Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:59:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12 13 ... 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: cedistima smeta Vojska Srbije!!!  (Pročitano 29156 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
 Da se razumemo,nemoj da mi neko nabije na nos da mrzim Srbiju!Meni je samo pun qrac militantnih likova koji tek što su se ispileli i odma bi svima da .ebu majku!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
3. Институција председника Републике

ovo miora da je bolelo vadikale i dss Smiley

Da se razumemo,nemoj da mi neko nabije na nos da mrzim Srbiju!Meni je samo pun qrac militantnih likova koji tek što su se ispileli i odma bi svima da .ebu majku!  Smile Smile Smile

Kako da ti kazem... ali u svetu se desavaju takve stvari... vise od jednom godisnje.. Smiley
« Poslednja izmena: 14. Sep 2007, 23:51:17 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia 6300
čedo j*beti majku  Smile Smile avione VS nemoj ni da pomisliš da ubaciš u neku reč. Smile Smile Smile a beše, NATO avioni F-16 koji su sleteli na BAtajnicu nisu smetali porodici pokojne Milice Smile  dabog dai iznad kuća svih LDP-ovaca čitave eskadrile Smile . a kao treba da šaljemo vojsku u afganistan, majku mu čedističku. nema lepšeg prizora za oči od G-4,
MiG-21, Orla, Gazele, a za koji mesec i MiG-29 (vraćaju se u decembru, znači leteće za dan državnosti-vojske srbije) ! čedo majmune govnavi, evo javno ti se obraćam da će da ti obezbedim nedelju dana u vojsci srbije, prvo na batajničkom aerodromu, da slušaš muziku mlaznjaka, a onda te vodim  u mešovitu artilejrisko-raketnu brigadu da slušamo topove, haubice i  VBR--e!

sad kada sam izbacio bes i z sebe, iskreno nisam shvatio šta im smeta. u ''demokratskim'' zemljama avioni lete stalno, a skoro nikad se nije desilo da je neki avion pao za vreme aeromitinga. inače evo jedne lepe stvari: (.....)
You need help.

ne, tebi  i čedi treba pomoć. treba da mi sleću agresorski avioni koji su krali civile po srbiji i nisu mogli da razlikuju traktore od tenkova, a naši lepi, matori simpatični avioni treba da se unište! e neće moći Smile Smile za Orla, Supergaleba i MiG mogu da ubijem! ako čeda nastavi o zveckanju oružijem  i terorom po gradu, počeću lično da mu pretim.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Ne pravi sebi idola niti kakva lika;nemoj im se klanjati niti im sluziti.

Zodijak
Pol
Poruke 513
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
Kada je Ceda Beli Nos  formirao obezbedjenje,kontaktirao je prvo ljude iz vojske.Plata 1000€.Proverna informacija.Toliko o Cedi i vosci..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Da se razumemo,nemoj da mi neko nabije na nos da mrzim Srbiju!Meni je samo pun qrac militantnih likova koji tek što su se ispileli i odma bi svima da .ebu majku!  Smile Smile Smile

O ovome pricam, ali ne moze covek doci do reci od raznorazne dcice ovde na forumu i njihovog "patriJotizma".


majke mi svi ce nekom da prete i se biju  Smile a sede za burekom
 Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, Glavitju gde ti zivis... centar, okolina Bgd ili NS...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Ne vidim čemu dizanje ovolike frke oko generalne probe promocije nove generacije oficira. Nije ništa strašno što je par aviona proletelo nad Beogradom.

Pravi problem Beograda je što građevinske firme ne poštuju kućni red širom grada pa bageri koji hitro grade nove poslovno-stambene centre drndaju od pola šest izjutra. Ali tu se niko od političara neće žaliti, jer se na tim poslovima svi prave lepe pare. Naravno tu je i onaj famozni splav kraj Brankovog mesta sa koga trešte svake večeri najgori turbo-folk zavijači i čuju se sve do Vasine ulice.

« Poslednja izmena: 15. Sep 2007, 00:00:41 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia 6300
Ne vidim čemu dizanje ovolike frke oko generalne probe promocije nove generacije oficira. Nije ništa strašno što je par aviona proletelo nad Beogradom.

Pravi problem Beograda je što građevinske firme ne poštuju kućni red širom grada pa bageri koji hitro grade nove poslovno-stambene centre drndaju od pola šest izjutra. Ali tu se niko od političara neće žaliti, jer se na tim poslovima svi prave lepe pare.



tako je Smile Smile šta, kao avioni prvi put lete tako nisko. to što je čeda ima fobiju od vojske, to je njegov lični problem. stvarno mi je sad iskidao živce, došlo mi je da kamenujem najbliži LDP objekat Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ne vidim čemu dizanje ovolike frke oko generalne probe promocije nove generacije oficira. Nije ništa strašno što je par aviona proletelo nad Beogradom.

Zivim 200m od mesta gde ce se sutra odrzavati parada... Meni prelet ne smeta... Wink
E, sad... moguce je da smeta onima koji idu na zavrsnicu Grand parade... misle da ce ogluveti od dva preleta i nece moci da cuju svoje idole na Tasu...

Citat
Pravi problem Beograda je što građevinske firme ne poštuju kućni red širom grada pa bageri koji hitro grade nove poslovno-stambene centre drndaju od pola šest izjutra. Ali tu se niko od političara neće žaliti, jer se na tim poslovima svi prave lepe pare.

Sa ovim se potpuno slazem. Vec dva meseca radnici koje je unajmio komsija za nadogradnju potkrovlja, lupaju od jutra do sutra... 7 dana u nedelji... nema veze sto u zgradi zive ljudi koji rade u nocnoj ili koji imaju malu decu...

Anea
Zovi me majka Tereza Smile Dame imaju prednost, ali one "poznatije" na forumu, da kazu svoju adresu Smile

A zasto je to bitno? Da odemo na kaficu ili ...? Smile

Pa, kad se vec toliko brines za dobrobit nas koji zivimo u centru...  Smile
Znaci... ipak je u pitanju periferija ... Smile
« Poslednja izmena: 15. Sep 2007, 00:03:18 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 6s
1. Off je obrisan.
2. Svaki sledeci off ce biti obrisan.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12 13 ... 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:59:44
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.