Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fantastična četvorka: uspon Srebrnog letača  (Pročitano 5123 puta)
15. Jun 2007, 11:45:57
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Apple iPhone 6s
Fantastična četvorka: uspon Srebrnog letača

Žanr: akcija, avantura, fantazija, naučna fantastika
Trajanje: 92 min.
Originalni naziv: Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
Premisa: Uspon

Glavne uloge:   
Ijan Grufud (Ioan Gruffudd), Džesika Alba (Jessica Alba), Kris Evans (Chris Evans), Majkl Čiklis (Michael Chiklis), Džulijan Makmahon (Julian McMahon), Keri Vašington (Kerry Washington), Lorens Fišbern (Laurence Fishburne)

Scenario:   
Don Pejn (Don Payne), Mark Frost (Mark Frost)

Režija:   
Tim Stori (Tim Story)



SINOPSIS

Prva Marvelova porodica superheroja - fantastična četvorka, nailazi na dosad najveći izazov u filmu "Fantastična četvorka: uspon Srebrnog letača", jer tajanstveni intergalaktički glasnik, Srebrni letač, dolazi na Zemlju da bi je pripremio za uništenje. Dok Srebrni letač juri planetom sejući haos, Rid, Sju, Džoni i Ben moraju da razotkriju njegovu misteriju i da spreče iznenadni povratak svog smrtnog neprijatelja, doktora Duma, pre nego što nestane svaka nada.

O FILMU

Godine 2005. filmskoj publici širom sveta predstavljena je "Fantastična četvorka", neverovatni kvartet superheroja iz Marvelovih stripova koji su kreirali čuveni Sten Li i Džek Kirbi. Oni su svoj rad posvetili boljitku sveta putem naučnih otkrića i odbrane od zla.

Reditelj Tim Stori objašnjava: "Imamo novi lik, Srebrnog letača, koji je jedan od najboljih strip likova svih vremena. Pojačali smo akcione scene i kompjutersku grafiku. S definisanom osnovnom pričom, scenarista Don Pejn, dugogodišnji ljubitelj ovog stripa, hteo je da napravi neki novi korak u seriji. "Želeo sam da ovaj film bude redak primer situacije da nastavak bude bolji od originala – s više uzbuđenja, više drame, više humora, više akcije", kaže Pejn. "Takođe, želeo sam da istražim gde se likovi nalaze u ovom trenutku u svojim životima. Finansijski mnogo bolje stoje, ali se nose s lošom stranom slave. Sju i Rid žele da se venčaju. Ben i Ališa uživaju u statusu srećnog para, dok Džoni ima svoje probleme. Dakle, s likovima i njihovim odnosima dešavaju se uzbudljive stvari. Međutim, još više od svega, uzbuđen sam zbog dimenzije koju unosi Srebrni letač."

Centralni motiv filma, oko kojeg se razvija priča, jeste senzacionalno "venčanje stoleća". Venčanje Rida Ričardsa i Sju Storm je stripovski ekvivalent istorijskom venčanju princa Čarlsa i ledi Di. "Pokušali smo da ostanemo što bliži Srebrnom letaču sa stranica stripa", dodaje Tim Stori. "Pošto je on kompjuterski generisan lik, sjajno je to što smo mogli da ga kreiramo od nule, što znači da smo mogli da učinimo da izgleda tačno kao lik iz stripa."

Kreiran od strane scenariste Stena Lija i crtača i koscenariste Džeka Kirbija, Srebrni letač se prvi put pojavio u stripu "Fantastična četvorka" marta 1966. On je svemirski avanturista i istraživač koji luta kosmosom na svojoj dasci na kosmički pogon kao glasnik Galaktusa, proždirača svetova. U potrazi je za novim planetama koje će Galaktus prožderati. Glumac Dag Džouns, poznat po nedavnoj ulozi u filmu "Panov lavirint" Giljerma del Tora, obezbedio je lik i pokrete za Letača, a Lorens Fišbern mu je pozajmio glas.

O REŽISERU

Tim Stori (reditelj)
Dokazao se kao sposoban pripovedač. Njegovi filmovi kombinuju saosećanje i humor s visokim nivoom adrenalina. Storijev debi u velikom studiju, "Berbernica", pojavio se 2002. godine.

O GLUMCIMA

Ijan Grufud (Rid Ričards/gospodin Fantastični)
Nedavno je glumio u filmu Majkla Eptida "Amazing Grace". Posle toga je glumio u satiri Džejka Kazdana "The TV Set" uz Sigorni Viver i Dejvida Duhovnija.

Džesika Alba (Sju Storm/Nevidljiva žena)
Glumila je u filmu "Grad greha" Roberta Rodrigeza, u akcionom blokbasteru "Fantastična četvorka" i u akcionoj avanturi "Opasne dubine" uz Pola Vokera.

Kris Evans (Džoni Storm/Čovek baklja)
Nedavno je glumio u filmu "Dadiljin dnevnik" uz Pola Đamatija i Skarlet Johanson, kao i u naučnofantastičnom filmu Denija Bojla "Sunce".

Majkl Čiklis (Ben Grim/Stvar)
Najpoznatiji je po glavnoj ulozi u televizijskoj seriji "Prljava značka" ("The Shield"), koja je stigla do svoje šeste sezone. Ova uloga donela mu je nagradu Emi, kao i mnoge druge nominacije i nagrade.

Oficijelni sajt

Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007)

Premijera: 13. jun 2007. godine u Domu sindikata

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1202
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia E71
Kako cu ovo rado da gledam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2411
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Cuo sam da je dosta bolji od prvog dela...
IP sačuvana
social share
Roses are red. Violets are blue. I have a gun. Get in the car.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 269
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
u odnosu na ostale obrade Marvelovih stripova ovaj je veoma dobro uradjen...sinoc sam ga skinuo i odgledao i vise mi se svidja od prvog dela...Srebrni Letac daje novu dimenziju filmu...

mada sam malo i subjektivan oko ovog serijala,jer mi je Chris Evans jedan od omiljenih glumaca...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1202
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia E71
Ja cu da cekam dvd rip da ne kvarim uzitak.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Samsung S8
Meni se prvi deo i nije nesto svideo...videcemo kakav ce biti ovaj.....
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 346
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
SonyEricsson w300i
evo slike

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

fantastic four.jpg
(367.47 KB, 1100x1627)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
au,u kakva je bila Dzesika Alba u prvom delu... Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
i u drugom nije losa.i po prici Suzan Storm(valjda)zaista i ima onako plave oci.ali,prvi deo... Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1862
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
film je dobar....iznenadjujuce...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2696
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Samsung G600
gledao sam, dobar je, mozda cak i bolji od prvog, ne znam sada, tesko mi da presudim kad je razlika dal dve godine u gledanju ...
ali definitivno vredi pogledati, nije krs Wink
IP sačuvana
social share
smislicu nesto bolje valjda
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.131 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.