Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Urota" od 17. novembra na TV Pinku  (Pročitano 6675 puta)
15. Nov 2007, 14:19:38
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Apple iPhone SE 2020
Od subote na „Pinku“ serija „Urota“
Priča o kriminalu i politici na Balkanu
Autor: N. DŽodan | 15.11.2007 - 09:04

Dugo najavljivana serija „Urota“ počeće da se emituje 17. novembra na Televiziji „Pink“. Serija se sastoji od dvanaest epizoda u trajanju od 50 minuta, tematski je određena kao političko-kriminalistički triler, a radnja serije se dešava u Hrvatskoj, Srbiji i Bosni i Hercegovini.

Lena Bogdanović i
Bane Tomašević u sceni iz serije
Branislav Lečić, poznati glumac i bivši ministar kulture, igra ulogu srpskog premijera Mitrovića.
- Ja igram premijera Srbije, bez ikakve asocijacije na Zorana Đinđića, a u svakoj epizodi se pojavljujem u nekoliko scena i to najčešće kroz saradnju sa hrvatskim premijerom. Politika je danas nabijena dramskim elementima, prepuna je sukoba i to je pozornica koja pobuđuje interes javnosti. Roman Majetić je dobro pročitao i iskoristio ono što se dešavalo u Srbiji vezano za atentat na premijera Zorana Đinđića i uspeo je da napravi napetu priču na temu krugova ljudi koji su ostali iz prethodnog perioda i nekih novih političara - kaže Branislav Lečić i ističe da je saradnja sa ekipom bila veoma uspešna.
- Jedini prolaz u budućnost su samo takvi projekti koji poštuju glumca i koji ga dobro plate. Naravno, i da svojim kvalitetom ispoštuju publiku - zaključuje Lečić.
U svakoj epizodi prosečno je učestvovalo oko pedeset glumaca iz Hrvatske, Srbije, BIH, Velike Britanije i Rusije. Pored Lečića, zapažene uloge su ostvarili srpski glumci Bane Tomašević i Lena Bogdanović, i to kao operativci Bezbednosno-informativne agencije. Mlada i atraktivna glumica Lena Bogdanović tumači ulogu Jane Carić.
- Ja sam pre snimanja išla u stanicu MUP-a da vežbam pucanje iz pištolja, što je bilo bitno za moju ulogu. Lik koji tumačim je pozitivan, inteligentan i duhovit. Jana je takođe i veoma ženstvena, a između nje i hrvatskog agenta postoje određene simpatije - priča Lena Bogdanović, kojoj će rad na ovoj seriji ostati dugo u sećanju.
- Bilo je predivno, ja sam snimala u Zagorju, Splitu, Mostaru... tako da smo se super provodili i ništa nam nije bilo teško. Snimili smo i dosta atraktivnih scena na jahtama, u šta će gledaoci moći da se uvere - objašnjava Lena.
U prvim epizodama radnja prati određene grupacije u Hrvatskoj, među kojima su i neki visokopozicionirani ljudi, koji pokušavaju da destabilizuju stanje u državi, da bi preuzeli vlast. U ostalim epizodama obrađuju se aktuelne regionalne teme kao što su ratni zločini, sprega kriminala i politike, korupcija i borba protiv terorizma.
Scenario i režiju potpisuje Roman Majetić, a uloge tumače Robert Kurbaša, Jelena Veljača, Zijad Gračić, Ksenija Pajić, Duško Valentić, Petra Dugandžić... Serija će se prikazivati svake subote u 20 sati.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7268
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 
Koji ce nam to kurac!!! Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 137
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
reklama ne izgleda lose...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Motorola raspala
reklama ne izgleda lose...
Koliko puta mi reklama nije izgledala loše, a kad odgledam pravu stvar ono đubre. Poučen dosadašnjim iskustvima vezanim za domaće serije, a naročito vezanim za domaće serije na pinku mislim će i ova serija biti samo neuspeli pokušaj biti originalan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Johnny,are you queer ?

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 47
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia N70
Zar postoje ljudi koji gledaju Pink ?!  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


May God have mercy upon my enemies 'cause I won't

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9393
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Apple iPhone 7
odlična serija

p.s. što mi ne izbaci da postoji ova tema kada ukucam serija Urota kada Pretražujem burek  Smile
kao i ostale stvari kad tražim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Apple iPhone SE 2020
INTERVJU... Lena Bogdanović, glumica
NAJLEPŠI AGENT SRPSKE BIA

Mlada Novosađanka otkriva zašto ne voli da priča o svom privatnom životu, kako se pripremala za ulogu tajnog agenta i kako joj je politika promenila život

Mnogi o njoj ne znaju više od toga da je lepo lice koje krasi reklamne kampanje mnogih srpskih brendova. A nju zbog toga baš i nije mnogo briga. Važno joj je da što više snima i priča o glumi, dok privatan život ostavlja po strani. Atraktivna glumica Lena Bogdanović za Press otvoreno govori da li joj smeta to što je ljudi uglavnom prepoznaju po reklamama, političkom opredeljenju i zašto je odustala od učestvovanja u takmičenju za Evropsko lice Srbije. I dok je muškarci čežnjivo gledaju, Lena se uživela u ulogu agenta BIA u novoj hrvatskoj hit seriji „Urota", koja se od subote prikazuje i kod nas.

Evropsko lice kao „Veliki brat"

n Zašto si povukla prijavu za Evropsko lice Srbije?

- Povukla sam se kada sam videla kako to sve izgleda. Imala sam pogrešnu informaciju i očekivala sam da će biti kastinga gde će doći ljudi iz EBU, koji će izabrati voditeljski par. Čim sam shvatila da će to biti neka vrsta rijaliti šoua u kom će kandidate da izbacuju kao u „Velikom bratu", videla sam da meni tu nije mesto.

n Zašto ne voliš da pričaš o svom privatnom životu?

- To nije moja obaveza i nije deo moga posla.

n Pa šta je onda tvoja obaveza?

- Obaveza svakog glumca jeste da priča o svom poslu, o ulogama u filmovima u kojima glumi, pa makar istu stvar ponavljao 20-30 puta.

n Zašto ti to ne voliš, kad mnoge tvoje kolege to rade?

- Nemam ništa protiv da to neko drugi radi. Mnogi magazini i novine bave se stvarima kao što su sadržaj vašeg ormara ili torbe, da li je neko trudan ili je bio na ultrazvuku, ili da li se neko tajno venčao. Ja ne osuđujem ljude koji to vole da rade, ali ja nisam taj tip i to ne volim.

n Da li je to možda neka vrsta odbrane ili samo kriješ neku prljavu tajnu?

- Ma ne. Moj dom je moja privatnost. Kada bih otvorila vrata svoje kuće novinarima, to bi bilo kao da sam na lekarskom pregledu, pa mi rade krvnu sliku i ostalo. Nikad ne bih mogla da pustim novinara na svoj rođendan ili da mu otvorim ormar. To mi je na ivici bolesti.

n Ali ti si javna ličnost, a to sve ljude uvek zanima?

- Uvek ću naći da ispričam nešto zanimljivo. Želim na taj način da budem prisutna u medijima. Na primer, da ispričam kako je bilo na radionici kod brodvejskog koreografa Četa Vokera ili kako je bilo na snimanju nekog filma ili spota. A to šta ja imam u tašni, ne znaju ni moji najbliži.

n Ali svima, pa i novinarima je interesantno kakve muškarce voliš i s kim izlaziš?

- Za mene ne postoji taj neki foto-robot idealnog muškarca, tako da o tome ne volim da pričam.

n A šta kad te u nekim novinama povežu sa nekim poznatim muškarcem?

- Bilo je nekoliko tračeva, ali sam u oba slučaja prošla dobro. Uglavnom su me povezivali s nekim muškarcima sa kojima se družim. Samo su se ljudi iz našeg bližeg okruženja zezali na naš račun, pa je bilo puno smeha.

n Šta za tebe znači dobro se udati?

- Nadam se da ću naći divnog čoveka kojeg ću voleti do kraja života.

n Da li si ti našla pravog?

- Kada vidim parove koji se strasno vole posle godina i godina braka i lepo im je zajedno, i ja želim to isto. Ako to ne mogu da nađem, neću se ni udavati.

n Iako glumiš u nekoliko domaćih filmova, ljudi te uglavnom prepoznaju sa reklama. Da li ti to smeta?

- Ne, zato što u našoj zemlji retko ko ide u bioskop. Kada vidite jednu reklamu koju gleda ne znam koliko sveta, sasvim je normalno da će ljudi ne samo mene, nego i ostale glumce prepoznavati sa reklama.

n Mnogo ljudi kaže da su neke reklame u kojima se pojavljuješ, a posebno ova poslednja za prašak „Talas" stvarno glupe.

- Ljudi nažalost ne znaju da produkcioni deo ekipe koji pravi reklamu, a to su reditelj, glumci i direktor fotografije, dođe tek na kraju. Nju osmisli marketinška ekipa, a mi samo uradimo ono što se od nas zahteva. Ono što je napisano ne može da se menja.

n Da li si neke stvari koje su ti se činile možda gluplje odbijala?

- Bilo je stvari koje sam odbila da radim, ali ne bih da imenujem.

n U svim izborima si jedna od najlepših glumica. Koliko ti je izgled pomogao u karijeri?

- Volela bih da neko drugi o tome nešto kaže, a ne ja.

n Da li znaš da li neke koleginice možda zajedljivo komentarišu, ova je uspela samo zbog izgleda?

- Ne bih da odgovorim ni na to pitanje.

n Koliko ti je otac, poznati novinar, pomogao u karijeri?

- Iako nismo u istoj profesiji, pomaže mi dosta. On je moj savetnik, najstroži kritičar i učitelj i puno se oslanjam na njega. Užasno je strog, ali sam zbog toga navikla da se oslanjam sama na sebe. Zbog toga sam samokritična i autoironična.

n Rekla si da te puno zanima politika. Otkud to?

- Politika je ušla u moj život sa 14 godina kada je moj otac izgubio posao na novosadskoj televiziji zato što je mislio i radio drugačije. Tada sam shvatila šta znači politika.

n Učestvovala si i na studentskim demonstracijama?

- Da, aktivno sam učestvovala u njima. Kao uspomenu imam jedne potpuno uništene zimske čizme od šetnji na svakom protestu. Kao što sam išla na svaki protest, tako sam izlazila i na sve izbore. Tada je bilo najvažnije glasati protiv Miloševića i zaista sam verovala da će se 5. oktobra 2000. nešto promeniti. I jeste se promenilo nabolje, s tim da smo sada u situaciji da više ne glasamo protiv, već za nekog.

n Da li to znači da imaš nekog favorita?

- Da, to su Čedomir Jovanović i LDP. Mislim da je on nastavljač vizije pokojnog premijera Zorana Đinđića.

n Da li redovno pratiš skupštinska zasedanja?

- Da. Sećam se 1991. kada smo moja najbolja prijateljica Milica i ja gledale prvo prenose skupštine, a posle toga seriju „Tvin Piks". Sutradan smo se nalazile na putu do škole i razmenjivale utiske, kako o skupštini, tako i o seriji. Skupština 90-ih bila je kao pozorište, a ni sad nije mnogo bolja.

n Da li to znači da si politiku pratila da bi što bolje glumila?

- Da, kako da ne. Nikada neću zaboraviti čoveka koji je 9. marta 1991. na Terazijama izašao na govornicu da priča priču o dedi i unuku. Ta scena je pozorište.

n Glumiš u hrvatskoj seriji „Urota", koja je počela u subotu da se emituje na TV Pink. Kako si dobila tu ulogu?

- Bila sam na kastingu za jednu drugu seriju i tu sam upoznala reditelja Romana Majetića koji me je posle pola godine pozvao i ponudio ulogu u „Uroti".

n U njoj glumiš agenta BIA. Kako si se snašla u toj ulozi?

- Moj dobar prijatelj Mateja Rackov, koji se inače bavi streljaštvom, vodio me je u policijsku stanicu u ulici 29. novembra gde sam vežbala gađanje u metu.

n Da li si imala uspeha?

- Još čuvam metu za uspomenu. Nisam loše gađala, mada je prvi pucanj bio traumatičan jer me je snaga pištolja bacila u stranu. Ipak, u akcionim scenama u seriji sam se zaista dobro snašla.

n Pojavljuješ se i u nekoliko spotova grupe „Van Gog". Kako je došlo do saradnje?

- Prvo smo radili film za RTS, „Tri lica ljubavi", koji je sniman u Viminacijumu. Ja mnogo volim njihovu muziku i odmah sam pristala na snimanje. Na snimanju filma Đule me je pozvao da snimam i spot za pesmu „Plastelin". Tako sam u manje od mesec dana snimala dva puta sa „Van Gogom".

n Da li bi pristala da snimiš spot za neku drugu vrstu muzike?

- Nikad ne bih radila za narodnjake ili takozvani etno pop.
NIKOLA JABLANOV

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7268
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 
Zar postoje ljudi koji gledaju Pink ?!  Smile
Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


ola la

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 91
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja odgledah sinoc jednu epizodu na pink bh. nije mi se ucinilo lose ...
u ovoj epizodi su pokusali da ubiju premijera hrvatske ... sad me interesuje koja je to epizoda prva ili ?  Smile
« Poslednja izmena: 06. Jan 2008, 14:53:39 od rade8 »
IP sačuvana
social share
zivot je bolest koja se prenosi sexom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Hah... koja smejurija... istripovaše se da su CIA, FBI...  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.