Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tesko onom ko ne zna, a ne zna da ne zna  (Pročitano 5553 puta)
27. Maj 2007, 02:14:06
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
ok, moram da zapocnem ovu temu, ako sam na neki nacin prekrshio pravilo, u napred se izvinjavam, jer nemam nameru to da uradim.

tema se zasniva na sledecem - muka mi je od ljudi koji propagiraju veru, umiru za poshtovanje dogme, a nisu svesni da su trcanjem za dogmom prevazishli preko svih principa jednog jedinog postulata - morala

evo na shta mislim -

Civilizacija se primakla kraju zato prepoznajte vreme u kojem zivite
- Znate li sta je zig i ikona zveri koje nesmete primiti?
- Znate li koje covek bezakonja?
- Znate li koja cuda ce se uskoro desiti na celom svetu?
- Sta se krije iza ekumenizma?
- Sta znaci novi svetski poredak?
- Zelite li spasiti sebe i svoju porodicu od propasti?
- Saznacete ono sto dosad niste znali o crkvama?

onda tema - Da li su Jevreji izabrani narod

onda - Зашто Срби страдају?

uz pomoc ove tri teme cu reci koji je moj stav, i koliko smatram da svi greshe, koji prate dogmu

kraj civilizacije
"Znate li sta je zig i ikona zveri" - a stani, ti znash shta je zig i ikona zveri ? odakle ? sa filma ? neko ti je rekao ? negde si procitao ? ovako stoje stvari care moj - Biblija je knjiga koja je, kako god nastala, bila 2000 godina u rukama greshnika, po bilo cijem kanonu greshnika, i oni su imali pravo da je osakate joj koliko. Sve iz biblije je netacno, pa i sama beseda na gori, iz koje se nazire lepa hristova rec.

druga i najbitnija stvar- o kakvom se spasenju govori ? ocesh da kazesh da ce se samo hriscani spasti, kad "zazvone andjeoske trube" ? a to je 12% ljudi u svetu, od kojih su 8 posto papini sledbenici, koji ce, po bibliji ici u pakao (nadam se da ti je poznat pojam indulgencija, i razlozi shizme) Sa pogleda ateiste, po cemu je isus bolji od muhameda, ili bude, ili najobicnijeg konfucija ? vaskrso je ? e pa nije! to je proglasheno Nikejskim saborom, koji bi, da si pravi vernik trebao da znash .. znash li da su ljudi koji su osnovali hriscanstvo na tom istom saboru naredili da se poubijaju gnostici, koji su, gle cuda - verovali u hristovu rec, a ne u njegova cuda ...

Da li su Jevreji izabrani narod

za shta izabrani ? ko ih je birao za shta ? ocesh da kazesh da su sve dushe radi jevrejske svrhe ? bog je glup ? mi svi ne postojimo, osim jevreja ?

ja cenim da su oni izabrani, ali samo za jednu stvar - da naprave s*anje u muslimanskom svetu, jer su okruzeni sa svom snagom islama, 5 islamskih zemalja, i medj njima amerikin pulen ... izabrani su, za zajebavanje amerike ...

Зашто Срби страдају?

nikakve tu bog veze nema, svaki covek je njegov zadatak, a srbi stradaju zato shto se nishta nije promenilo od Arcibalda Rajsa do dan danas, narod smo takav da smo sebicni, samozivi i radije bi lezali pod vrbom, nego u dobrom krevetu koji bi zaradili svojim rukama ...

pogledaj diskoteke, gologuze klinke koje se prodaju za glamur i radjaju u 26toj, a posle kukaju jer muz kojeg su nashle opet juri iste te od 18, kakve su one bile ..

pogledaj sve mafija i heroji, svi pucaju, svi su ludi, svi vladaju gradom, svi se mrshte, a kad kinez uzme sataru u knez mihajlovoj, niko da razmisli, niko da odreaguje, da nije milicije, cenim da bi pritajeni tigar pobio sve do jednog, sve do onih istih klinki koje u terra novi kupuju fensi minice ne bi li navatale "sigurnost" kod lika sa tarzankom, jer im je drazi takav shmeker od onog koji ce ih voleti beskrajno. zato srbi stradaju


Bog nije savrshen, ne verujte u svako slovo koje su pisali ne bi li vam oci zamazali, ne bi li vas kontrolisali. cemu poenta postojanja, ako je on savrshen ?

evo malo zdravorazumskog razmishljanja, bogu hvala pa sam se odvojio od svega shto Mudraci pricaju, i sam razmislio -

Bog je stvorio sve, osim nas samih, nashih dusha. Bog kao kreator svega je ideja maloumnih. ako je sve stvorio, ne bi li onda isti taj Bog znao sve u napred ? zar se takvom bicu pripisuju osobine ludaka ? igra shah sam sa sobom, i entuzijast je po pitanju pobednika ? e ja u to necu da verujem!

Bice koje je formiralo prostor i vreme, koje je formiralo PSE, koje je formiralo DNK, sigurno u nameri ima da Testira, to je i poneta nashih zivota. zamislite metaforu - bog sprema pasulj, i trebi ga, pre nego shto krene da kuva .. onog trenutka, kada uzima zrno, i gleda da li je trulo, to je nash zivot. da li ce u kantu(ili ako volite - pakao) ili ce u sherpu (raj) to je na vama, a ja licno verujem da je neshto drugo taj pasulj napravilo, jer, da ga je on sam, ne bi ga ni trebio, jel tako ?

josh jednom izvinjenje ako sam pogreshio, i josh jednom izvinjenje onima koji sve ovo shvataju licno, ja bih voleo da me neko razuveri ako greshim, a svaku rec uzimam kao povod za razmishljanje.

pozdrav
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 3460
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Pa, da pocnemo...  Smile

Biblija se nikada ne posmatra bukvalno. Prikaz zver, bludnice, azdaje... Al` opet, radjanje.

Jevreje ne posmatram kao nesto izabraniju zivotnu egzistenciju.
Mada, prestala sam, odavno, da pisem na tu temu... Prezirem markiranja. Kapiram umerene paranoicne misli, al` tolike...

Bog nije savrsen...
Ne bih da povlacim brojne filozofe.
Smatram da dusa, jeste deo necega sto nosi odlike onostranog. Ne bih je nikada svela na empirijsko. Verujem da jeste iskra bozanstvenog...

Da ipak zavrsim, sa filoz. - ovaj svet jeste najbolji moguci od svih svetova.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
Pa, da pocnemo...  Smile

Biblija se nikada ne posmatra bukvalno. Prikaz zver, bludnice, azdaje... Al` opet, radjanje.

Jevreje ne posmatram kao nesto izabraniju zivotnu egzistenciju.
Mada, prestala sam, odavno, da pisem na tu temu... Prezirem markiranja. Kapiram umerene paranoicne misli, al` tolike...

Bog nije savrsen...
Ne bih da povlacim brojne filozofe.
Smatram da dusa, jeste deo necega sto nosi odlike onostranog. Ne bih je nikada svela na empirijsko. Verujem da jeste iskra bozanstvenog...

Da ipak zavrsim, sa filoz. - ovaj svet jeste najbolji moguci od svih svetova.
redovno citam tvoje postove...mozda naucim nesto Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 
A prosvetlenja? Macka pa ti si konzervativka Smile Smile
Znati ovde ponovo u znacenju posedjivanju, pa sta su od vas oduzeli, da brojimo ili da radimo i zivimo dalje. Postaviti pitanju o ovome to je odgovornost. A znati da ne znas nista, ili da na sve vise postavljeno pitanja odgovoris, sve vise novi pitanja dobijes. jednostavno nije istina.Mozemo i u matematicni logiku udubljivati, uradi freerunner Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
da se razumemo - ja kritikujem veru kao pojedinacnu, i svaki nagon propagiranja jedne vrste spasenja. ako jedan pravoslavac kaze - jedini naci za dostizanje bozijeg blazenstva su svete tajne i poshtovanje bozijih zakona(po hriscanstvu) i jedan  musliman kaze - jedini nacin je vera u alaha, obojica su uvredili boga i nazvali ga glupim, jer se svaka vera razlikuje. covek nije u stanju da skapira beskonacnost stvari, jer je ogranicen vremenom i prostorom i zato covek moze reci - bog je jedan! a taj bog nije ni alah, ni isus ni sveto trojstvo, on je Bog i to je jedina istina.

a shta da covek radi u zivotu ? pa upravo ono za shta je poslat na zemlju, ono shto je najteze dostici - apsolutno dobro i samo mu moze teziti

verovatno cu dobiti velike kritike od ostalih, ali ucio sam svu istoriju sveta, ucio sam psihu ljudi, ucio sam i proucavao zlo i dobro, pokushavao sam ad povezem nauku i boga, i ZNAM da je svaki covek koji je krocio zemljom nishta drugo nego covek pa tako i isus, a isus je bio dobar covek, i ja ne zelim da verujem da je on pravio cuda, vec da je govorio prave stvari... Greshka je verovati da je bog covek postojao, sama kontradikcija je u bibliji - sishao je medju ljude da im pokaze kako da zive, i da bude on kao shto su oni - pa kako je to onda isti kao i svi ljudi, ako je bio cudotvorac, bolji, jaci, spretniji i pametniji ?
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46867
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Čitajući ovakve postove sve više sam ubijeđen da ne postoje nikakvi nevjernici, već da svi mi bez obzira na način na koji razmišljamo vjerujemo.

Pored ateista koji su formirali pogled na svijet takav po kom vjeruju da nema Boga, postoji i kategorija razočaranih vjernika, koji su vjerovali; pa su se uvjerili da nije onako kao što su oni tog Boga gledali. Ovakvi ljudi žele da Bog bude duh iz lampe, neka pojava koja će zadovoljavati pravila koja su ona izmislili, prihvatati molitve prepune želja i htijenja.

E pa ne može to tako. Svi smo mi ljudi. Pogledajte šta sve pišete o Bogu. Sve je to izašlo iz ljudskog egoizma koji mora svemu oko sebe da pripisuje osobine sebe samog. To jedini način da opstane.




Bog je stvorio sve, osim nas samih, nashih dusha. Bog kao kreator svega je ideja maloumnih. ako je sve stvorio, ne bi li onda isti taj Bog znao sve u napred ? zar se takvom bicu pripisuju osobine ludaka ? igra shah sam sa sobom, i entuzijast je po pitanju pobednika ? e ja u to necu da verujem!

Bice koje je formiralo prostor i vreme, koje je formiralo PSE, koje je formiralo DNK, sigurno u nameri ima da Testira, to je i poneta nashih zivota. zamislite metaforu - bog sprema pasulj, i trebi ga, pre nego shto krene da kuva .. onog trenutka, kada uzima zrno, i gleda da li je trulo, to je nash zivot. da li ce u kantu(ili ako volite - pakao) ili ce u sherpu (raj) to je na vama, a ja licno verujem da je neshto drugo taj pasulj napravilo, jer, da ga je on sam, ne bi ga ni trebio, jel tako ?




Ne možeš ti ništa pripistai, nikakvu osobinu; jer prpisaćeš mu samo one osobine koje karakterišu čovjeka. Ljudske osobine se ne mogu pripisati Bogu. Bog je van tvog švrakopisa. Ne moreš da vjeruješ u Boga koji nije isti kao i ti. Bog od tebe to ni ne očekuje, on od tebe očekuje da budeš pametniji.

Šta molim te znaš o Božijim namjerama ? Ne znaš ništa.

Bog se ne bavi pasuljem više nego bilo čim drugim. Pasulj koji je  truo sam će se mučiti sa svojom truleži. Bog ga neće ni taknuti. Pasulj je sam svojom voljom strunuo jer nije želio prihvatiti Božansku realnost, po svoj prilici želio je da uništi druge pasulje, a uništio je samo sebe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
upravo si potvrdio moje reci - nishta shto je zapisano nije bozije, jer su sve knjige pisali ljudi a ne bog, to je i bila moja poenta - religija je pogreshna, vera je prava.

a ako si hteo da odigrash na moju psihologiju sa ovim citatom -


Pored ateista koji su formirali pogled na svijet takav po kom vjeruju da nema Boga, postoji i kategorija razočaranih vjernika, koji su vjerovali; pa su se uvjerili da nije onako kao što su oni tog Boga gledali. Ovakvi ljudi žele da Bog bude duh iz lampe, neka pojava koja će zadovoljavati pravila koja su ona izmislili, prihvatati molitve prepune želja i htijenja.

onda si pogreshio jer si klasifikovao sve ljude u one koji prate religiju, one koji su razocarani vernici i oni koji su ateisti a nigde nisi spomenuo varijantu u coveka koji veruje u boga bez tudjih rechi i ideja

ako cemo svoditi stvari na taj nivo, evo ti kako to zvuci - biblija ili bilo koja religijska knjiga, ko god da je napisao ima svoga revizora, i shtampana je od strane coveka, stoga ne treba je verovati ... ?! a ja bez pitanja, odbijam da je verujem

uzmi nauku u obzir - "tvorac svega" bi morao biti apsolutno inteligentno bice, po nashem kriterijumu, jeli, ako bi morali da mu nadenemo osobine. posmatrajuci od same osnove do koje je nauka doprela - strune, neutrini, elektroni psioni, nukleoni, atomi molekuli, slozicesh se da je to jedna komlikovana tvorevina, tvorevina jednog intelektualnog entiteta. e sad, ako prebacish to na veci nivo - organizmi, 4 fizicke sile, hemija biologija, sociologija, psihologija - dobijesh NEVERATNO komplikovan sistem, ali opet svodljiv jednacinom.  evo primer -

decak shutira loptu - ima neverovatno puno faktora, pocev od samih molekula, sve do vetra, materijala lopte, materijala patike, podloge, vetra, i da ne nabrajam vishe - ali konacni su! samim tim izbrojivi, i moguci da se izracunaju. samim tim i bog zna shta se deshava sa loptom pre nego shto je decak shutne.

ako jednacinu postavish pre sto godina - opet je izracunjiva, opet je, uz taj intelekt koj on poseduje moguce odrediti da ce se jedan decak koji ce se roditi za sto godina u tom datom trenutku shutnuti loptu i gde ce lopta pasti

ako odaljish jednacinu do samog velikog praska, koji nauka potvrdjuje, isto je stanje stvari - on zna!

a zashto ? zashto je postavio vreme i prostor, i ljude da traju u vremenu, ako zna ishod ? e ne zna! fali mu promenljiva koja se krije u svakoj pojedinacnoj dushi, to je ono shto on ne zna !!!

ja smatram da je to uvreda boga, a ne vera u njega, to je vera u pogreshne ljudske reci, koje su dovele coveka u zabludu da veruje u boga
« Poslednja izmena: 27. Maj 2007, 21:39:21 od freerunner »
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 
Gubitci, da li su jednaki sa zaboravom. Mislim uopste. Ako gubimo nesto, to je zadatak da setimo, i da boli. Sto znaci da znamo u stvari sta je desilo i 10000 puta ponovo odigrano u glavu ili ispricavajuce nauciti taj znanju o gubitku. A medju vreme sve vise cemo imati vreme za zivot  i za nove znanje. Al to je istina nije dobro, odnosno bolno je gubiti ili zaboraviti. Gubitak nije ucenja. To zaboravite, to je posedjivanje, a to u sexu je za uzivanciju , i tamo samo ponekad.
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46867
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
upravo si potvrdio moje reci - nishta shto je zapisano nije bozije, jer su sve knjige pisali ljudi a ne bog, to je i bila moja poenta - religija je pogreshna, vera je prava.

Sveto pismo su pisali ljudi, ali ne bilo koji već svetim duhom nadahnuti. Religija je potrebna kako bi se vjera uopštila i zaokružila. Vjerujem u kontakt Božji sa čovjekom. Da nema toga mi bi zaista bili izgubljeni, što većinom jesmo jer ga ne prihvatamo. Ne vjerujem da samo jedna religija ima sva znanja, i odgovore na sva pitanja. Odgovore imaju svi i kontakti s Bogom su bili prisutni u osnivačima svih religija. Čitaću "Bhgavad Gitu" koju smatram jednako svetom kao i Bibliju. Nija Biblija knjiga nad knjigama. Ona je samo sveta knjiga kao i još neke.     



a ako si hteo da odigrash na moju psihologiju sa ovim citatom -


Pored ateista koji su formirali pogled na svijet takav po kom vjeruju da nema Boga, postoji i kategorija razočaranih vjernika, koji su vjerovali; pa su se uvjerili da nije onako kao što su oni tog Boga gledali. Ovakvi ljudi žele da Bog bude duh iz lampe, neka pojava koja će zadovoljavati pravila koja su ona izmislili, prihvatati molitve prepune želja i htijenja.

onda si pogreshio jer si klasifikovao sve ljude u one koji prate religiju, one koji su razocarani vernici i oni koji su ateisti a nigde nisi spomenuo varijantu u coveka koji veruje u boga bez tudjih rechi i ideja


izgledaš mi kao agnostik



ako odaljish jednacinu do samog velikog praska, koji nauka potvrdjuje, isto je stanje stvari - on zna!

a zashto ? zashto je postavio vreme i prostor, i ljude da traju u vremenu, ako zna ishod ? e ne zna! fali mu promenljiva koja se krije u svakoj pojedinacnoj dushi, to je ono shto on ne zna !!!

ja smatram da je to uvreda boga, a ne vera u njega, to je vera u pogreshne ljudske reci, koje su dovele coveka u zabludu da veruje u boga

Kada već spominješ vrijeme moram ti reći da između Božjeg položaja u vremenu i našeg nema puno sličnog. Bog kao svemogući i sveznajući, tvorac vremena može biti istovremeno i u njemu i izvan njega. U vremenu Bog je prisutan u svim tačkama svoje tvorevine: i u prošlosti i budućnosti i sadašnjosti. Sa druge strane čovjek je ograničen na jednu tačku. Slažem se s tobom da čovjek ima nekakvog izbora tj. slobodu volje.

Promjenljiva može da djeluje. Mi se možemo promjeniti, i našom promjenom mjenjamo automatski i prošlost i budućnost. Spolja ne izgleda da je tako, ali iznutra jeste.

Međutim, početak i kraj su nam zacrtani i tu nema diskusije. Izašli smo iz Boga i Bogu se vraćamo. Dakle Bog zna da ćemo završiti kod njega, i sve smetnje ka tom procesu samo ga odugovlače ali ga ne mogu prekinuti. Kada bi Boga zapitali koliko kome od nas treba vremena da bi mu prišli odgovor će biti u skladu sa našim dubokim stanjem, i u skladu sa manevrisanjem.

Božije znaje je sveobuhvatno. Ljudsko nije i to je smetnja. Vjerovatno da su Bogu poznata i ljudska manevrisanja, što ne dokazuje da ih neće biti. Treba shvatiti i to da smo mi dio Božjeg sistema i da je u nama Božansko koje upravlja. Bog nije samo izvan nas već je i u nama.



a to u sexu je za uzivanciju

Brzo !!! Briši sex ako ne misliš da se na vreloj vatri poslije smrti pečeš  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 27. Maj 2007, 23:13:35 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 
Magicni majstor o sexu nije moguce zaboraviti se Smile a jos ni necu Smile I mislim da nije bilo lose put sa tantricnom  sexom, tamo bas ima znacenja neznosti, a to je bilo put upoznavanja, sta pricam u proslosti, to ce biti uvek Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.