Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: I BMW preti tužbom kineskom Shuanghuanu  (Pročitano 9625 puta)
29. Avg 2007, 20:04:09
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
I BMW preti tužbom kineskom Shuanghuanu



Posle prošlonedeljne vesti da Mercedes planira tužbu protiv kineskog Shuanghuana da bi sprečio prodaju njihovog modela Noble (kopija Smarta ForTwo) u Evropi, sada i bavarski BMW preti pravnim merama protiv istog proizvođača. Razlog je model Shuanghuan CEO (na slici), koji veoma liči na BMW X5 prethodne generacije (kinesku verziju pokreće 2,4 litarski benzinac sa 92kW/125KS i 190Nm).

BMW-ov predstavnik za štampu je za Automobilwoche izjavio da su u nemačkoj kompaniji "već preduzeli mere da bi sprečili distribuciju modela CEO u Evropi." BMW je već poslao zvanično upozorenje italijanskom uvozniku Shuanghuana CEO, a kao što je napomenuto na početku teksta, u planu su i konkretnije pravne mere da bi se sprečila dalja distribucija modela CEO u Evropi, kao i njegovo pojavljivanje na salonu automobila u Frankfurtu narednog meseca.

Naime, osim pomenutih modela Noble i CEO, China Automobile Deutschland (nemački uvoznik Shuanghuana) namerava da na salonu u Frankfurtu izložiti i SUV model UFO, koji je takođe kopija jednog već postojećeg modela, a radi se o staroj Toyoti RAV4. Da li će i Japanci krenuti stopama nemačkih kompanija i tužiti kinesku fabriku, za sada nije poznato. Inače, China Automobile Deutschland namerava da počne sa prodajom ovih kineskih automobila u oktobru ove godine.

izvor: http://auto.blog.co.yu/blog/auto/vesti/2007/08/28/i-bmw-preti-tuzbom-kineskom-shuanghuanu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
ma treba zabraniti to kinesko smeče.. plagijati a još ni sigurni nisu ti njihovi automobili..
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
ne razumijem ko kupuje ova auta  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Rajd of Kurta tu rajd on Murta

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 851
Zastava Jagodina/Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
SonyEricsson k700i
X5 ce uvek da bude X5, a kinez uvek kinez(mislim na kola, ne vredjam narod). Ma nek ih puste, moze samo da im imponuje sto su iskopirali bas njihov model, a ljudi ce uvek znati da cene kvalitet i bmw
IP sačuvana
social share

Sopen bi mi svirao, Mocart bi mi pevao, ako niste znali al sam bio mali. Glava mi je velika mozak mi je mali, nadimak mi dali i Palma me zvali. Jasno kao dan, ja sam tutuban...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Beogradski Progres prodaje kineski Shuanghuan Sceo

   

Beogradska kompanija Progres auto saopštila je danas da je postala generalni distributer kineskog džipa "sceo" za tržište Srbije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine.

Direktor Progres auto kuće Dragoljub Milošević izjavio je na konferenciji za novinare u Beogradu da je džip od danas u prodaji, a da je u planu da se u toku 2009. proda 250 automobila.

Kako je rekao, džip je jedini džip i prvi putnički automobil na našem tržištu poreklom iz Kine, a njegova cena je između 22.900 evra i 24.900 evra. Milošević je naveo da je Progres auto kuća obezbedila i rezervne delove i obučen kadar koji će pružati servisiranje tog vozila.

Izvor: http://auto.blog.co.yu/blog/auto/domace-trziste/2008/10/08/begradski-progres-prodaje-kineski-schuanghuan-sceo

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 136
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N70
(kinesku verziju pokreće 2,4 litarski benzinac sa 92kW/125KS i 190Nm) <----WTF, pa koji mentol moze josh da uradi ovakav motor majko moja!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 497
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Apple Iphone 5
::Smiley nazad i sa strane X5,prednja maska opel,svetla land cruiser  Smile :mrgreen:koji likovi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
Sony Xperia Neo L
ljudi,bio je na sajmu automobila u BL.Izgleda da ce se i kod mene prodavati...

« Poslednja izmena: 10. Okt 2008, 12:58:48 od ooooooooooo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ja imam problem za svako resenje!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 411
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
Apple iPhone 3gs
video sam jedan pirotske i jedan italijanske table,vozaju to ljudi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 408
Zastava Šavnik, Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6280
To Шангхуане, то Кинези, опскрбите нас вашим плагијатима, модерног и љепог изгледа са механиком Трабанта и сигурношћу трактора Владимировца у брзини од 100 на сат. И све то добијемо за мале паре, и још се бунимо, па какав смо то народ, мајку му?
IP sačuvana
social share
Петар Петровић Његош

Сердар Вукота: Што грајете, који су ви јади,
                       а ево сте гори него ђеца !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.