Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Фашизам телевизије б-92  (Pročitano 1550 puta)
21. Nov 2007, 02:00:03
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
Говор мржње или. . .
телевизија б-92 и током данашњег дана води кампању против удружења грађана ``наши``називајући их кретенима, идиотима, који су насилно желели да спрече њихову емисију пешчаник за коју са поносом поново изговарамо да је антисрпска. Говор мржње телевизије б-92 довео је до тога да се председнику ``наших`` ивану ивановићу прети физички, чак и смрћу!
свако нормалан се пита  да ли је говор мржње када се вређају осећања неколико  милиона православних срба карикатурама у којима се млади срби благосиљају мокраћом, што се може видети на ``српском православном блогу б-92``, фашистичко једноумље се показало у свом правом светлу!



srpski pravoslavni blog –b-92

kao srpski pravoslavni peder ovog srpskog pravoslavnog kišnog dana nisam imao pametnija srpska pravoslavna posla, osim da srpski pravoslavno klečim na srpskim pravoslavnim kolenima i srpski pravoslavno obrađujem jedan srpski pravoslavni veliki neobrezani #bip#. Usred te srpske pravoslavne radnje na moj srpski pravoslavni um pala je srpska pravoslavna ideja. Iz sveg srpskog pravoslavnog glasa povikah „srpska pravoslavna eureka“ i u tom srpskom pravoslavnom trenutku poprska me srpska pravoslavna sveta vodica.
ustadoh, kvrcnuše mi moja stara srpska pravoslavna kolena, dadoh srpskom pravoslavnom momku 20 srpskih pravoslavnih evrića i izbacih ga kroz srpska pravoslavna vrata. Dok je srpski pravoslavno odlazio reče mi da se možemo srpski pravoslavno videti opet sledeće srpske pravoslavne nedelje. Ali ja srpski pravoslavno ne obratih pažnju na njega, jer mi je na srpskom pravoslavnom umu još uvek bila srpska pravoslavna ideja. Uzeh u srpske pravoslavne ruke srpski pravoslavni telefon te srpski pravoslavno pozvah svog srpskog pravoslavnog brata bobana, te mu srpski pravoslavno ispričah o svojoj srpskoj pravoslavnoj ideji, da bi bio srpski pravoslavni red da preimenujemo ovaj blog u srpski pravoslavni blog. Moj srpski pravoslavni brat boban je bio srpski pravoslavno oduševljen, tako da vas u duhu srpskog pravoslavlja obaveštavam da ovaj blog nosi novo srpsko pravoslavno ime.
kao što znate ovaj blog već ima dugu srpsku pravoslavnu tradiciju, srpskog pravoslavnog sveca zaštitnika „svetog sisoja velikog“ i čak ga je srpski pravoslavni patrijarh dva puta srpski pravoslavno posetio i srpski pravoslavno osveštao. Ovaj srpski pravoslavni blog je to srpsko pravoslavno ime nosio još od svog srpskog pravoslavnog osnivanja 1564. Srpske pravoslavne godine, ali je komunističko-satanistička vlast nasilno preimenovala 1947. Godine. Danas je srpski pravoslavni trenutak da tu nepravdu srpski pravoslavno ispravimo, što i mi srpski pravoslavni blogeri i srpski pravoslavno činimo.
takođe srpski pravoslavno želimo da povećamo srpsku pravoslavnu vidljivost srpskog pravoslavlja i da srpski pravoslavno stanemo na put nasilju nad srpskim pravoslavljem i srpski pravoslavno pokažemo da smo srpski pravoslavno ponosni na naše srpsko pravoslavlje. Neće nama niko braniti da svuda srpski pravoslavno zadenemo naše srpsko pravoslavlje, čak i gde mu srpski pravoslavno nije mesto.
mi srpski pravoslavni blogeri vam srpski pravoslavno šaljemo jedan veliki srpski pravoslavni pozdav.
na srpskom pravoslavnom internetu 22. Srpskog pravoslavnog oktobra 2007. Srpske pravoslavne godine.
srbin pravoslavac predrag m. Azdejković


re: mozaik queeria blagosilja srpčad.













[Edit by shone83: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

untitled.JPG
(19.73 KB, 512x384)
« Poslednja izmena: 21. Nov 2007, 02:05:15 od shone83 »
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Mislim da je tema za politički podforum, ako o peščaniku uopšte treba raspravljati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Ima dosta tema o b92 a ova svakako nije za ovaj forum. Nadji. Lo0ck.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.138 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.