Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Italijanska kinematografija - predlozi , komentari ...  (Pročitano 23414 puta)
25. Jun 2007, 02:28:10
Poznata licnost


Brat broj 666

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2806
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 6630
Moram priznati da sam dosta odsečen od italijanskih filmova ,a definitivno se radi o jednoj od najbogatijih svetskih kinematografija . Uglavnom sam ranije pratio špageti vesterne a la Đulijano Đema , Franko Nero , Terens Hil itd i horor produkciju Daria Argenta . Međutim pre neki dan dobio sam nekoliko diskova sa filmovima Felinija i Viskontija . Za sada sam pogledao samo dva filma Amarkord i Roko i njegova braća i moram priznati da sam se oduševio koliko su dobri .
Elem , zanima me , verovatno ima ljudi koji to bolje prate , da daju neke predloge i da stave svoje komentare njihovih omiljenih filmova .
IP sačuvana
social share
Pol Pot , Idi Amin , Robert Mugabe , Avgusto Pinoče , Anastazio Somoza , Mao Cedung , Enver Hodža ...Svi se rađaju samo jednom al umiru mnogo puta .



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson K800i
Brate,volim da gledam italijanske filmove,ali ne pada mi ni jedan dobar trenutno na pamet!
Samo Clint Eastwood i spageti vesterni snimani u ItalijiQ!
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E72
Gledao sam i ja dosta, ali sam opčaran samo Argentovom produkcijom...

Naravno, tu su i Mario Bava i ekipa...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Evo bas poslednji film koji sam gledala (ali ne po prvi put  Smile) je Mediterraneo, reditelj Gabriele Salvatores, film inace dobio Oskara za najbolji strani film (1991).

Komedija o stereotipnim italijanskim vojnicima, nespretnim, trapavim, romanticnim sanjalicama. Poslati na jedno grcko ostrvo u toku drugog svetskog rata. Ali, neprijatelja nigde, na ostrvu pronalaze samo zene i decu. Ubrzo kvari im se radio, oruzje biva ukradeno i njima nista drugo ne preostaje nego da se ukljuce u lokalnu kulturu i nacin zivota. Tu imaju sve sto jedan italijanski vojnik moze pozeleti: pice, hranu, zene, sunce, more. Ne preostaje im nista drugo nego da uzivaju u svemu tome i cekaju kraj rata..

Strongly recommended by me  Smile

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3;M
Italijanski film koji toplo preporuchujem je "Romanzo criminale" ili na srpskom "Kriminalisticki roman"...pricha o mafijaskoj organizaciji koja je delovala 70-ih godina u Rimu...dakle aktivna za vreme ubistva Alda Mora...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Evo bas poslednji film koji sam gledala (ali ne po prvi put  Smile) je Mediterraneo, reditelj Gabriele Salvatores, film inace dobio Oskara za najbolji strani film (1991).

Komedija o stereotipnim italijanskim vojnicima, nespretnim, trapavim, romanticnim sanjalicama. Poslati na jedno grcko ostrvo u toku drugog svetskog rata. Ali, neprijatelja nigde, na ostrvu pronalaze samo zene i decu. Ubrzo kvari im se radio, oruzje biva ukradeno i njima nista drugo ne preostaje nego da se ukljuce u lokalnu kulturu i nacin zivota. Tu imaju sve sto jedan italijanski vojnik moze pozeleti: pice, hranu, zene, sunce, more. Ne preostaje im nista drugo nego da uzivaju u svemu tome i cekaju kraj rata..

Strongly recommended by me  Smile

 

Film je odlican. Gledao sam ga nekoliko puta.

Obozavam italijansku kinematografiju.

"Tri muskarca i noga", "Mediterraneo" i dosta filmova na ovu foru su stvarno vrh Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Дог из д дог фор лајф

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1165
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
SonyEricsson K750i
slaba mi je italija sa filmovima Smile
IP sačuvana
social share
lakse je sa cetiri u rukama , nego s jednom u krevetu..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Spartans...Tonight we Dine in Hell !!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 578
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
Ja ti mogu samo reć da odgledaš sve od Pasolinija i Fellinija,sve čega se možeš dokopat....jer su filmovi prejebeni,šiza totalna  Smile
IP sačuvana
social share
...Few stood against many...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bolje pijan nego mrtav, a najbolje mrtav pijan.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2634
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Obavezno pogledati Ružni, prljavi i zli
http://www.imdb.com/title/tt0074252/
IP sačuvana
social share

Neki zid je najbolje čitati u snu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
slaba mi je italija sa filmovima Smile

Mlad si ti jos, nikad nije kasno da prosiris vidike  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.