Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:52:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Auto kazne  (Pročitano 7778 puta)
28. Avg 2007, 15:38:36
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
Jurio 257 km/h ispred škole pa dobio tri godine zatvora

Mladi motociklist Mathew Engelbeck (20) je dobio kaznu od tri godine zatvora zbog toga što je jednog jutra, navodno žureći na posao, prošao preko pješačkog prijelaza blizu Whittier osnovne škole u gradu Mesa Drive u Arizoni brzinom od 257 km na sat. Drakonska kazna koju je Engelbeck dobio primjer je svima da sa američkim policajcima i sudskim organima, nema šale kad je brzina u pitanju. Engelbeck je zbog prebrze vožnje na dva kotača već otprije bio poznat policiji. No, ovog je puta uistinu pretjerao.

On je sa neregistriranom Hondom CBR 1000 RR iz 2006. godine u rano jutro najprije jurišao po autocesti na ulazu u Mesa Drive brzinom od 225 km/h. Nakon što je ušao u grad, projurio je ispred škole sa 257 km/h, bježeći od policajaca koji su ga počeli pratiti shvativši da je riječ o luđaku na motoru. Potjera je trajala punih pola sata jer je mladi i očito spretni vozač vješto izbjegavao policajce. Kada je međutim ostavio motor i pobjegao u svoj stan, policajci su ga uočili iz helikoptera i brzo uhitili. Sudac nije imao razumijevanja za njegovo opravdanje da je kao bivši trkač tog jutra žurio na posao, pa mu je odmjerio tri godine zatvora. Na sudsku odluku ima pravo žalbe, ali će po svemu sudeći duže vrijeme provesti iza rešetaka...

autoportal.com

....................................................................................................................................................


Kazna od 20.500 EUR za prekoračenje brzine


Jedan švedski biznismen osuđen je da plati globu od 20.500 evra zbog prekoračenja brzine na ostrvu Aland, u Finskoj gde se visina kazne odmerava prema prihodu prekršioca

U zoni gde je brzina ograničena na 30 kilometara na sat, on je vozio brzinom od 67 kilometara.

U skladu sa zakonom, tom poslovnom čoveku koji trguje nekretninama, određena ja kazna u visini od 50 dnevnica po 410 evra, zato je što je doveo u opasnost ljudske živote. Dnevnica je izračunata na osnovu njegove poreske prijave iz 2006.

Sud je kao otežavajuću okolnost naveo to što se u blizini mesta prekršaja nalazi više škola. Lokalni tužilac Jens-Erik Bud je Frans presu izjavio da je Šveđanin još dobro prošao: 'Kad neko za više od sto odsto premaši dozovoljenu brzinu, mogao bi i u zatvor'.

nacionalnaklasa.com.

.................................................................................................................................................



ja sam do sada platio oko 5 "mandatnih" kazni, što bi značilo 10-20 maraka i bježi  Smile
i imao sam jednu prijavu za vožnju bez vozačke

kakva su vaša iskustva s policijom???
« Poslednja izmena: 28. Avg 2007, 15:39:44 od blaCkie87 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1012
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6300, 5800
Uh, uh
sa 18., uhvatjen bez dozvole i bez pojasa, to je bilo okoooo... 50-60 danashnjih evra..
pre par meseci uhvatjen u alkoholisanom stanju, neshto malo, jedva preko dozvoljene mere..
cheka me oko 80€ i 3 meseca bez dozvole :s
IP sačuvana
social share
Mercedes S65 AMG
5.980cm³ 36-valve V12 BiTurbo
Max.Power 604KS@1.500-4.800rpm
Max.Torque 1.000Nm (Limited)
Top Speed 250km/h (Limited)
196.308€
. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Lamborghini Gallardo owner wannabe.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1713
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
3X1000 din u kolima na pocetku vozacke karijere zbog raznih gluposti + 1000 zbog nemanja kacige na skuteru.
IP sačuvana
social share

You buy a Ferrari when you want to be somebody. You buy a Lamborghini when you are somebody. Frank Sinatra
Ferrari fag Someone who, for reasons unbeknownst to those outside of the Ferrari fag clique, displays an incomparable affection for the Ferrari automobile brand by wearing or displaying the most ridiculous of Ferrari-branded products, typically in groups of three or more products at a time so their loyalty is not questioned. Many Ferrari fags do not even own Ferrari automobiles.


  Где престаје логика ту почиње Србија! Живели!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Evo nesto skorije: Smile

Pre nekih dva meseca kada sam bio kod kuce na odmoru "skoknuo" sam do Makedonije i Ohrida.
Nesto pre Kumanova me uhvatio radar na 117 km/h a ogranicenje je bilo 60km/h. Jedva sam se
izvukao ne kaznjen, a trebalo je da platim 300 Evra + moguca zabrana upravljanja motornim vozilom
u Republici Makedoniji!!!

'ladno su na jedan deo auto puta stavili ogranicenje 60 km/h jer je duz desne (zaustavne) trake uz
samu ivicu auto puta (duz bankine) bilo nesto nasutog sljunka koji nije zauzimao ni 40cm asvalta (zaustavne trake).
Naravno, bas su tu iza krivine nadzidzili i radar... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
heheh,u kolima provodim jako puno vremena,po prirodi brzo vozim postujuci ostale propise.skoro sve kazne koje sam placao su bile ogranicenje brzine.kanim se da bacim 600e za jammer,isplatljivije mi dodje Smile
po gradu sam mislim platio jednu mandatnu kaznu,ogranicenje 60 km/h,isao 93 km/h,rijesih sa 15 km-7.5 e.
hrvatska jednom,pravac iza metkovica,isao sam sa kia-om summa-om radjena zaamericko trziste,tako da je tabla bila u miljama,ogranicenje 60km/h,isao po radaru 73 km/h.uz bukvalno svadju sa drotom izvukao se sa 300kn.
ostale kaznice su bile u rangu 5e-10e uz prekoracenja pretezno preko 30 km/h na otvorenom putu.najdrazi su mi drotovi iz rs-a.tako jedne prilike na relaciji iza sokoca za rogaticu isao sam oko 150 km/h,ogranicenje mislim 80 km/h ili manje,izlijece drot,razmahao se,kad je ocitao brzinu samo se makao s puta.nakon 1 kilometra vratim se sa smijehom na ustima i vadim 10 maraka.ovaj se sjebao,nece da uzme pare,kaze mogao si komotno proci,ja nisam ni vidjeo koje je auto a komol tablice Smile Smile
sada,kada mi je temperament popustio,vozim uvijek 10km/h vise od ogranicenja,ionako je 80% znakova postavljeno za godina kada su automobili bili dosta losije kontukcije i kocnica.
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
Ma vi ste amateri što se tiče kazni  Smile ,mene su dosta češće kažnjavali,za sve to što ste nabrojali,sem za vožnju bez kacige(jer motore ne vozim)i vožnja bez dozvole(nisam vozio dok nisam uzeo dozvolu).I kažnjavali su me za raznorazne gluposti tipa,nemam sijalice u gepeku,nisam stao na znak STOP,vožnja kroz jednosmernu ulicu u kontra smeru,pravljenje polukružnog gde to nije dozvoljeno,zaustavljanje gde to nije dozvoljeno..Nisam za sve plaćao sudu,nešto sam plaćao na licu mesta.Par prijava sam dobio zato što volim da se raspravljam sa žandarima(ne isplati se,to sam skoro shvatio)
Zadnji put sam pre mesec dana dao hiljadarku panduru zato što nisam propustio pešake na pešačkom prelazu.
Na putu Ruma-Novi Sad ima mesto gde često stoje žandari,ograničenje brzine je 40,mene su 4 puta na tom mestu zaustavili,svaki put sam vozio oko 100.110,i sva četiri puta sam im dao hiljadarku.
Ima toga dosta samo sam pola i pozaboravljao u toku ovih godina,a imam drugare koji imaju duplo više prijava od mene,čak su njih dvojica nekoliko puta i privođeni zbog neodazivanja sudskim pozivima(jedan se nije javio za oko 15 prekršaja,a drugi još malo više),ali ni to se ne isplati.
Drugarov ćale dobio je trajnu zabranu upravljanja motornim vozilom jer su ga 11 puta uhvatili mrtvog pijanog za volanom Smile .Dvaput je napravio udes mrtav pijan,jednom je imao i ozbiljne povrede.ALI,najača fora je što i dan danas vozi Smile ,ali više ne pije.
Mene su dvaput za veče zaustavili panduri,oba puta radio alko test,oba puta pokazao preko 0.5,i popio dve prijave za pola sata zbog vožnje u pijanom stanju,e to je maler. Smile
Mogu još da nabrajam šta se sve dešavalo meni i mojim prijataljima,ali ne bi da vas više davim. Smile


IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210


hmmm..trebam li reći šta više? Smile
(ono zaokruženo crvenom bojom je moj auto)

http://forum.burek.com/index.php/topic,196096.0.html

no međutim nikakve kazne nije bilo..dobio sam kaznu od nezgode od prošle godine i to oduzimanjem vozačke dozvole na 3mj i 300EUR kazne, no nisam ništa platio več sam se žalio ne presudu..sada čemo widjet šta če biti. evo slike nesreče -

IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
nista preterano.. 4x zbog prekoracenja brzine, od toga su dva placena 1500, jedno 1000, jedno uopste.. al zato obozavaju da me zaustavljaju i kontrolisu, valjda zbog tablica (PR) pa im je i dalje interesantno da zaustavljaju ljude sa Kosova.. jednom me stoka zaustavi i pokaza mi da sam isao 61 (ogranicenje 60) i htede da mi naplati kaznu, tj. cekao da mu dam pare da me pusti, kad je video da nema vajde, satro okrenu na zajebanciju i pusti me..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1012
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6300, 5800
nisam stao na znak STOP,vožnja kroz jednosmernu ulicu u kontra smeru,pravljenje polukružnog gde to nije dozvoljeno,zaustavljanje gde to nije dozvoljeno..

Dobar ti nick  Smile
(shalim se (Smiley
IP sačuvana
social share
Mercedes S65 AMG
5.980cm³ 36-valve V12 BiTurbo
Max.Power 604KS@1.500-4.800rpm
Max.Torque 1.000Nm (Limited)
Top Speed 250km/h (Limited)
196.308€
. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
nisam stao na znak STOP,vožnja kroz jednosmernu ulicu u kontra smeru,pravljenje polukružnog gde to nije dozvoljeno,zaustavljanje gde to nije dozvoljeno..

Dobar ti nick  Smile
(shalim se (Smiley
Uvek spreman za šalu i prozivku. Smile Dva nick-a koristim na netu diletant i Maximilian.Diletant je lak za pamćenje,a Maximilian je  pradeda iz filma"Maratonci trče počasni krug".Inače,ne volim zamršene nick-ove koje ne možeš da pročitaš.
           A što se tiče prijava,jednom sam priveden u stanicu u Savskoj ulici(bivša Slobodana Penezića Krcuna) da prenoćim jer sam bio mnogo pijan i panduri nisu smeli da me puste da nastavim da vozim,zaustavili meme i drugara kad smo se vraćali sa nekog ispraćaja,obojica mortus pijani,privedu nas i stavie nas sa dva trandže u ćeliji,one su nama pevale i  igrale celu noć,imitirale nam razne pevačice,najviše Karleušu  Smile Tu noć neću nikada da zaboravim,proveo sam se extra.
« Poslednja izmena: 29. Avg 2007, 19:41:43 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:52:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.