Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Reno sprema super jeftini logan  (Pročitano 4710 puta)
15. Jun 2007, 15:18:48
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Reno sprema super jeftini logan



Francuski proizvodjač automobila "Reno" objavio je da razmatra mogućnost proizvodnje jeftinije verzije njegovog putničkog vozila "logan", koji bi koštao svega 2.256 evra (oko 3.000 dolara).

Kompanija je, medjutim, odbila da potvrdi izveštaj pariskog dnevnika "Figaro" u kome se tvrdi da "Reno" planira da zaposli 1.000 inženjera u Inidiji, čiji bi zadatak bio razvoj super jeftinog modela u naredne tri godine.

"Razmišljamo o vozilu koje će biti mnogo konkurentnije od 'logana'", izjavio je u četvrtak zvanični predstavnik "Renoa", koji je naglasio da će o tom projektu prvi biti obavešsteni sindikati.

Prema pisanju "Figara", novi auto biće namenjen tržištima u razvoju i neće biti prodavan u Evropi.
"Reno" je počeo prodaju "logana" u Indiji u maju, preko zajednickog preduzeća sa lokalnim proizvodjačem "Mahindra end Mahindra", po ceni izmedju 428.000 i 547.000 rupija (9.700 i 12.400 dolara). U Evropi, osnovni model "logana" košta oko 7.600 evra (10.100 dolara).

"Reno" je u sredu objavio pad prodaje vozila za 4,2 odsto u maju, u odnosu na isti mesec prethodne godine, zbog oštre konkurencije azijskih proizvodjača i zastarelog proizvodnog programa.

Prodaja je, medjutim, porasla na trzištima Azije i Afrike, i to za 3,7 odsto.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
samo me zanima koliko će taj ultra jeftini auto biti ružan, ako Logana nadmaši svaka im čast
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


arogantan sam i uglavnom bezobrazan

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1172
Zastava doboj republika srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson D750
ne bih ga besplatno
IP sačuvana
social share
partizan u srcu, zvezda ciganima ali čergašima.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Rajd of Kurta tu rajd on Murta

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 851
Zastava Jagodina/Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k700i
To ce biti kao Trabant, ima svinje da ga jedu
IP sačuvana
social share

Sopen bi mi svirao, Mocart bi mi pevao, ako niste znali al sam bio mali. Glava mi je velika mozak mi je mali, nadimak mi dali i Palma me zvali. Jasno kao dan, ja sam tutuban...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


cim zavrsim medicinu sve cu vas leciti

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 203
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia n95
covece pa od cega ce taj biti-kartona,pa onaj kinesk geely je skupli,a motor ce biti bombona sigurno za te pare,tesko da ce biti gadniji od logana,posto meni ni dan danas nije jasno sta su pusili dizajneri dacije i renoa kad su smisljali logan.to je zlocin protiv estetike,neko treba da ide u zatvor zbog toga,jadan loga nije kriv sto je gadan ko pacov
« Poslednja izmena: 10. Avg 2007, 01:44:08 od llulle »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
HTC desire s
Ma ne bih ga ni besplatno kupio, kao sto jedan moj ortak kaze motor je renault a sve ostalo je dacia.
Time vam je sve receno, kao na nasem jugu sve pocne da otpada i da skripi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Ma ne bih ga ni besplatno kupio, kao sto jedan moj ortak kaze motor je renault a sve ostalo je dacia.
Time vam je sve receno, kao na nasem jugu sve pocne da otpada i da skripi Smile
ja to bolje kazem,vozis daciu,servisiras renault-a Smile
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
HTC desire s
Ma ne bih ga ni besplatno kupio, kao sto jedan moj ortak kaze motor je renault a sve ostalo je dacia.
Time vam je sve receno, kao na nasem jugu sve pocne da otpada i da skripi Smile
ja to bolje kazem,vozis daciu,servisiras renault-a Smile

Znaci razumemo se...

Ljudi bezite bre od ovih dacia, nemojte da vas povuce lepa cena, bolje je za nekih 7000 evra uzeti npr peugeota 406 2001 god nego bilo koju novu daciu. Ja sam dao primer jednog auta ima jos dosta auta za nekih 7000 evra koji su 100 puta bolji od bilo koje nove dacie Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 108
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N82, 6233
Ja stvarno ne znam sta je vama, sta ste napali daciu, pa ljudi ako vi imate toliko para niko vas ne tera da kupite ovaj auto, ili kupujte polovnjake kojima je izvadjena dusa, a daciu ostavite na miru, ovo je odlican auto za te pare i nemoj da se lazemo, a ako vam se ne svidja kako izgleda to je nesto sasvim drugo, o ukusima ne treba raspravljati!! I zato o'ladite malo!
IP sačuvana
social share
Partizane nas si  ponos ...
Renault F1 Team
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Ja stvarno ne znam sta je vama, sta ste napali daciu, pa ljudi ako vi imate toliko para niko vas ne tera da kupite ovaj auto, ili kupujte polovnjake kojima je izvadjena dusa, a daciu ostavite na miru, ovo je odlican auto za te pare i nemoj da se lazemo, a ako vam se ne svidja kako izgleda to je nesto sasvim drugo, o ukusima ne treba raspravljati!! I zato o'ladite malo!
prvo,svi ovdje imaju puno pravo da diskutuju o temi koja je postavljena.a postavljena je sa razlogom!drugo,kakv je to nov automobil koji kosta cijelih  2.256 eura ?za te pare ispade i budz od yuga bolji! :chuckel:ne vidim u cemu je frka sto kritikujemo daciu.ok,logan kad je izasao pomrsio je racune i bjednoj klasi lade,zastave i onih ludih kineza.ovo sad mogu i zelim da smatram da je napravljen na principu "daj sirotinji da i ona voza..."!po cemu je odlican auto?!milsim konkretno na ovaj model.jesi li sjeo u ljega,jeli si provozao pa mozes iznijeti subjetkivni dojam bar?!logan,prvo sto ima liniju kao da je dizajniralo dijete u vrticu,totalno ruzan brate,iapk je i to recept za kupovinu.drugo,paleta motora (ma da i ne ocekujem nista vise za te pare) je skromna.nivo opreme,sigurnost,je jako oskudna,bar napravljena za naseg covjeka koji vozi yuga,pa njemu ce ovo biti preporod!sve u svemu,kako razmisljas o stvaranju njegove cijene?na cemu se stedi?motoru?karoseriji?ovjesu?interijeru?ja bih rekao na svemu,samo da se dobije prihvatljiva cijena za nesretne ljude!pozzzz
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.