Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Clarksonove bravure - TopGear  (Pročitano 15541 puta)
05. Jun 2007, 11:52:25
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Clarksonove bravure



'Poletan je poput žičare.' Ili 'U vožnji je uzbudljiv kao probušene tačke.' Ovako otkačene komentare može napisati samo jedan automobilski novinar. Clarkson. Jeremy Clarkson.

U automobilskim krugovima Jeremy Clarkson odavno je stekao kultni status. Gledatelji emisije Top Gear naprosto ga obožavaju, dok proizvođači automobila sa strahom očekuju njegove (pr)ocjene pojedinog modela. Takav imidž Clarkson je izgradio dopadljivim, krajnje izravnim načinom komunikacije, no valja napomenuti da u svojim komentarima nije nimalo predvidljiv. Upravo suprotno - redovito se trudi biti originalan. Upravo se tu krije tajna njegovog uspjeha, a Times je nedavno objavio svoj izbor najboljih "provala" najpoznatijeg automobilskog novinara, koji u kritikama nije poštedio čak ni najskuplje automobile. Evo dvanaest najžešćih...


12) Nekoliko crvenih lampica pokazuje vam da je vrijeme za promjenu stupnja prijenosa. Na žalost, svjetle toliko jako da steknete dojam da vas je uhvatila zraka s marsovskog svemirskog broda. Ako ne promijenite brzinu, slupat ćete se, izbor odabranih otvorio je komentar na Ferrari 599 GTB Fiorano.


11) Namjeravate li kupiti seriju 6, bilo bi najbolje da nakon posjeta prijateljima njihovo dvorište napustite vozeći se unazad, kako oni ne bi mogli vidjeti stražnji dio automobila, napisao je svojedobno komentirajući izgled BMW-ove "šestice".


10) Volio bih upoznati čovjeka koji je dizajnirao vanjštinu, samo kako bih otkrio je li zapravo riječ o šali. Ali još više me zanima tko je dizajnirao unutrašnjost, jer kad bacite pogled na instrumentalnu ploču, shvatite kakav je osjećaj biti mrtav, ustvrdio je nakon testa Volkswagenove Jette.


9) Ovo je posljednji izdanak stare škole Aston Martina. Ručno su ga proizveli ljudi u mandurama, a ne nekakvi roboti i računala. To se i vidi. Auto košta više od svih dosadašnjih Astona, a nije ništa brži. Poluautomatski mjenjač je katastrofalan, a unutrašnjost kao da je slijepljena od Fordovih dijelova. To je kao da umjesto laserske operacije odaberete terapiju pijavicama i motornom pilom, ocijenio je Clarkson skupocjeni Vanquish S.


8) Ovo je vrlo ružan automobil. Toliko ružan da poželite što prije sjesti u njega i zalupiti vrata. A onda shvatite da je unutra još gora situacija. Da je živo biće, ne bi bio lav, ni bogomoljka, čak ni čimpanza. Mislim da bi bio osa, koja je podjednako omražena i beskorisna, napisao je o Cadillacu SRX4.


7) Što će nama ovo? Mi smo Europljani. Dok su Amerikanci ubijali Indijance, mi smo pili čaj. Imali smo 2000 godina da se priviknemo na civilizaciju, a ne dvadeset minuta. Mi smo napredni i vitki, mi smo vrhunac evolucije. Mi smatramo da ubijanje medvjeda nije normalno. Od Budweisera nas boli glava i smatramo da je George Bush šupčina. Zašto onda mislite da se želimo voziti u vozilu koje je napravljeno od kokošinjca i dijelova željezničke pruge?, ustvrdio je nakon vožnje u Mitsubishiju L200.


6) Poletan je poput žičare, komentar je Peugeota 407 Coupe 2.7 V6 HDi, uz jednako papreni dodatak - Umjesto ovog automobila, samcima je bolje kupiti Playstation i provesti poslijepodne ubijajući kurve na cracku.


5) Ime zvuči poput neke bolesti, najbolji je dio komentara na model indijskoj podrijetla Perodua Kelisa 1.0 GXi.


4) Skače poput psića uoči objeda, pa je u vožnji uzbudljiv jednako kao probušene tačke, raspalio je po Land Rover Defenderu 90 Td5.


3) Možda ste gledali film Muha 2 u kojem znanstvenik pokušava teleportirati psa. U jednoj od najodvratnijih scena koje sam ikada vidio na filmu, pas na odredište stiže potpuno neprepoznatljiv. E, pa Kia Rio je još ružnija, "pohvalio" je korejski automobilčić.


2) Ovaj put s posebnom pozornošću birat ću riječi za konačnu ocjenu. Dakle, serija 1 je sranje, u svojem stilu obrušio se na još jedan BMW-ov model.


1) Na mojem popisu pet najvećih pi***rija na svijetu, na peto mjesto stavio bih američku vanjsku politiku, četvrto mjesto rezervirano je za AIDS, treće za iranski nuklearni program, dok bi drugo zauzeo Gordon Brown (vjerojatno budući britanski premijer). Prvo mjesto odnio bi Maseratijev mjenjač. Stvarno je toliko loš, zaključuje Clarkson nakon testiranja Quattroportea.

Izvor: NetPortal
« Poslednja izmena: 09. Dec 2010, 14:06:07 od bockoyogi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
ma on je obični nafurani kreten
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hahaha...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1969
Zastava Banja Luka
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Nokia 6280
ma on je obični nafurani kreten

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Ma kretenchina, al eto Top Gear ne bi bio Top Gear da nema njega.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=74132

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 167
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson W810i
Pa moze mu se....ima reputaciju, provozao je vise kola nego sto smo mi videli po posterima tako da .....
Inace svidjaju mi se njegovi komentari, zna dobro da nasmeje!!!! Smile Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 6120c
Licno ga ipak smatram apsolutnim carom...  Smile
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hahaha...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1969
Zastava Banja Luka
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Nokia 6280
Pa moze mu se....ima reputaciju, provozao je vise kola nego sto smo mi videli po posterima tako da .....
Inace svidjaju mi se njegovi komentari, zna dobro da nasmeje!!!! Smile Smile

Ma sve to stoji, ali sto covjek zna pretjerati... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


8 times champion of the world

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2403
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
ha ha , kralj  Smile

juga je pucao tenkom

ha ha , a ladu je odrezao na pola Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
SonyEricsson W610
Car za sva vremena!!!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung i8510 innov8
Nervira me malo,pljuje sve zivo...Nekad je zanimljiv a nekad je takav idiot...  Smile

Yuga je gadjao tenkom a posle ga je pregazio...A napljuvao ga je samo tako...

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
kakav car !!!

ali nervira kako je pun sebe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.