Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 06:18:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Promeni me  (Pročitano 4358 puta)
30. Sep 2007, 06:39:25
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 6s
Promeni me


Žanr: romantična komedija
Trajanje: 90 min.
Engleski naziv: Change Me (2007)

Glavne uloge:   
Milutin - Mima Karadžić (Dušan Stanić), Neda Arnerić (Dunja Stanić, Dušanova žena), Ivana Popović (Beca, Dušanova ljubavnica), Dara Džokić (Danka, najbolja Dunjina prijateljica), Dragan Nikolić (Milan, Dankin bivši muž ), Milorad Mandić (Andrija, Dušanov prijatelj), Andrija Milošević (Draganče, Dušanov asistent), Viktor Savić (Bole, Becin momak), Mira Banjac (Malobabićka), Mladen Nelević (inspektor Biković), Katarina Marković (Kaća, Becina drugarica), Vlasta Velisavljević (gazda Radovan), Dejan Lutkić (Gidža), Mira Đurđević, Ivana Đurđević, Igor Stepić

Scenario:   
Stevan Koprivica

Režija:   
Milan Karadžić



SINOPSIS

Ugledni beogradski stomatolog živi u skladnom braku. Njegovi drugari sa sindromom "puberteta u odjavi", kako neki nazivaju krizne muške godine kada se intenziviraju pokušaji da se ostane mlad, kod našeg junaka izazivaju prezir i ljutnju. On je ostvaren i zadovoljan čovek. Međutim, dogodi mu se ljubav kad je nije očekivao, kad je mislio da je potpuno imun na takvu senzaciju. I, on hoće da se primeni ne bi li savladao emotivni i erotski izazov. Odustaje od sebe samog da bi postao neko drugi.

Jedna devojka s vezom u krizi, s ambicijama da bude samostalna i emancipovana, sreće junaka svoje priče i postaje motiv njegovih promena. Jedna zrela i lepa žena je u situaciji da izabere između čoveka s kojim je živela 25 godina, ali koji ju je prevario, i neželjene, ali primamljive slobode. "Promeni me" je film o njihovim promenama.

O FILMU

Film "Promeni me" pripada žanru romantične komedije. Uzori, iako je žanrovsko određenje preuzeto iz klasifikacije američkog filma, nalaze se u onim dobrim starim komedijama s nešto malo sete, kakve su pravili Italijani i Francuzi krajem sedamdesetih i početkom osamdesetih godina.

"Promeni me" nije retro priča. Locirana je u sadašnjem vremenu, junaci su lako prepoznatljivi likovi iz našeg svakidašnjeg okruženja. To je priča o običnom čoveku koji u potrazi za emocijama i ostvarenjem svoga sna upada u nevolje, a mala ljudska čežnja pretvara se u veliki problem.

To je i film o generacijskim relacijama - o mladima, koji pokušavaju da nađu svoj put, i starijima, koji pokušavaju da prevare godine i sebe. Kao što i sam naslov govori, film je o večitoj težnji ka promenama, čak i kada one postaju smešne i neprimerene.

Premijera: 2. oktobar 2007. godine u Centru "Sava"

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 12
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
SonyEricsson K610i
Zna li neko nesto o ovoj mladoj glumici Ivani Popovic?Procitao sam samo da zavrsava fakultet glume i da joj je ovo prvi film.   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Pa nije se lose pokazala za prvu filmsku ulogu... I ja sam je tek nedavno uocio. Film je simpatican, ekipa je odlicna, mada mnoge odbija to sto je pinkovska... Ali Mima Karadzic, Neda Arneric, Dragan Nikolic, Andrija Milosevic, Vlasta Velisavljevic na jednom mestu.... Sta reci... i vise nego odlicna...
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung d900
Videcemo
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 334
Zastava Bgd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Apple 6s
Gledao sam film je ludilo odvalio sam se od smeha. Po meni je Andrija Draskovic nas naj smesniji glumac!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Gledao sam film je ludilo odvalio sam se od smeha. Po meni je Andrija Draskovic nas naj smesniji glumac!
Andrija Draskovic je sve samo ne glumac... Ali verujem da si mislio na Milosevica...
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


:)

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 2261
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Gledao sam film je ludilo odvalio sam se od smeha. Po meni je Andrija Draskovic nas naj smesniji glumac!
Andrija Draskovic je sve samo ne glumac... Ali verujem da si mislio na Milosevica...

I ja ih mesam jer mi lice.Samo je Andrija Milosevic najruzniji i najneduhovitiji glumac kod nas.On inace ne ume da glumi.A recca "NAJ" se pise zajedno za one koji nisu obavesteni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1213
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
Gde moze da se nadje film?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 231
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 7373
Nisam gledala film ali sam cila da je dobar Smile
Videcemo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Skeptik,cinik & slobodni mislilac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 353
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
SonyEricsson w200
Solidan domaci film,Pink producirao,sto znaci da svi u filmu imaju para,voze dzipove,skoluju se u Londonu,ali to nije mana.Film je u osnovi vedar,jedino sto je previse glumaca iz "Mjesovitog braka",pa bude negativne asocijacije. Ko to pobedi,film ce mu se svideti.
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 06:18:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.