Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:48:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Voja Brajovic  (Pročitano 9664 puta)
16. Feb 2007, 22:51:21
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Rođen je 11. 05. 1949. godine u Beogradu, gde je završio osnovnu školu. Gimnaziju je završio u Valjevu. 1967, godine upisuje Fakultet dramskih umetnosti u Beogradu, smer gluma, u klasi prof. Predraga Bajčetića, a 1971. godine diplomirao u klasi prof. Ognjenke Milićević.
 Od 1969. godine stalni je član Jugoslovenskog pozorišta u Beogradu, gde je igrao i igra u predstavama:

“Vasa Železnova”(Semjon); “Hamlet” (Laert
i Horacije); “Ruženje naroda” (Knez Miloš); “Pozorišne iluzije” (Matamor); “Svetlost u noći” (Papa); “Tri sina” (Vili); “Kapris i romantične ćudi” (Knez); “Pravednici” (Vanja); “Mletački trgovac” (Šajlok); “Buba u uhu” (Turnel); “Troil i Kresida” (Terzit); “Galeb” (Doktor Dorn); “Na letovanju” (Ostrim Šalimov); “Vuci i ovce” (Apolon Murzavecki); “Rodoljupci” (Žutilov, 1986. i 2003. godine); “Gospođa Ministarka” (Ninković); “Komunistički raj” (Gazda Isa); “Bure baruta” (Dimitrije), “Skakavci”
(Maks), "Hamlet" ( Duh, Grobar), ???Brod za lutke“ (Uča).
Uloge u filmovima:
 “Otpisani”, “Povratak otpisanih”, “Urnebesna
tragedija”, Halo taxi”, “Povratak lopova”, “Jaguarov skok”, “Nacionalna klasa”, “Vojnikova ljubav”, “Srećna porodica”, “Jesen stiže, dunjo moja”, “Ambasador”, “Boj na Kosovu”, “13. juli”, “Drugarčine”, “Balkan exspres II deo”, “Sok od šljiva”, “Tajvanska kanasta”, “Bure baruta”, "Ivkova slava".
Za Televiziju
Za televiziju je snimio oko dvadesetak TV drama, od kojih su:
“Gospođa Ministarka”, “Pokondirena tikva”, “Prevara”... TV serija: “Otpisani”, “Majstorska radionica”, “Više od igre”, “Bolji život”, “Porobdžije”, “M(j)ešoviti brak”...
Dobitnik je brojnih priznanja i nagrada.
[img][/img]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

voja brajovic.jpg
(8.23 KB, 354x500)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Hvala za sliku, nikako nisam uspela da je prikacim...  Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Shone, imas li jos neke Vojine slike? Prilozi...  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 168
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
Ozenjen glumicom Milicom Mihajlovic ( igrala u filmu "Kazi zasto me ostavi" ), sa njom ima sina Relju, ima cetri godine. Iz prvog braka ima dvoje dece, Vukotu i .......
IP sačuvana
social share
Aloha
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
cerku Iskru...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 787
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jedan od markantnijih glumaca u nas!Besprekorna boja glasa i dikcija su mu najveće od brojnih vrlina!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.26
mob
HTC Smart
Voja Brajović: "I dalje mi prija kad me prepoznaju"

Voja Brajović u Zagrebu polako privodi kraju snimanje igranog filma „Drugi“ scenaristkinje i rediteljke Ivone Juka. Bard srpskog glumišta kaže da je, pročitavši scenario, zaista bio prijatno iznenađenjen.

- Imao sam priliku da pročitam tako dobar scenario, koji je veliko dramsko delo. Nema baš puno dobrih scenarija, a ovo delo je nešto najbolje što sam pročitao od savremenih dramskih pisaca. Igram oca frustrirane mlade žene koja se, ne svojom voljom, bavi snimanjem sapunica.

Oni žive sami, a otac boluje od Alchajmerove bolesti. Film prepliće tri životne priče i u njemu preovladava ljubav u svim mogućim okolnostima. Inače, moju ćerku glumi Lana Barić, jedna emotivna i darovita mlada glumica koja je buduća perjanica i pozorišta i filma - otkriva Brajović.

U poslednje vreme nemamo često priliku da našeg poznatog glumca gledamo u novim projektima. Dobijao je ponude, ali ih je pažljivo birao.

- Ne znam koliko sam imao ponuda koje bi me radovale. Bilo je nekih koje me nisu radovale i ne vidim razloga zašto bih nešto radio čijem kvalitetu ne mogu da doprinesem. I u ostvarenju „Drugi“ imam odgovornost da svojom igrom prosto ne umanjim vrednost tog budućeg filma. To je jako složena uloga i mlada rediteljka Ivona je veoma zahtevna. Jako mi se dopada njena ambicija da u svakom kadru postigne maksimum onoga što je zamislila. Dosta filmova sam u svojoj mladosti radio, jednostavno da bih preživeo i da bih neke muke prebrodio. Sada su muke veće, ali je i odgovornost prema onome što radim daleko veća. Trudim se da i mene pažljivo biraju. Ipak sam ja taj koga ljudi biraju na tržištu, pogotovo u ovom novom vremenu - ističe glumac.

Mnoge njegove kolege u poslednje vreme se prihvataju voditeljskog posla, na primer Dragan Nikolić, koji vodi kviz „Multimilioner“. Međutim, Voje nema u sličnim izazovima...

- Pre četiri godine imao sam jednu vrlo ambicioznu ponudu, ali nisam bio siguran da bih to mogao da odradim. Kada sam mislio da bi to trebalo da radim i da bih time osigurao egzistenciju, znao sam da će to negde zatvoriti moju koncentraciju ka nekim ulogama koje sam kasnije radio. Nadam se da ću, dok sam u fizičkoj snazi i mogućnosti, samo raditi ono čime mogu da doprinesem da taj projekat ima razloga što postoji. Ima mnogo projekata na TV, filmu ili pozorištu koji nemaju nijednog razloga da postoje. Popunjavanje besmislenog repertoarskog projekta da bi se opravdala neka sredstva koja se dobijaju od osnivača pozorišta ili smišljanje nekih scenarija da bi se pobedilo na nekom konkursu i zaradilo bez obzira na to da li će biti gledano ili ne mene ne privlači. Pozdravljam ovo što se desilo u našoj kinematografiji, a to je da se oživljava bioskopska publika, i to sa dva poslednja filma „Montevideo, bog te video“ i „Parada“. Oni se takmiče da li će imati 500.000 ili 600.000 gledalaca - objašnjava Brajović.

Trenutno, glumac snima u Zagrebu i tvrdi da uživa. A na pitanje da li ga na ulici prolaznici prepoznaju i šta mu kažu, Voja kroz smeh odgovara:

- Ako me uopšte prepoznaju! Sada smo snimali u Bolnici milosrdnih sestara. Većina me je prepoznala, i to me je veoma obradovalo. Ništa mi ne fali što sada imam nekoliko država u kojima me cene i vole i gde me ljudi prepoznaju kao svog protagonistu u stvarima koje su oni voleli iz bivših života. Tako se vole glumci iz celoga sveta. To mi svakako veoma prija - kaže glumac, koga ipak gledaoci najčešće vezuju za lik Tihog iz kultne serije „Otpisani“.

Ponosan na decu

U Zečevićevoj seriji, pored Voje igraju i njegova kćerka Iskra i supruga Milica Mihajlović.

- Iskra je već imala debi i na filmu i sada se polako probija. Neka iskusi to trnje jer sama je to htela, a ja joj želim sreću. Da li će i ona biti srećna, to je uvek večito pitanje za mladog glumca. I moj sin Vukota je krenuo u glumačke vode, ali on je i producent i scenarista - kaže Voja Brajović.

Uloga u „Vojnoj akademiji“

U domaćoj seriji Dejana Zečevića „Vojna akademija“, koja se trenutno prikazuje na RTS, Voja tumači epizodnu ulogu, oca kadeta Stošića.

- Sa Zekom je bilo prijatno raditi. Napravili smo priču s tim posrnulim sinom, koji postaje savesni građanin ove države. Jedna mala priča sa vrlo pozitivnim epilogom. Prosto smo porodično osetili potrebu da Zečeviću odgovorimo na ponudu, ceneći njegov rad i zahvalnost što nas je zvao.

Izvor: Blic

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

213511_zabbrajovic-04-foto-blic-jelena-vucetic_f.jpg
(22.6 KB, 470x270)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Voja Brajović: Moja supruga je heroj jer je još sa mnom

Legendarni glumac Voja Brajović otkrio nam je kako je odoleo zamkama popularnosti i vlasti, zašto mu je imidž poželjnog glumca bio teret, a roditeljstvo najzahtevnija uloga

Zakazati intervju s legendarnim glumcem Vojislavom-Vojom Brajovićem (63) nikada nije lak poduhvat, ali ovaj put imali smo sreće. Do matičnog Jugoslovenskog dramskog pozorišta, gde je odigrao veliki broj uloga za više od četiri decenije, stigao je tačno na vreme odišući nonšalantnom elegancijom. Dok je strpljivo pozirao fotografu, našalio se da je platan ispred pozorišta njegov vršnjak, a potom smo se zaputili do obližnje bašte jednog kafea. Tamo nam je otkrio koliko je veliki teret koji svaki umetnik nosi, zašto je glumcima kafana druga kuća i fakultet, kako mu je pošlo za rukom da ostane na zemlji kada je bio najpopularniji, o bojazni za budućnost svoje dece koja su krenula njegovim stopama, sinu Vukoti (32) i ćerki Iskri (24) koje je dobio u prvom braku sa suprugom Ljiljanom, ali i uživanju u odrastanju najmlađeg naslednika Relje (9) koji je plod njegove ljubavi sa koleginicom  Milicom Mihajlović (39).

Story: Koliko je danas paradoksalno biti glumačka zvezda u Srbiji?
- Uvek je bilo tog paradoksa, ali ja se samo bojim da glumačke zvezde danas postoje na bezvrednim umetničkim ostvarenjima. Iz toga izuzimam pozorište i ono što se retko kad dešava na filmu. U ekonomskoj krizi stradalo je ono što je najsiromašnije, a to je kultura.

Story: Poražava li činjenica da su nam pozorišta u lošem stanju i da glumci bedno žive?
- Veoma! Budžeti su toliko smanjeni da pozorišta ne proizvode ono zbog čega postoje, a to su predstave. Ona ne postoje zbog glumaca, već zbog publike.

Story: Kako danas gledate na svoje početke? Da li vas je kod glume privukla magija scene ili nešto drugo?
- Obično su to više magle nego magije, pogotovo kod mladih ljudi. (Smeh) Ja sam veoma rano krenuo da se bavim glumom sa divnim amaterskim društvom Abrašević iz Valjeva. Iživeo sam dosta uloga, uspeha i već sa osamnaest godina mislio sam da to neće biti moj životni poziv. Verovao sam da ću se baviti likovnom umetnošću, to je bila moja iluzija. A onda sam, da ne bih postao nekakav besposličar ili čovek bez jasnog cilja, ipak otišao da polažem prijemni ispit na FDU. Tada je već bila određena moja sudbina...

Story: Da li je posle četiri decenije bavljenja glumom moguće imati dečački zanos na sceni?
- Ako sva ta uzbuđenja i radosti koje imamo na sceni ne razmenjujemo s onima koji nas gledaju, onda je naša delatnost promašena. Taj zanos i te kako postoji kod svakog kome je taj dar dat i prema njemu treba imati odgovornost. JDP je osnovan 1948, a ja sam u njemu četrdeset i tri godine i mislim da sam sada možda najstariji aktivni član tog teatra, pored kolega koje su u penziji.

Story: Razmišljate li o penziji?
- Više razmišljam o smrti, ali ne u smislu da se toga bojim, već morate znati kako treba otići s ovog sveta. Verujem da glumac, kao i pesnik, slikar i muzičar, nikada nije u penziji.

Story: Kako vam je pošlo za rukom da, uprkos velikoj popularnosti, uvek budete prisebni?
- Možda zato što sam u vreme najveće popularnosti tokom snimanja serije Otpisani bio i najsiromašniji. (Smeh) Popularnost, kao i vlast, idealne su prilike da čovek poludi i izgubi kompas u životu. A kada se dezorijentiše i misli da je ono što nije, to je nešto najpogubnije, pogotovo za njegovu okolinu. Ja sam valjda u to vreme već bio starmali i mnogo sam se toga plašio. Stalno sam u svesti imao tu vrstu samokontrole.

Story: Kako gledate na svoje dvoje starije dece koja su krenula vašem putem?
- S velikom zebnjom zbog neizvesnosti njihovih profesija, ali nisam mogao da ih od toga odgovorim. Vukota je napisao četvrti scenario, a Iskra je već godinu dana diplomirana glumica. Moram da kažem kako strepim za njihovu, kao i budućnost svakog njihovog kolege i umetnika. Žao mi je da to kažem, ali Vukota je bio u situaciji kada je bio zdravstveno i materijalno ugrožen. Tada sam mu rekao: Ti moraš uzeti život u svoje ruke, a on mi je odgovorio: Ja sam tebe vrlo dobro razumeo kako treba da uzmem  život u svoje ruke, ali ja nemam ruke. To su strašne stvari jer nam je društvo u takvom stanju. Ne želim da sve ovo što govorim zvuči kao neki poziv na pesimizam jer sam realni pesimista i nadam se da će doći neki novi polet.

Story: Da li je onda najteža uloga biti dobar roditelj?
- Sigurno da je najteža, a možda i najgora uloga. Najodgovornija je zato što naša deca ne postaju svoji ljudi posle velike mature, već to ostaju dok smo mi kao njihovi roditelji živi.

Story: Vaš drugi sin Relja ima devet godina. Da li je blagodet biti roditelj u poznim godinama?
- To je u svakom slučaju dato blago i uživam u tome. Milica i ja delimo obaveze oko njega i trudimo se da ima normalno detinjstvo.

Story: Koliko je za razumevanje i sklad u vašem braku presudno to što ste oboje glumci pa delite iste radosti, ali i probleme?
- Milica je pametno i čestito biće, normalan čovek pre svega. Ne znam da li je za naš brak presudno to što je glumica, ali važno je biti uspešan, a ona to jeste i to sa perspektivom da opstane, što je najteže. U tom smislu ona mi je velika pomoć i olakšanje.

Story: Da li je teško živeti s vama?
- To je pre svega Miličino herojsko delo jer i dalje izdržava sa mnom. (Smeh)

Story: Godinama ste važili za najpoželjnijeg muškarca, naročito zbog uloge Tihog u popularnoj seriji Otpisani. Kako ste se nosili s tim?
- To me je samo još više demoralisalo jer ste onda odgovorni prema tom  imidžu koji vas bije ni krivog ni dužnog.

Story: Ipak, nije vas bio glas ženskaroša, već uzornog porodičnog čoveka. Kako ste uspeli da izbegnete čari slave?
- Mislim da mi je to pošlo za rukom jer sam se družio sa normalnim ljudima koji stoje čvrsto na zemlji. A to je vrlo bitno za čovekovo okruženje.

Story: Zašto je glumcima kafana druga kuća i fakultet?
- Zato što je to odbrana od autizma. Morate da budete prisutni i poznajete mentalitet ljudi zbog kojih radite. Kafana je simbol slobode koja je najvažnija za čoveka i tamo naučite da ste ravnopravni sa svima. Mi smo imali privilegiju da sa svojim profesorima sa fakulteta sedimo u kafani, a ja s nekima od njih sedim i danas.

Story: Kako vam je pošlo za rukom da ne odete u drugu krajnost?
- Ako mislite na alkoholizam, nisam imao to iskustvo, pa ne znam šta sam propustio. Ali, to je specifično pitanje za glumce jer ljudi najmanje znaju koliko je njihovo biće tanano i senzibilno. Neki u alkoholu traže svoju sigurnost, oslobađanje od treme zbog odgovornosti ili, ne daj Bože, inspiraciju, sa čime se ne slažem. Mnogi to mešaju sa boemskim životom, a on to nije. To je prvenstveno borba za osećanje slobode. Ako ljudi misle da je takav život najbliskiji glumačkom svetu, grdno greše. Ali, nažalost, loš alkohol došao je glave mnogim mojim kolegama.

Story: Imate li vi neki porok osim cigareta ili strogo vodite računa o svom zdravlju?
- Nisam hipohondar, već hodajuća medicinska enciklopedija. Moj najveći porok je to što ćutim više nego što bi trebalo. Ako poželim da nešto kažem, stalno mislim da će mi neko prebaciti: Vidi što se ovaj pravi važan.

Story: Bili ste ministar kulture 2007. i 2008. godine. Da li vam je politika više oduzela nego donela?
- Nisam se bavio politikom, samo sam pokušavao da napravim neko dobro u oblasti kulture. Možda je to bilo utopijski i neuspešno, ali jedino mi je to bilo u glavi. Sada kada je sve to prošlo, s ponosom mogu da kažem kako smo dobro mislili, a neke stvari i uradili.

Story: Koji je bio vaš motiv za učešće u animiranom filmu Ledeno doba čiji se četvrti nastavak Pomeranje kontinenata u bioskopima prikazuje od 5. jula?
- To je bio prvi projekat na kome sam radio sinhronizaciju, a reč je o liku tigra Dijega. Bilo je uzbudljivo i to je bio pravi izazov. Zadovoljstvo je stvarati za decu jer im ne dajete samo zabavu na poklon, već i nešto što oplemenjuje njihovu ličnost. Inače, mislim da su klinci posebna bića na planeti koja, nažalost, u pubertetu nekom metamorfozom postaju ljudi. Ta posebnost prepoznaje se u čistoti njihove duše.

Story: Da li s godinama pažljivije birate uloge?
- Smatram da je to pravo svakog umetnika. Svaki čovek može da bude glumac, ali nije lako biti umetnik u ovoj teškoj profesiji. Uvek se postavlja pitanje malih i velikih uloga, a to je neozbiljna kategorizacija. Stvar je u tome šta umetnik može da uradi sa svojom ulogom da bi uticao na svest gledalaca. S nestrpljenjem čekam premijeru najnovijeg filma Drugi koji sam radio sa mladom hrvatskom rediteljkom Ivonom Juko u Zagrebu. Za mene je bio glumački izazov da igram čoveka koji ima Alchajmerovu bolest.

Story: Zbog brojnih bolesti koje su vas pratile tokom života, verovali ste da nećete doživeti četrdesetu. Kako je u šezdesetim?
- Pa, ja i dalje mislim da neću doživeti četrdesetu! (Smeh)

Izvor: Story

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

1.jpg
(120.73 KB, 430x421)
2.jpg
(156.14 KB, 430x428)
3.jpg
(169.65 KB, 430x396)
4.jpg
(343.47 KB, 430x967)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:48:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.35 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.