Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 09:37:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saw 4 -testera4-  (Pročitano 7963 puta)
13. Apr 2007, 23:41:09
Pocetnik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Posle tri dela testere uskoro u bioskopima ce i 4. deo filma, premijera je | 26 Oktobar 2007 |. Neznam koliko znate o ovom filmu ali za one koje prvi put cuju za ovaj film preporucujem da pogledaju ova 3. dela dok se nepojavi 4. deo, a za one koji su gledali zadnja 3. dela filma zeleo bi da cujem misljenje ovog fenomenalnog filma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 8329
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Meni su I i III deo najaci ,a drugi isto nije los.Sta da se kaze za treci u ovom delu je najvise bilo krvi bar po meni ali sranje ce biti ako umre Jigsaw mada na net-u pise da ce opet glumiti u cetvrtom inace film ja odlican .
Ocena 10/10
« Poslednja izmena: 13. Apr 2007, 23:55:41 od Kery King »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Evo da kazem i ja nesto da zazivi tema jer  mi je ovo jedan od omiljenih filmova i slazem se sa Kery King-om za 1 i treci deo. Meni je sranje snimati 4 deo kad su i Jigsaw i ova njegova mrtvi. I ne znam kako bi ga oziveli kad mu je prerezan vrat. Prvi deo sam gledao 2005 godine i na pocetku filma sam pomislio da je gubljenje vremena ali na kraju sam bio odusevljen. Drugi deo je definitivno slabiji od prvog, sto je i bilo za ocekivati ali nije razocarao. A treci me je malo zamorio do pred sam kraj filma. A onda kada je poceo rasplet, opet odusevljenje. Meni je 3 deo najbolji, na drugom mestu je 1 deo i na poslednjem 2 deo. Samo me buni slaba ocena treceg dela na imdb-u od 6.4 , 2 deo ima 6.9 i 1 deo 7.6 . Za mene u svakom slucaju najbolji horor filmovi. U stvari to je mnogo vise od horora... Smile Ajde da razradimo ovu temu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 8329
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Slazem se insideman mnogo vise od horora  i upravu si za treci ja kad bi birao sigurno bi to bio treci deo.Najbolja scena u trecem delu kada onom crncu masina uvrce noge i ruke a na kraju glavi i ono sa lancima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
A muzika...extra!!! Fantasticno se uklapa u film. Prosto ide jedno uz drugo. Mnogo je bolje odradjen film od svih klasicnih horora. Ima dozu trilera sto mu daje posebnu draz. Pa onda sama prica, nacin snimanja. Ma jednostavno je najbolji horor. I sad cu da ga gledam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 8329
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Citat
Ma jednostavno je najbolji horor
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
kao sto rekoh vec negde na ovom forumu,ovaj serijal je mozda nesto najbolje u zadnjih 15.godina sto je americki horror film ponudio publici!

ne bi trebalo snimati 4. deo,samo ce unistiti odlicnu reputaciju prva tri...ali...ipak ameri znaju najbolje,a i nikad dosta para!
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Moram nesto da dodam. Da su filmovai sa Hannibal-om tj. Silence of the lambs, Hannibal i Red dragon svrstani u horor filmove tesko bi se odlucio koji je bolji. Mada sam ipak na strani Hannibal-a, to mi je takodje jedan od omiljenih filmova. Ali posto je samo triler onda mi je lako da se odlucim koji je najbolji horor. Jer  recimo Tekaski masakr ili Hills have eyes i sl. su klasicni i vec dosadni horori a Saw je nesto novo i mnogo bolje od pomenutih filmova.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Saw je odlican film. Meni je medjutim najbolji prvi deo, drugi za nijansu losiji, a treci losiji od prva dva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
delim sa vama slicno misljenje, osim sa insideman uvezi Hannibal. nesto sta mi je posebno privuklo paznju u saw to su pokreti kamere koji su genijalni. muzika je odlicna takodje i glumacka postava bez poznatih licnosti, iskreno nemam nasta da kazem lose o ovom filmu. Da vas pitam nesto, dali je Jigsaw negativna uloga u ovom filmu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 09:37:27
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.