Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 45
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Ultimate Survival" ~ Discovery Channel  (Pročitano 74028 puta)
08. Nov 2007, 21:42:29
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Znate li ovu emisiju na Discoveriju?

Lik, Bear Grylls, odlazi u najnepristupačnije krajeve na planeti i tu ostaje par dana, bez hrane, vode, sam u prirodi (ustavi, sa ekipom snimatelja  Smile), i tu pokazuje razne tehnike preživljavanja, od toga gde naći pitku vodui i kako održati telesnu temperaturu, pa sve do toga kako se izvući iz živog blata i koje su, recimo, jestive biljke i životinje!

Imao je raznih avantura, bio u raznim opasnostima, čak je jeo živo meso, pacove, bube, mahovinu, oko od ovce i razne druge nezamislive stvari. Na svakom terenu (pustinje, stepe, vulkanski krajevi, visoke planine, prašume... dakle, tamo gde nema civilizacije), nailazio je na neverovatne prepreke i uspešno ih savlađivao.

On sam je bio član britankog SAS-a, ali je zbog nekih povreda (prelom pršljena, mislim da je u pitanju), morao da ih napusti, i od tada živi pravim avanturističkim životom. Sa 23 godine se popeo i na Mont Everest i od tad je nezaustavljiv (ove biografske podatke sam još pre negde čula, pa ako sam negde pogrešila, slobodno me ispravite).

Dakle, sve u svemu, emisija mi se baš sviđa i jedna je od malobrojnih vrednih gledanja.
Šta vi mislite?
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Једна стварно добра емисија, а може се рећи да је корисна ако се којим случајем нађеш у сличној ситуацији.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


��� BAKY ���

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4168
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Gledao sam ovo par puta i dosta je zanimljivo... npr. kada uzme da pije vodu iz neke bare ili ono kad je pojeo živu zmiju!!!  Smile Ali kako ga više gledam sve više vidim da je sve namešteno, kao on dođe u neku vukojebinu pojede par miševa i ide kući, a usput uzme kintu!!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 684
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3;M
mob
HTC 
Mnogo jak lik onaj Bear Grylls!Cuo sam da zivi na nekoj barzi na Temzi!
IP sačuvana
social share
My dream is to fly over the rainbow so high...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1869
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.21
Ali kako ga više gledam sve više vidim da je sve namešteno
Pa naravno da je namesteno, ali opet ne moze da se kaze da Medved  Smile nije zanimljiv i da ne zna tehnike prezivljavanja... Ne moze se namestiti situacija kad je skocio u ledeno jezerce...Lud je skroz.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 359
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Siemens nije los
covek je luuuudd...
IP sačuvana
social share
Od svih onih koji su se borili protiv nje jedino sam ja ostao ziv...kljakav...ali ziv!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Иначе видео сам тог лика на једној емисији на Viasat Explorer, био на обуци за легију странаца (мислим да се емисија звала Escape to the legion или тако нешто). Успут је и наратор емисије.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
A valjda ga vrate ovi na Diskaveriju... bilo bi super kad bi makar i reprizirali stare emisije...
Lik je skroz zanimljiv i "lud", a i koncept emisije je osvežavajuć u odnosu na smeće koje možemo videti na većini naših televizzija...
« Poslednja izmena: 17. Nov 2007, 03:46:09 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Dr Gonzo

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
Za sve fanove obaveštenje: bila je nedavno emisija sa Bear Gryllsom na Exploreru, gde je on učestvovao u obuci Legije stranaca i ujedno bio narator emisije, čini se iz mlađih dana.
« Poslednja izmena: 01. Dec 2007, 21:24:58 od borenbo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia 5800
Emisija je stvarno extra, prosto mi dodje da povratim kad vidish shta sve covek pojede Smile
IP sačuvana
social share
"Odbojna mi je bila svaka ideja da postanem nesto,od toga mi je bilo muka.    .    .    Da se ozenim,napravim decu,odlazim nekud na posao svakog bozjeg dana i vracam se.    Ni u ludilu.    .    .    Zar je covek samo zato stvoren:da izdrzi sve do i onda umre!Radije bih negde prao sudove,vracao se u svoju rupu i pio dok ne zaspim.    .    .    "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 45
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.