Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mazda trecu godinu prva po kvalitetu  (Pročitano 2966 puta)
12. Jun 2007, 11:14:28
Zvezda u usponu


Hahaha...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1969
Zastava Banja Luka
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Nokia 6280
Hat Trick u Auto Bildovom godišnjem izvještaju o kvaliteti

Najveći njemački automobilski časopis, Auto Bild, objavio je svoj cijenjeni izvještaj o kvaliteti za 2007. godinu. Već treću godinu zaredom Mazda je osvojila prvo mjesto i time pretekla 23 automobilske marke, uključujući drugoplasiranu Toyotu i njemačke luksuzne marke poput Mercedesa i BMW.


Među svim automobilima koji su podvrgnuti ovom maratonskom testu, prvo mjesto još od 2004. godine drži Mazda6

Auto Bildov izvještaj o kvaliteti, koji je prvi puta objavljen 2001., sabire rezultate sedam različitih kriterija – testove izdržljivosti, anketu vlasnika automobila (22.795 pretplatnika Auto Bild-a), opozive, izvještaj njemačkog TŰV-a (obavezni tehnički pregledi), pritužbe vlasnika vozila Auto Bildu, vrste jamstava i kvalitetu servisa ovlaštenih partnera otkrivenu u tzv. mistery shopping testovima – sve to kako bi se dobila sveobuhvatna slika kvalitete na najvećem automobilskom tržištu Europe.

Mazda je dobila visoke ocjene i na anketi vlasnika o učestalosti popravaka, kao i visokoj kvaliteti izrade karoserije

Kao i u prethodna dva izvještaja, Mazdina kvaliteta bila je očita u svim aspektima istraživanja. Posebno upečatljivi rezultati ostvareni su u kategorijama koje se odnose na dugotrajnu kvalitetu: na TŰV izvještaju (za automobile stare dvije i tri godine) i na Auto Bild-ovim testovima izdržljivosti od 100.000 km - na kojem je Mazda5 trenutačno na pola puta bez ijednog kvara. Među svim automobilima koji su podvrgnuti ovom maratonskom testu, prvo mjesto još od 2004. godine drži Mazda6, koja je i dalje jedini automobil koji je prošao test bez ijednog kvara.

Već treću godinu zaredom Mazda je osvojila prvo mjesto i time pretekla 23 automobilske marke, uključujući drugoplasiranu Toyotu i njemačke luksuzne marke poput Mercedesa i BMW


Mazda je dobila visoke ocjene i na anketi vlasnika o učestalosti popravaka, kao i visokoj kvaliteti izrade karoserije, što je Mazdi omogućilo dodatni napredak u odnosu na prošlogodišnje izvrsne rezultate. Očekivano, pozitivni su bili i rezultati koji se odnose na zadovoljstvo vozača i jamstva – tradicionalno jake strane Mazdinih modela.

Izvor: AutoPortal.hr

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

mazda6-bild-3.jpg
(80.87 KB, 350x263)
mazda6-bild-4.jpg
(63.4 KB, 350x233)
« Poslednja izmena: 12. Jun 2007, 12:04:32 od scooby87 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Šta reći,još samo da se otrgnu od "lenjog" Forda,pa da opet Mazda bude Mazda,autentična Japanska fabrika.
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Vozim mazdu 323 sedan iz `90g. Nisam verovao da je tako udobna i pouzdana na putu dok se sam nisam uverio u to. Tema nije losa,mogla bi prerasti u fan-club mazdofila! Da razmenimo iskustva i informacije o rez! Delovima itd! Kakva je kad je nova brate!




[Edit by tojo909: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 07. Jul 2007, 16:33:48 od tojo909 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70,6303,K610...
Izuzetno cenim mazdu kao auto!
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Kazu...pametniji popusta! Naravno,popustio sam!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 369
Zastava In d medzn of d balija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung S6 edge+
Ja vozim Mazdu 323F Lantis 97'g.,i mogu vam reci da je pored toga sto ima jako privlacnu liniju,i pouzdan i ako nekada budem imao vise novca na raspolaganju kupicu Mazdu 6(ili ce tada biti jos neka nova,bolja).Pozdrav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
Skidam kapu japancima,respect. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Rajd of Kurta tu rajd on Murta

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 851
Zastava Jagodina/Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k700i
Svaka cast...ipak su tu i Mercedes i BMW...a 100.000km bez kvara Smile Smile
IP sačuvana
social share

Sopen bi mi svirao, Mocart bi mi pevao, ako niste znali al sam bio mali. Glava mi je velika mozak mi je mali, nadimak mi dali i Palma me zvali. Jasno kao dan, ja sam tutuban...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


arogantan sam i uglavnom bezobrazan

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1172
Zastava doboj republika srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson D750
dobra je mazda jer sada nema zime za delove extra su auta
IP sačuvana
social share
partizan u srcu, zvezda ciganima ali čergašima.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.166 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.