Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 09:48:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samoubistvo  (Pročitano 29791 puta)
02. Jun 2003, 18:20:57
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1197
Sta mislite o tome?
Svi su se s tim sreli, ako ne cak i pomislili na to! Koji je vas stav? Da li treba takvim osobama pomoci u tome sto su naumile ili ih treba od toga otrgnuti? Pod kojim uslovom to opravdavate........
« Poslednja izmena: 19. Avg 2005, 03:28:19 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Ne opravdavam to ni pod kakvim uslovima/okolnostima. Niko nema pravo drugome kao ni sebi da oduzme zivot, a inace optimisticki sam nastrojena tako da o tome ne mislim, a i ako bih mislila shvatila bih da za to nemam hrabrosti jer zao mi zivota. Volim da zivim!!!  
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2028
mob
Nokia N73me
Takodje...Mislim da nikada, ni pod kojim uslovima nebih mogao da uradim tako nesto, kao ni da opravdam...Mislim da to mogu samo psihicki slabe osobe...
IP sačuvana
social share
: : m a r i o
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Ne opravdavam nikako samoubistva,ali se desavaju kao i ubistva ... Pomoci nekome pri samoubistvu NIKAKO!!! Pokusati spasti doticnu osobu svakako!

Ali mislim da to nisu psihicki slabe osobe,jer dete od 14 godina koje izvrsi samoubistvo ne moze biti psihicki slaba osoba,kao prvo jos uvek je dete,kao drugo ni nezna sta je psiha... Moja drugarica se obesila sa 14... a zasto ljudi to rade...Pa verovatno jer u tom momentu ne vide drugi izlaz iz neke situacije ... Ja bih pre te osobe nazvala sebicnim jer brinu samo o sebi i sebi da skrate muke,kako ce biti drugima posle nije im vazno... Ubiju se i zavrse sa mukama (ovozemaljskim) a kako je onima koji su ostali i dalje ad se bore sa ovim zivotom , nepitaju...  Ma neznam ni ja,ali sve u svemu skidam kapu svima koji su imali HRABROSTI da sebi oduzmu zivot,ja licno nikad ne bih mogla da dignem ruku na sebe a ni na nekog drugog...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2028
mob
Nokia N73me
Slazem se sa tobom, nisam mnogo razmisljao na tu temu na taj nacin...
IP sačuvana
social share
: : m a r i o
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Samoubistvo je sasvim pristojno zanimanje,i to je otprilike pravac u kojem se kreće moj život...
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Pristojno zanimanje???? Pa zar time covek moze da se "bavi" pa to nazivas zanimanjem??? Nije mi jasno i kako znas da se u tom pravcu krece tvoj zivot, koliko ti je godina?? Hajde budi ljubazan pa daj malo vise detalja na ovu temu... ipak nije sala ni sama tema a ne kada neko izjavi ovakvu stvar...
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Moja definicija: To je za slabice jer nemaju snage da se izbore sa teskocama zivota.
Posto sam optimista, veciti, to necete doziveti kod mene.
Samoubistvo, ako ikada budem pomislio na to, ce biti samo iz jednog razloga: ako nikako ne budem mogao dalje u zivotu.

Jesam li ziv ??? Jesam !!!
E pa hocu da zivim i prozivim sve sto se moze.
Kada i ako mi bude dosadilo, razmislicu jos jednom pa doneti ispravnu odluku.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Nema opravdanja za to, ako se netko ubije zbog neih svojih fantazija o besmislenosti vlastitog postojanja, a još manje ako mu netko pri tom pomogne.

Ali što mislite o npr. Kamikazama i Kaitenima, i sličnim primjerima iz prošlosti i iz različitih civilizacija, znači ljudi koji su svjesno odlazili u smrt zbog nekih viših ideala?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
@Laslo
to tek ne mogu da razumem (kamikaze, "visa dela", i sl...)

u principu ne opravdavam samoubistvo, u slucajevima koje ste do sada naveli

BUT
ako je neko recimo bolestan, jako bolestan, i pitanje je samo vremena kada ce umreti, i taj njegov zivot vise i nije zivot jer se svodi samo na celodnevne terapije i sl., i on vise nema u "zivotu" nikakve trenutke radosti, zabave...
i onda resi da sebi "skrati tu muku", pa neka...

na kraju krajeva, onaj ko hoce da se samoubije odlucuje o svom zivotu, pa ako ne voli da zivi, njegov problem, neka radi sta hoce, ali ja da mu pomognem necu.
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 09:48:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.