Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mile vs. tranzicija - Novi Mile, stara borba  (Pročitano 16625 puta)
07. Sep 2007, 23:30:57
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 6s
Raša Andrić najavljuje serijal „Mile vs. tranzicija“
Novi Mile, stara borba
Autor: Vladimir Đurić Đura | 07.09.2007 - 10:26




Uskoro nas na TV B92 očekuju nove epizode serijala „Mile protiv tranzicije“. Jedan od reditelja serije Radivoje - Raša Andrić objašnjava kakve su se promene dogodile sa popularnim likom Mileta koga glumi Zoran Cvijanović i najavljuje nove junake i urnebesni zaplet.

- Novi serijal smo radili skoro dva meseca, pripreme smo krenuli još oko nove godine. Pored mene kao reditelja bio je Ivan Živković. Trebalo je da bude snimljeno 14 epizoda, ali smo konačno snimili 12. Ja sam radio kao neka vrsta supervizora na scenarijima, bavio sam se logistikom i problemima koji nastaju na snimanju, a Srđa Anđelić se bavio likovima. Epizode su pisali različiti scenaristi, pa je sve to trebalo uklopiti tako da deluje kao jedinstvena celina -priča Raša Andrić i dodaje: „Moja ideja je bila da se Mile seli sa Čubure na Novi Beograd jer na taj način možemo da opravdamo zbog čega uopšte radimo nastavak serijala. Prva epizoda serijala je meni bila najdraža. To su bili gerilski uslovi za razliku od ovih koje smo imali sada, kada su rađene ozbiljne igrane epizode. Napredak postoji. Ovo je sad prava igrana serija sa, naravno, Miletovom estetikom. Ja sam bio u frci oko nastavka serijala - kako da od priče o buntovniku protiv Evropske unije i tranzicije napravimo ozbiljnu televizijsku stvar. Međutim, Mile je sad postao borac protiv negativnih pojava u aktuelnom društvu. Cvija je lako ušao u nove epizode, on samo stane u kadar i odmah je Mile“.
Zaplet novog serijala je zanimljiv, a sve počinje od Miletove žene Mace koju igra Branka Katić.
- Mile se preselio na Novi Beograd jer je njegova supruga koju glumi Branka Katić to tražila. Branka se zaposlila u jednoj nevladinoj organizaciji i upoznaje izvesnu Ružicu, igra je Ana Marković. Ružica postaje njen idol i uzor. Ona je nagovori da iz malog stana na Vračaru odu u veći u fensi delu Novog Beograda kod „Beogradske arene“. Ona im sredi kredit za gajbu. Ružica je u novom serijalu Miletov glavni protivnik jer mu je ujedno i prva komšinica i predstavnik svega onoga čega se Mile gnuša - priča Raša Andrić i objašnjava gde Mile nalazi spas.
- On upoznaje komšiju, koga glumi Boris Milivojević, koji mu istovremeno postaje dobar prijatelj i saradnik u borbi protiv omražene Ružice. Mile, naravno, žali za svojim starim krajem, kao i druge komšije pridošlice na Novi Beograd iz centra grada - priča Andrić.
Mile i Stole se bore protiv tranzicije, Mace, Ružice i Ditriha, protiv privatizacije, „Partnerstva za mir“, špijuna u sopstvenim redovima, Si-En-Ena, šengenskih viza... Osnovaće bandu superheroja koja će udisanjem smoga i benzena pokušati da stekne natprirodne moći, kopaće tunel ispod granice... učiniće još 101 stvar kako bi spasli Srbiju od pošasti tranzicije. U novom serijalu, pored pomenutnih glavnih junaka, ima i dosta poznatih glumaca u epizodnim ulogama.
- Ima dosta gostiju. Od Velikog Batice kog glumi Miki Đuričić, pa sve do proverenih glumaca kao što su Seka Sablić, Nikola Đuričko i Bogdan Diklić. Zanimljivo je da su u seriji svi glumci svesni da ih snima kamera kao u nekom velikom rialiti šou programu i da svi imaju odnos prema njoj - priča Andrić i otkriva da se već razmišlja o novom nastavku.
- Postoji opcija i za nove epizode i za film. Za film je prerano jer bi to tražilo veoma ozbiljnu priču, velika sredstva ... Producenti Zoran Cvijanović i Marko Josifov su, naravno, za takvu mogućnost, ali kada budemo imali dobru priču. Postoji ideja o novim nastavcima serijala koji bi se dešavali van Srbije. Mile bi putovao i na taj način komentarisao svet. U poslednjoj epizodi ovog serijala se ostavlja baš takva mogućnost za nastavak - kaže Andrić.
Novi junaci
Pored Zorana Cvijanovića, Branke Katić, Ane Marković, Bogdana Diklića i Borisa Milivojevića u glavnim ulogama, u seriji igraju i Nikola Đuričko, Bata Živojinović, Petar Kralj, Jelisaveta - Seka Sablić, Gordan Kičić, Srđan Miletić, Miloš Samolov, Vladan Dujević, Goran Daničić Žuća, Miodrag Fišeković, Nikola Vujević... Scenario za seriju pisali su Srđa Anđelić, Srđan Valjarević, Biljana Srbljanović, Zlatan Fazlagić, Tamara Radojković, Goran Mojsin, a za režiju su bili zaduženi Radivoje - Raša Andrić i Ivan Živković.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
znam da nije bas prava tema,ali bih zeleo da ipak to ovde kazem da bi ljudi koji cesto prate"Mileta" videli i kakav je Zoran inace...
Naime,moj ujak je upoznao(nakratko) Zorana Cvijanovica na jednom prijemu/koktelu i kaze da je u stvarnosti vrlo pametan,ugladjen i fin covek s kim je vrlo prijatno razgovarati...pravi je profesionalac sto se tice glume,i moza da glumi bilo koga,ali iza svih tih ludackih likova Smile koje je glumio,stoji jedan vrlo kvalitetan covek... Smile

i eto-to bi bilo to...inace,,i meni je drago da cemo opet gledati Mileta... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
nemam vremena za tranziciju Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 2105
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
cvija je kralj.jedan od nasih najbolji glumaca,mogao je da glumi narkomana u lepa sela,ozbiljnog pandura u tamna je noc,freaka u mi nismo andjeli pa tako sve do mileta,i sve je maestralno odradio. jedan  Smile Smile Smile Smile za cviju...

jeva cekam nove epizode...
« Poslednja izmena: 08. Sep 2007, 01:09:09 od Sweet Marlboro Tobacco »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
SonyEricsson k300i
Jedva cekam nove epizode
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zasto se ljutite na ogledalo kad vam je lice ruzno

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1880
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K-750i
Cvija je zakon, a i dobra je garnitura glumaca...
Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Кад си био дете мало комшија те силовао, јасно је ко дан волиш партизан!!!
Звезда је живот, све друго су ситнице!!!
Хвала ти Боже што сам Србин!!!

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson K800i
Ma mnogo dobar glumac...
Ulazi u sve uloge...
Ai Mile razbija! Smile
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Ajmo novo - staro chedo B92 pomozi nam da prebrodimo tranziciju tkao sto ces malo cimati glavom ko ludak Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


marš iz moje avlije

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 10372
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson d750-i
kako smara to sranje! Smile
IP sačuvana
social share
r.i.p. o.d.b.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
пуно вике,дреке,искривљених фаца,глупих коментара.....................
у стилу У92 и Теофоба Панчића..........
јадније да јадније не може бити.............. Smiley 1
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.