Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko bi se povecala sigurnost saobracaja kad bi...  (Pročitano 1314 puta)
20. Mar 2007, 21:14:50
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Sta mislite koliko bih se povecala sigurnost saobaracaja  kada bi auta imala thograf kao sto kamioni imaju sto znaci da bih se brzinia auta mogla ivdeti i iza krivinie i mnogo dalje nego sto radar moze da dohvati ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
LG 4X HD
 Smile  interesantna ideja,medjutim nije bash pametna.

-podrazumevala bi duze zadrzavanje kod rutinskog zaustavljanja od strane saobracajne policije.
-imala bi efekta samo kod extremnijih sluchajeva prekorachenja brzine zato shto pandur kada prochita na mom tahografu da sam ishao 120 km/h pre pola sata ne zna da li sam ja to uchinio na auto putu ili u centru grada.
-neprofesionalni vozachi i ovako nemaju obavezu pravljenja pauze posle 4 sata voznje

Ukupno gledano: troshak za vozache,mogucnost zloupotrebe,preterana kontrola od strane drzave koja se granichi sa ugrozavanjem lichne slobode a efekti verovatno ne bi bili znachajni...skuplja dara nego mera.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Ne znam za bezbednost ali korupcija bi se povecala u znacajnoj meri a ni sa ovom koju sad imamo ne znamo kako da se izborimo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
OK ajd da zamislimo da nema korupcije! Ja msilim da to nije zadiranje u privatnost jer gledaj ako mnogo ljudi gine zbog prebrze voznje i ako policajac vidi da je on iso pre nekoliko kilometar 120 a zna da u tom krugu nema auto puta onda je to velik stvar vozaci bi postali odgovorniji po mom misljenju jer ne znaju sta ih ceka za 10 do 15 KM ispred
Ipak mislim da bi to bila dobra stvar
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
LG 4X HD
Citat
OK ajd da zamislimo da nema korupcije!

to mozemo samo da zamishljamo.Mogao bi isto reci : ajde da zamislimo da nema neodgovornih i pijanih vozacha.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Citat
OK ajd da zamislimo da nema korupcije!

to mozemo samo da zamishljamo.Mogao bi isto reci : ajde da zamislimo da nema neodgovornih i pijanih vozacha.
na ovim prostorima mozemo samo da zamisljamo da ih nema.takav mentalni sklop covjeka koji vozi pod dejstvom alkohola mogu samo da okarakterisem kao mudonju moji zeli da se k.rci.nije meni zbog takvih,vec zbog onih neduznih koji se nadju na ulici,koji ce stradati zbog glupana koji se kao stoka napio pa sjeo za volan Smile
treba uvesti zakon o 0,0000000 promila u krvi za vrijeme voznje,bez obzira o kojem se vozacu radi,da li profi il amater.pun mi je k.rac vise krseva koji se kotrljaju po ulicama,pjanih glava i napaljenih klinaca.dok zakonska regulative a i sluzbena policijska lica ne stanu u krej ovome(a mogu) situacija se nece promjeniti.fakat me ovo sve iritiralo iz razloga sto sam jednu noc mogao da zavrsim u jarku zbog budele koja pretice na punoj sa svojom truljom od forda eskorda ](*,)i opet se zapitam,alo mene murija pegla kad nemam svjetlosnog prsluka,dok hajvan sa svojim bolidom starim preko 30g slobodno se krece ulicama sa bog zna kakvim gumama,ovjesom i td.stvarno,dok se ovdje ne uvede zakon da auto ne moze proci tehnicki ako se nadje i gram korozije na ovjesu mislim da se nista nece promijeniti.
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 131
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
...dok se ovdje ne uvede zakon da auto ne moze proci tehnicki ako se nadje i gram korozije na ovjesu mislim da se nista nece promijeniti.

Sa takvim zakonom barem 70-80% (po slobodnoj procjeni) bilo bi neispravnih automobila, ako ne i vise.
Koliko god imao ispravan automobil, opet najcesci uzrok nesreca je ljudski faktor, ali jos kada tome dodamo automobil star 30ak godina, to je tek strasno.
Recimo, skontati tahograf koji se moze ugradjivati po potrebi od strane nekih ovlascenih lica, i takav ugradjivati na automobile koji ne zadovoljavaju uslove tehnickog pregleda (kakve  hupajupa  predlaze) i ograniciti brzinu automobila (kao sto je slucaj kod kamiona).
Mada mislim da to nije realno izvodljivo na nasim prostorima, ali mozda bi bilo zanimljivo rjesenje.   Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.