Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 06:08:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prljava značka - The Shield  (Pročitano 39746 puta)
04. Jul 2007, 03:14:19
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
PRLJAVA ZNAČKA - THE SHIELD


Vrela policijska serija za vrelo leto! U policijskoj stanici koja se nalazi u problematičnoj četvrti Los Anđelesa,
neki od policajaca i sami krše zakon ili rade protiv svojih kolega kako bi održali red na ulicama;
neki od njih i da bi zaštitili sopstvene interese.
Serija "Prljava značka" prati događaje u specijalnoj jedinici koju vodi
detektiv Vik Maki iz epizode u epizodu rušeći konvencije. Detektiv Vik Maki,
vođa je elitne jedinice, on je sposoban ali i korumpiran policajac koji istragu
vodi isključivo prema svojim pravilima. Mladi šef stanice, kapeta Dejvid ne voli
Makijevu taktiku i želi da mu vidi leđa, ali veteran, detektiv Klodet Vims,
razume Makija i zna kako da igra za oba tima.
“Prljava značka” dobila je nagrada Emi, Zlatnog globusa i nagrade asocijacije TV kritičara,
nadmašivši druge serije tog žanra. Zbog svog provokativnog sadržaja i otvorenog prikazivanja nasilja,
serija je u nekim zemljama bila zabranjena za gledaoce mlađe od 18 godina.
Uloge: Majkl Čiklis, Valton Gogins, Kenet Johanson, Benito Martinez, Džej Karnes, Majkl Džejs. Režija: Klark Džonson




od 2. jula, od ponedeljka do petka u ponoć na B92





IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Dobro su se setili ( da repriziraju)
ja sam vec nabavio sve sezone
odgledao 6-u
cekamo finale u 2008-oj
« Poslednja izmena: 04. Jul 2007, 21:21:24 od VickMackey »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Definitivno najbolja policijska serija svih vremena, ako ne i najbolja serija uopste (po mom misljenju).
Steta je samo sto zbog povezanosti svih epizoda ljudima koji je ne prate od pocetka
je veoma tesko da se ukljuce,pa nejcesce i ne pocnu da prate seriju i nazalost ne znaju sta propustaju...
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ma, 'ajte, molim vas, koleginice...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 

  Vik je moj idol!
    Sad krecem kod berberina da se ocelavim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3953
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4

Prvoklasna serija,steta sto je mali broj ljudi kod nas uopste cuo za ovu seriju.
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
To je i meni krivo... zato sam i otvorio ovu temu... u nadi da ce da se procuje! Smile

Inace...
Serija je bazirana na stvarnom dogadjaju!


Rampart Scandal
The Rampart Scandal refers to widespread corruption of the Community Resources Against Street Hoodlums (C.R.A.S.H.) anti-gang unit of the LAPD Rampart Division in the late 1990s. More than 70 police officers in the CRASH unit were implicated in misconduct, making it one of the most widespread cases of documented police misconduct in U.S. history. The convicted offenses include unprovoked shootings, unprovoked beatings, planting of evidence, framing of suspects, stealing and dealing narcotics, bank robbery, falsifying reports, and covering up evidence of these activities.

The Rampart Scandal is notable in popular culture because several Rampart police were found to be on the payroll of rap mogul Marion "Suge" Knight of Death Row Records, a convicted felon with known ties to the violent Mob Piru Bloods gang. Moreover, detective testimony and a wrongful death lawsuit filed April 16, 2007, holds Rampart CRASH officers Nino Durden, Rafael Pérez, and David Mack responsible for the 1997 drive-by murder of platinum-selling hip hop recording artist Notorius B.I.G.

As of May 2001, the Rampart investigation had brought 58 officers before an internal administrative board. Of these, 12 were suspended, seven resigned, and five were terminated. As a result of the probe into falsified evidence and police perjury, 106 prior criminal convictions were overturned. The Rampart Scandal resulted in more than 140 civil suits against the city of Los Angeles, costing the city an estimated $125 million in settlements.
As a result of the scandal, Police Chief Bernard Parks was not rehired by Mayor James K. Hahn in 2001, which is believed to have precipated Mayor Hahn's defeat by Antonio Villaraigosa in the 2005 election. The full extent of Rampart corruption is still not fully known, with several murders and robberies involving Rampart police that remain unsolved to this day.
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 269
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
jedna od boljih serija s tom tematikom...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
VickMackey[b][/b]  - Da li imas prevode za prljavu znacku ? Ja imam za prvi serijal ceo prevod (srpski) a za ove ostale serijale mi fale prevodi ?

poz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Da predpostavim... skidao si sa DC++-a

IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jesam , a nemam prevode i nekih par epizoda jos... , da nemas ti mozda prevode ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 06:08:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.