Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Josip Broz Tito Patriota ili koljach srpskog naroda(zlo komunizma)  (Pročitano 31297 puta)
15. Jul 2007, 16:13:39
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 417
Zastava Niswill
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
poshto ovde ochigledno ima podeljenih misljenja mozda ne bi bilo loshe da se otvori i ova strana razmatranja o tome ko je zapravo bio i shta je radio jb-tito za vreme svoje tiranije kod nas i da li nam je komunizam doneo neshto dobro posle svih ovih godina prikrivanja cinjenica i ispiranja mozgova
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
LG Frizider
Tito je nas Srbe sistematski sjebavao 50 godina. Toliko o "marsalu". A da je ljude boleo tuki u to vreme i da su jedino mislili kako da se zajebavaju to ne sporim. Bitno je samo da se ne mesas u politiku i naravno da se uclanis u SK i eto tebi plate, stana i ostalih povoljnosti. Bilo je to poltronsko vreme, jednoumlje, "nemoj ti da mislis, mi mislimo umesto tebe". I pored svega mnogo porodica je sastavljalo kraj s'krajem samo sto to nisi nikako smeo javno da govoris. Nekome raj, nekome pakao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 417
Zastava Niswill
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
dok su ostale republike cvetale(slovenija i hrvatska) mi smo dobijali samo mrvice od svega shto je bilo nazovi ulagano kod nas 44-45 na sremskom frontu na ravnom terenu pobijeno je shto od strane nemaca shto od strane komunista sa ledja izmedju 100.000 i 200.000 ljudi koji su predstavljali krem srpskog intelekta u to vreme koji su nasilno bili mobilisani po 'oslobodjenju' veceg dela Srbije.Srbi su i predstavljali jedinu svetlu tachku u vreme tog jebenog rata protiv nemaca,jer ipak u svakom pogledu najvishe zrtava je dao upravo srpski narod,a mi i dalje imamo u glavnom gradu grobnicu-muzej najveceg dushmanina srbije od nastajanja nasheg naroda kao jedinstvene celine
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

HR u srcu....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1504
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8800-N73
A jel mi mozete objasnit zasto 99 odsto Hrvata mrzi,ali doslovice mrzi pomenutog gospodina,kad je HR kako kazete "cvjetala"  ....??????
« Poslednja izmena: 15. Jul 2007, 17:31:38 od dado81 »
IP sačuvana
social share
No Risk NO Fun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 417
Zastava Niswill
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
u hrvatskoj su i dan danas izrazene podele primorski deo gde je najvishe ulagano izmedju ostalog i dalje gayi simpatije prema jb-titu,chak se i bore za to da se njegov grob izmesti iz bg-a u rijeku,proshlo je vreme i kod vas se stvari menjaju na bolje kao i kod nas,ali to je fakat Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

HR u srcu....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1504
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8800-N73
Ne mozes reci da je Tito krao od vas i davao u HR,to jednostavno ne stoji  Smile...Ipak mislim da je naj vise Hrvata nastradalo za vrijeme njegove vladavine.....A broj tih komunistickih yugo nostalgicara iz Rijeke ili gdje god, mozes na prste izbrojat.......Takvi lagano izumiru   Smile....
IP sačuvana
social share
No Risk NO Fun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 417
Zastava Niswill
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
pa naravno da izumiru a to da vas je najvishe stradalo je cista glupost,e a da je krao od nas je isto chinjenica poshto je 1946 skinuta pruga od nisha do kraljeva da bi se povezali karlovac i sisak(samo mali primer)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
LG Frizider
Citat
Ipak mislim da je naj vise Hrvata nastradalo za vrijeme njegove vladavine
Ajde reci molim te kako su nastradali? E bas bi voleo da cujem.........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 417
Zastava Niswill
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
pa izvrshili masovno samoubistvo bacanjem pod tu istu pomenutu prugu Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

HR u srcu....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1504
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8800-N73
O tome bi se dalo satima prepirat......Komunjarama je bilo dobro i ti isti sad placu za njim,ali kao sto rekoh,lagano izumiru....Nisam adekvatan za ovu raspravu jer znam samo skolsku povijest i ono sta mi je djed ispricao (kaze bilo mu super)........Ne volim pricat o onom sta nisam osobno dozivjeo jer je to za mene lupanje ....Pozz  Smile
@ vanyo.....Ubijeni,likvidirani,kako hoces .....
IP sačuvana
social share
No Risk NO Fun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.