nas poreskih obveznika sta hoce i time sticu licnu korist,
dok sa druge strane zatvaraju vrata za bilo kakvo slobodno trziste i zdravu konkurenciju!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Lamborghini Gallardo owner wannabe.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1713
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Oni te Pezoe toliko nemilosrdno voze, da to ni jedan drugi auto takodje ne bi izdrzao. Svaki je izlupan.
IP sačuvana
social share

You buy a Ferrari when you want to be somebody. You buy a Lamborghini when you are somebody. Frank Sinatra
Ferrari fag Someone who, for reasons unbeknownst to those outside of the Ferrari fag clique, displays an incomparable affection for the Ferrari automobile brand by wearing or displaying the most ridiculous of Ferrari-branded products, typically in groups of three or more products at a time so their loyalty is not questioned. Many Ferrari fags do not even own Ferrari automobiles.


  Где престаје логика ту почиње Србија! Живели!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
kod nas u RS golfovi koji su kupljeni 99 su se odavno raspali, sta im rade to je strasno, da vidite samo na sta liče ti golfovi, pa tesko je Golf 2 naći u tako lošem stanju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Burn the tire, not your soul...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4377
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Nokia N73 Music
Saobracajnu policiju ne podnosim iz vise razloga a izmedju ostalog i to kako "znaju" da voze, sta rade kolima i kako se ponasaju prema drugim ucesnicima.
jedina grana policije koju poostujem je Interventna. em sto odrzavaju one Mitsubishije, em sto se normalno ponasaju (bar sam ja imao takva iskustva), nego se i nadju nekad na pravom mestu u pravo vreme, i jedini nesto rade od cele nase murije...
a zasto npr traze od nas (taxista) vozila sa Euro 3, kad ih zastava ne proizvodi (ne racunam 10. to nije zastava...) kada su bodovana kola upravo su oni bili na dnu svake liste (logicno).. al Audi iz '86 je imao vise bodova od keca iz 2006.
o tome kako, zasto i preko koga nasa policija uzima kola ne treba razgovarati... da su svaki zaplenjen auto koji im truli po parkinzima uzeli za saobracajnu imali bi mnoooogoooo kvalitetniji i brzi vozni park... al dobro...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Saobracajnu policiju ne podnosim iz vise razloga a izmedju ostalog i to kako "znaju" da voze, sta rade kolima i kako se ponasaju prema drugim ucesnicima.


Нису гори од таксиста и возача гсп-а, још ако се узме у обзир да су таксисти и гсп професионални возачи, полиција је за њих мала маца. Али свакако је лоповлук куповина тих пежоа и не само тога, лоповлук је свака куповина службених аутомобила. Све би ја њих набио у заставе пизда им материна лоповска. А господу министре пошто су као нека муда на функцијама у флориде, то је ипак луксузан ауто...мислим лимузина. Па нек се боре за опстанак заставе кад им буља буде у заставиним аутомобилима.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Samsung i8510 innov8
Peugeot 307 su im uzeli?Video sam ih po gradu juche, ishli su po burek na vozdovcu...Kad sam video da zure u pekaru popizdeo sam....

Ma u Zastave ih sve treba potrpati pa nek vide malo.... Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Samsung s3
A sto se prcaju unjima!!! ja sam sa ortakom vido da se prcaju u Fiat punto  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
hehehe,pa kod nas ti je na nivou "godisnja" obnova voznog parka Smile
evo trenutno svi ulicari voze golfa V tdi 90 ks,spec. presretaci golf V tdi 130 ks.kod "marica" mislim da je opel vivaro i td.
ma za njih je ona ciganska kocija sa rotacijom! Smile
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
kod nas sad isto obnova voznog parka, prvo su kupili novi polo, ne znam koji je motor uglavnom dizel, onda su uzeli Seat Cordoba TDI i zadnje uzeli su Ford Focus TDCi govorim za Banjaluku, to je sve ove godine uzeto. ali ugavnom i dalje najviše ima Golfova (uništenih  Smile)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Burn the tire, not your soul...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4377
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Nokia N73 Music
Citat
Saobracajnu policiju ne podnosim iz vise razloga a izmedju ostalog i to kako "znaju" da voze, sta rade kolima i kako se ponasaju prema drugim ucesnicima.


Нису гори од таксиста и возача гсп-а, још ако се узме у обзир да су таксисти и гсп професионални возачи, полиција је за њих мала маца. Али свакако је лоповлук куповина тих пежоа и не само тога, лоповлук је свака куповина службених аутомобила. Све би ја њих набио у заставе пизда им материна лоповска. А господу министре пошто су као нека муда на функцијама у флориде, то је ипак луксузан ауто...мислим лимузина. Па нек се боре за опстанак заставе кад им буља буде у заставиним аутомобилима.


cekaj, ti os da kazes da su svi taxisti bezobrazni i da lose voze?
a po cemu smo mi profesionalniji od policajaca za voznju??? kolko se secam kad sam dobio dozvolu za rad nisam morao ni na kakvo "profesionalno" obucavanje... !?!?
mislim istina je da ima dzukela u svakom poslu, al nemoj bas skroz da generalizujes..
trebala bi policija da vozi mnogo bolja kola, al onda kad to postane Policija...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 11:35:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.