Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:36:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko na kraju kupuje Zastavu?  (Pročitano 1305 puta)
24. Sep 2007, 00:54:58
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61231
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Da li možete da pogodite ko će na kraju kupiti Zastavu?

Po najnovijim saznanjima Fiat ne želi da rizikuje,
Opelu se ne isplati,Ford otisao u Rumuniju,
ali se i Fiatu i Opelu isplatilo da nam "uvale" ne tako moderne automobile bez ikakve carine.

Navodno su zainteresovani Kinezi, ali i iz Indije dolaze neki pozitivni signali.

Teško je bilo šta prognozirati,
jer naša Vlada ume da ponudi takve beneficije ulagačima, da oni jednostavno "moraju" da prihvate tako dobru ponudu.

Nije moguće da jedna fabrika posluje u plusu, ako ne proizvodi godišnje bar 70.000 automobila,
a za Zastavu je to misaona imenica,
ne zato što prave loša kola (sada imaju sasvim solidan model Z10) već zato što smo velika sirotinja, a i van smo svih bitnijih ekonomskih i politickih saveza i tesko da narod može da kupi 70,000 novih automobila godišnje iz Zastave.

Šta vi mislite?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


cim zavrsim medicinu sve cu vas leciti

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 203
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia n95
prvo hvala sto mi se obracas u 2.l.pl.

mi mislimo da ti je ok stav,a to da nemamo para za tih 70 iljada vozila,to stoji
za izvoz-niko nece to kupiti,ja mislim da ce zastava napraviti strasno dobar potez ako sklopi ugovor sa ratom tatom ili kineskim djilijem
koliko sam primetio mi ne biramo,sve se kupuje,stigo logan,ljudi se odusevili -nov auto te velicne za male pare(a zaslepljeni time kolko je jeftin ni ne primecuju da voze najgadniji auto ikad napravljen)
e sad ako zastava pocne da sklapa nove modele geelija ili ratetate za 5000-6000(a mozda i manje kako tata kaze) dozivece strasan uspeh,ne samo na nasem trzistu,vec svuda po evropi,mi kao najeftinija radna snaga u evropi sa spremnom fabrikom cekamo uspeh
svi ce kupoavati-ljudi ce hteti da prodaju svoje golf dvojke i da konacno sednu u nov auto,pa makar to bia tata za 3000e-gledao sam emisiju o tim geely modelim-to za 5000e super auto,loan nije nista bolji,samo se rumunskim radnicima vise placa da ga sklope pa zato i jaca cena,znaci airbag,servo,el.podizaci za sitju

voleo da oni koji donose odluku o prodaji i svemu dodju ovde da malo prcitaju i da cuju sta misle pravi strucnjaci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 178
Zastava jos uvek africca
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
HTC one v
ma samo da se proizvodi, i da se uposle ostali kooperanti (statistika iz bivše sfrj u 1988 proizvodnja 248.161 vozilo, uposleno u svim segmentima proizvodnje (boja, gume, amortizeti, servisi i sl.) 194.874 radnika. pa puta prosečan broj članova po domaćinstvu, nije loše)

Inače nije mi bitno ni da je lada, niti tatra, niti gelly niti great wall, samo da se prave vozila koja će se prodati i izvoziti (cefta sporazum sve države iz SFRJ + albanija, bez naravno slovenije)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
jadan taj koji kupi zastavu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
HTC Tattoo
Izgleda da niko nije raspoložen da da lovu,izgleda da znaju za jadac. Smile
Jeftinije je sagraditi novu fabriku i zaposliti realno potreban broj ljudi koji hoće da rade,nego kupiti propalu fabriku sa par hiljada ljudi viška.Pa od tih fabrika samo prazne hale mogu da se iskoriste,sve ostalo mora da se menja,i ni samo ime zastava ne uliva ljudima poverenje,tako da se više isplati krenuti od nule.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
to sve izgleda kao da je ukleto
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


cim zavrsim medicinu sve cu vas leciti

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 203
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia n95
za kola od 3,4,5 i6 hiljadae nije potrebno ime mercedes
nece se zastava probiti sa kolima u klasi golf,passata...
zastava mora da nudi ono sto niko nema,a to je isti kvalietet(u najnizoj klasi)za najmanje para
ima da ide ko alva
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:36:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.