Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:58:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija - duh srpskog naroda  (Pročitano 2065 puta)
12. Jul 2007, 23:09:09
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Srbija – duh srpskog naroda
    Ti ljudi imaju opsesivnu potrebu da se mole Bogu i da grade crkve. Razlog tome je unutrašnji(podsvesni) osećaj krivice (zbog zločina u Srebrenici), koji nikako da prodre u svesni deo ličnosti (u vidu priznanja ubistva 8.000 zarobljenih ljudi, sa sve decom). Uvek me je kopkalo šta ti ljudi rade u tim crkvi i zašto se masovno okupljaju na zadušnicama, kada su u stanju da opravdaju ubistva 8.000 ljudi. Najverovatnije je da se mole svome gladnom pravoslavnom demonu, kome svakodnevno prinose te iste žrtve kroz negiranje i opravdanje ubistva tih ljudi. Tako da u ovoj zemlji biti druge nacionalnost, religije, načina mišljenja, pola, roda, maštati ili sanjati, biti mlad,  male fizičke snage(zato što je slabiji – ne podržava nasilnički temperament) ili još gore biti ne dobar  Srbin je smrtno opasno. Upravo nasilnički temperament je ono što ljude opredljuje da glasaju za jače – radikale.
    Ta unutrašnja duhovna opustošenost i unutršnja duhovna prljavština tih ljudi proizilaz iz sve ukupne prljavštine kojom su inače okruženi. Ti ljudi se veoma malo kupaju, a unutrašnjost autobusa i naslage prašine ili pocepanost platna na sedištima su jednaki duhovnoj surovosti i okrutnosti ovoga naroda, kome ja nažalost pripadam – međutim kao ne dobar Srbin. Na osnovu ovoga može se zaključiti da oni uopšte nemaju potrebu za čistoćom.
     Jedna od zadnjih izopačenosti tog naroda je i to što su pronašli novi motiv zašto treba ubitjati Albance. Citiram gledateljku(nabreklu od patrotskog morala) koja se uključila u emisiju u vezi pitanja šta sa Kosovom: „ Albanci nisu doprineli ništa ovom svetu, a mi imamo Nikolu Teslu koji je izmislio el. struju.“  Tako da kad u buduće ubijate Albance sa ponosom i časno, mislite na Nikolu Teslu ili Novaka Đokovića. Na osnovu ovoga može se zaključiti da sve ono što je neko nekad iz Srbije i uradi pozitivno sada može biti dobro opravdanje ubistva bilo koga zbog bilo čega. Valjda je važno ubiti što više ljudi, neznam ni ja!

                                                                    Nikada nemojte da podcenjujete moć grupe glupih ljudi!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Namćor&Namćor&Namćor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1330
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Grozozo , možda da odeš po savet kod stručnjaka...tvoj um je duboko potonuo u  mržnju
IP sačuvana
social share
Ne volem,
nikog, lutko, takva mi je narav
kao odžak star i garav
puno dima je kroz mene proslo.
Ne volem,
ujne, strine, šogore, komšiluk,
nataknem ih na čiviluk
od njih ništa dobro nije došlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
Srbija – duh srpskog naroda
    Ti ljudi imaju opsesivnu potrebu da se mole Bogu i da grade crkve. Razlog tome je unutrašnji(podsvesni) osećaj krivice (zbog zločina u Srebrenici), koji nikako da prodre u svesni deo ličnosti (u vidu priznanja ubistva 8.000 zarobljenih ljudi, sa sve decom). Uvek me je kopkalo šta ti ljudi rade u tim crkvi i zašto se masovno okupljaju na zadušnicama, kada su u stanju da opravdaju ubistva 8.000 ljudi. Najverovatnije je da se mole svome gladnom pravoslavnom demonu, kome svakodnevno prinose te iste žrtve kroz negiranje i opravdanje ubistva tih ljudi. Tako da u ovoj zemlji biti druge nacionalnost, religije, načina mišljenja, pola, roda, maštati ili sanjati, biti mlad,  male fizičke snage(zato što je slabiji – ne podržava nasilnički temperament) ili još gore biti ne dobar  Srbin je smrtno opasno. Upravo nasilnički temperament je ono što ljude opredljuje da glasaju za jače – radikale.
    Ta unutrašnja duhovna opustošenost i unutršnja duhovna prljavština tih ljudi proizilaz iz sve ukupne prljavštine kojom su inače okruženi. Ti ljudi se veoma malo kupaju, a unutrašnjost autobusa i naslage prašine ili pocepanost platna na sedištima su jednaki duhovnoj surovosti i okrutnosti ovoga naroda, kome ja nažalost pripadam – međutim kao ne dobar Srbin. Na osnovu ovoga može se zaključiti da oni uopšte nemaju potrebu za čistoćom.
     Jedna od zadnjih izopačenosti tog naroda je i to što su pronašli novi motiv zašto treba ubitjati Albance. Citiram gledateljku(nabreklu od patrotskog morala) koja se uključila u emisiju u vezi pitanja šta sa Kosovom: „ Albanci nisu doprineli ništa ovom svetu, a mi imamo Nikolu Teslu koji je izmislio el. struju.“  Tako da kad u buduće ubijate Albance sa ponosom i časno, mislite na Nikolu Teslu ili Novaka Đokovića. Na osnovu ovoga može se zaključiti da sve ono što je neko nekad iz Srbije i uradi pozitivno sada može biti dobro opravdanje ubistva bilo koga zbog bilo čega. Valjda je važno ubiti što više ljudi, neznam ni ja!

                                                                    Nikada nemojte da podcenjujete moć grupe glupih ljudi!


momak...podhitno na lecenje i to svakojako...

ti ces verovatno biti prvi koji je posle samo jedne poruke izbacen sa foruma...

ajde moderatori...nigde ih nema kad su potrebni...
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Everything I touched was golden

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1169
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Nokia N82
zbog takvih bolesnih umova ( ne-umova ) se i dogodila ta " napupmana " srebrenica, a neki od njih bi izgleda jos srebrenica...
IP sačuvana
social share
Everything I touched was golden
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
i takooo

lock
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:58:40
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.