Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:58:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Eva Mendez ~ Eva Mendes  (Pročitano 7342 puta)
18. Mar 2007, 21:59:47
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Eva Mendez

Eva Mendez (eng. Eva Mendes) je američka filmska glumica kubanskog porekla koja je rođena 5. marta 1974. godine. Najviše se istakla u filmovima ka što su: Izlazne rane (2001) sa Stivenom Sigalom, Prebrzi i prežestoki (2003), Bez vremena (2003) sa Denzelom Vošingtonom, Hitč (2005) sa Vil Smitom i Goust rajder (2007) sa Nilkolason Kejdžom.

Biografija

Eva je rođena u Majamiju (Florida), iako neki netačni izvori navode Hjuston (Teksas). Odrasla je u Los Anđelesu sa svojom majkom, nakon što su se njeni roditelji razveli. Pohađala je California State University, kasnije je napustila školu i okrenula se glumi. Eva ima jednu sestru, Dženet, koja živi u Los Anđelesu. Eva je dugo bila u vezi sa Džordžom Gargurevičem. Trenutno živi na Holivud Hilsu. Kad nije zauzeta glumom, voli da sluša muziku, vozi bicikl, skija i penje po planini. Njezini najomiljeniji filmovi su: The Shining (1980) i Blowup (1966).

Filmografija
Red Heat (1988)
Mortal Kombat Conquest (1988)
Show Girls (1995)
Children of the Corn V: Fields of Terror (1998)
A Night at the Roxbury (1998)
My Brother the Pig (1999)
Vrisak 3 (Scream 3) (2000)
Urban Legends: Final Cut (2000)
Izlazne rane (Exit Wounds) (2001)
Training Day (2001)
All About the Benjamins (2002)
Prebrzi i prežestoki (2 Fast 2 Furious) (2003)
Once Upon a Time in Mexico (2003)
Bez vremena (Out of Time) (2003)
Stuck on You (2003)
The End Has No End (2004)
Hitč (Hitch) (2005)
The Wendell Baker Story (2005)
3 & 3 (2005)
Trust the Man (2006)
Goust rajder (Ghost Rider) (2007)
We Own The Night (2007)
Live! (2007)
Cleaner (2008)

Izvor: Wikipedia
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

eva-mendes-pics.jpg
(14.93 KB, 215x280)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
Eva je najlepsha i po meni najbolja glumica... Evaaaa   Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pogresio si nije glumila u Show Girls...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
HTC Smart
Eva Mendes: Neću decu, hoću miran san!

Eva Mendes (37) kaže da voli mališane, ali ne toliko da bi zbog njih žrtvovala dugo spavanje



Sebična, ali iskrena.
Eva Mendes otvoreno priznaje da ne želi da ima decu! Američka glumica (37) očito nije zabrinuta zbog sve alarmantnijeg otkucavanja svog biološkog sata. Naprotiv - tvrdi da joj je noćni odmor važniji od potomstva.

- Brak i deca nisu za mene. Volim ta mala slatka stvorenja, ali mnogo mi je draži moj dug san. Osim toga, ja sam osoba koja o svemu previše brine - izjavila je lepotica kubanskog porekla, koja je prošle godine prekinula osmogodišnju vezu s rediteljem Đorđom Augustom. Iako je, tvrdi, u njega bila veoma zaljubljena, nije sebe videla u beloj venčanici i pred oltarom:

- Brak je nepotreban, samo ga ovo društvo čini veomo važnim. Za mene je to arhaičan čin, sasvim nevažan i neprivlačan. I ono što je najvažnije - vrlo dosadan. Ja sam buntovnica, a to je danas poslednja stvar zbog koje mogu da se pobunim - izjavila je Eva.

Holivud pun žena koje ne žele decu

Eva Mendes nije jedina u Holivudu koja ovako razmišlja o roditeljstvu. Osim nje, protiv (sopstvenog) majčinstva već odavno su se izjasnile Helen Miren, Kim Katral, Rene Zelveger, Kameron Dijaz, a prvakinja ovog „čajldfri“ (u slobodnom prevodu - sloboda-bez-dece) trenda je Ketrin Hepbern, dobitnica čak četiri Oskara.


Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:58:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.