Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ghost Rider Goes Wild 2-EXTRA  (Pročitano 3989 puta)
05. Mar 2005, 21:01:51
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
Za one koji ne znaju ko je Ghost Rider, evo malo informacija. U javnosti niko ne zna ko je on (zbog toga je ghost), ali u stvari murija zna ali ne sme da oda njegov identitet. U cemu je fora? Cova vozi motor ko ludak po ulicama Stokholma (a u trecem delu i ostalih zemalja EU), a Svedski zakon kaze da bi covek dobio kaznu za brzu voznju mora biti na licu mesta uhvacen i tu da mu se izrece kazna, a ne moze naknadno, jer kao ne moze da se dokaze da si ti taj motor/kola vozio (sranje zakon ali eto).
Sve u svemu Ghost Rider ima zivce debele ko sekvoja, a adrenalina, da zadovolji celu planetu, jer stvari koje on radi su za mene bolesne!
On stvari koje obicni ljudi rade pri 100 km/h, a malo su opasne, radi ladnjaka pri brzini od 250-300 km/h, a pri tom ga juri policija koja vec dugo godina ne uspeva da a uhvati.
Druga stvar je za mene, ono, sveti gral!
Sta kazete na auto koji ima 500 konja, recimo da ima tonu i po, a brzina koju dostize oko 350 km/h? Pa strava! Ferari, Porse, Lamburgini to su takvi automobili!
A slusajte ovo! MOTOR, 500 konja, tezak max 200 kg (a i to je mnooogo)! Pa zante li vi koliko to ide! To je nesto ne zamislivo! BOLESNO!
E pa Ghost Rider se sa tim zajebava po ulicama! Motor je u stvari preradjen Suzuki GSX1300R Hayabusa, ima turbinu, izbrusen na 1500 ccm itd. Perverzija! Ja nemam reci kakve taj motor osobine ima.
On pri brzini od 300 km/h ima snagu da zaseni pa to je dovoljno informacija! Da se ja vise ne palim jer mi se dok ovo pisem vec digo adrenalin savetujem svima koji su u mogucnosti i koje to interesuje da skinu dvd-rip Ghost Rider Goes Wild 2! Evo i linkovi!!! Bolesno!

http://212.130.82.166/video/gr2-part1.avi
http://212.130.82.166/video/gr2-part2.avi
IP sačuvana
social share
Efforts Must Be Doubled!!! - Finch
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
Je l' cuo neko za njega u opste? Nije valjda...da niste...jer tip je  [smilie=37.gif]
IP sačuvana
social share
Efforts Must Be Doubled!!! - Finch
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
IP sačuvana
social share
Efforts Must Be Doubled!!! - Finch
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Getaway in stocholm.... idealno za navlacenje klinaca..
Svaka cast liku, al imam osecaj da je bar 10 ljudi poginulo jer je htelo da proba...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
getaway in stocholm izgledao kao nesto cool, ali druga stvar je sa ghost riderom za ovo treba imati muda k'o lubenice! I da druga stvar je kontrolisati motor i kontrolisati auto, tako da...
a sto za klince? da li si to mislio na GR ili GS? Ja sam GR pokazao burazeru on se sledio, inace burazer je u svojoj mladosti dok je imao $, vozio hondu tako da je bio izbezumljen stvarima koje ovaj cova ume... Smile
IP sačuvana
social share
Efforts Must Be Doubled!!! - Finch
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Normalne odrasle osobe to gledaju i cool im je , klinci se naprze Smiley
Ne kaze se dzaba "deco, ne pokusavajte ovo kod kuce"
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
ah tako da.

We do this for you, so you don't have to.
Really do not try this at home! Smile
IP sačuvana
social share
Efforts Must Be Doubled!!! - Finch
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.