Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hamer izaziva los utisak u komsiluku?!?!?!  (Pročitano 3514 puta)
21. Jul 2007, 21:51:33
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Neverovatno



Ako zivite u gradu gde vecina vozi Priuse i Volvoe kupovina hamera moze biti losa ideja.
Uvek ce se naci besni ljudi kojima je spasavanje planete najbitnija stvar na svetu.
Evo sta se desilo  Gareth Grovesu, 32-ogodisnjaku iz Severozapadnog Vasinktona koji je
odlucio da kupi auto svojih snova - Hamer H2.

Problem je nastao kada je njegov novi Hamer koji bio previsok za kucnu garazu morao
da parkira napolju, nedaleko od komsijinog Priusa. Ispostavilo se da to bas i nije tako
dobra ideja! Ponosni vlasnik je uzivao u lepoti novog' Hamera svega 5 dana.

Dva maskirana coveka su mu polupala sve prozore, izbusila 38-oincne gume i izgrebala ceo auto:
"Zbog ekologije!!!"

"Nacin na koji razmislja neko ko moze da unistava tudje mi nikad' nece biti jasan!" - kaze Gareth.

Komsija Lucille Liem 37-ogodisnjak koji poseduje Prius Hibrid kaze da je opste misljenje komsiluka
veoma lose u vezi velikih vozila. Oni misle da su velika vozila ne prakticna i da predstavljaju
opterecenje za zemaljsku kuglu, a Hamer prakticno predstavlja simbol potrosacke ne umerenosti!

"Komsiluk je veoma solidaran u vezi ocuvanja zivotne okoline" - kaze Liem ciji Prius predje 48 milja,
dok Hamer predje svega 14 milja sa jednim galonom goriva.
"Smesno je voziti Hamera!" - kaze Liem.

sta reci? Smile

izvor: http://www.topspeed.com/cars/car-news/owning-a-hummer-makes-bad-impression-in-the-neighborhood-ar40049.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
šta se mene tiće bi trebalo takvih "eko" majmuna zapaliti jer predstavljaju opasnost za ovu planetu vandalizmom.. šta da su pogodili neko djete staklom u oko dok su razbijali ovaj auto???
« Poslednja izmena: 22. Jul 2007, 12:15:05 od tojo909 »
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 5610
Citat
šta da su pogodili neko djete staklom u oku dok su razbijali ovaj auto???
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Правда за Уроша

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19943
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2;M
mob
LG L5 II
Kakvi bolidi sve ima  Smile
IP sačuvana
social share
Гостовања су кева!!! Инострана гостовања су две кеве!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 301
Zastava Croatia
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.2
šta se mene tiće bi trebalo takvih "eko" majmuna zapaliti jer predstavljaju opasnost za ovu planetu vandalizmom.. šta da su pogodili neko djete staklom u oko dok su razbijali ovaj auto???

Veci majmuni su ovi poput vlasnika Hummera sto kupuju to skupo smece koje nemilosrdno trosi u vrijeme kad se radi sve sto se moze da se spasi okolis (od takvih poput njega). Nekom jednostavno dosadi kupit smece za tim idiotima i placat njihove greske.

Da placaju svi jednog dana jednaku cijenu poreza za ocuvanje okolisa ??? Oni koji su trosili preko svake mjere i oni koji su stedili svim silama i borili se da se nesto poduzme ??? Pa ti pricaj o majmunima

Ne zalim ga 5%
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1012
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6300, 5800
a jesi i ti neki chudan.. Smile
IP sačuvana
social share
Mercedes S65 AMG
5.980cm³ 36-valve V12 BiTurbo
Max.Power 604KS@1.500-4.800rpm
Max.Torque 1.000Nm (Limited)
Top Speed 250km/h (Limited)
196.308€
. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
HTC Tattoo
šta se mene tiće bi trebalo takvih "eko" majmuna zapaliti jer predstavljaju opasnost za ovu planetu vandalizmom.. šta da su pogodili neko djete staklom u oko dok su razbijali ovaj auto???

Veci majmuni su ovi poput vlasnika Hummera sto kupuju to skupo smece koje nemilosrdno trosi u vrijeme kad se radi sve sto se moze da se spasi okolis (od takvih poput njega). Nekom jednostavno dosadi kupit smece za tim idiotima i placat njihove greske.

Da placaju svi jednog dana jednaku cijenu poreza za ocuvanje okolisa ??? Oni koji su trosili preko svake mjere i oni koji su stedili svim silama i borili se da se nesto poduzme ??? Pa ti pricaj o majmunima

Ne zalim ga 5%
Pa nije planeta zagađena od autotomobila,nego od teške industrije,što nisu otišli da polupaju neku fabriku,a ne jedan automobil.
Da sam ja vlasnik tog hummera,ja bi im sad u inat turirao hummera celu noć. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
Da sam ja vlasnik tog hummera,ja bi im sad u inat turirao hummera celu noć

Pade mi na pamet Ilija Cvorovic i legendarna scena iz Balkanskog spijuna kada besan turira
Moskvica ispred starackog doma!

Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 29. Jul 2007, 18:14:29 od bockoyogi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 6681-7710
šta se mene tiće bi trebalo takvih "eko" majmuna zapaliti jer predstavljaju opasnost za ovu planetu vandalizmom.. šta da su pogodili neko djete staklom u oko dok su razbijali ovaj auto???

Veci majmuni su ovi poput vlasnika Hummera sto kupuju to skupo smece koje nemilosrdno trosi u vrijeme kad se radi sve sto se moze da se spasi okolis (od takvih poput njega). Nekom jednostavno dosadi kupit smece za tim idiotima i placat njihove greske.

Da placaju svi jednog dana jednaku cijenu poreza za ocuvanje okolisa ??? Oni koji su trosili preko svake mjere i oni koji su stedili svim silama i borili se da se nesto poduzme ??? Pa ti pricaj o majmunima

Ne zalim ga 5%
Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
a pol ove države ne zagađuju okoliš stime šta voze prastare aute tipa stojke, yugo itd?? koliko ispušnih plinova oni imaju da mi je znat?
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.