Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sony Ericsson W850i  (Pročitano 13546 puta)
06. Jan 2007, 20:21:24
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia Lumia 1020
Klizni glazbenik
Najnoviji Walkman telefon iz Sony Ericssona u nekim je svojim funkcijama možda prosječan u odnosu na konkurenciju, ali kada je u pitanju reprodukcija glazbe, tu mu nema ravnoga

(+ Kliknite na sliku za uvećanje )
Poplava kliznih modela na tržištu značila je da je samo pitanje vremena kada će Sony Ericsson izdati svoj model. Nama je drago, jer nam se nikako nije sviđao rotacioni princip rasklapanja koji je ovaj proizvođač usvojio u nekim jačim modelima i nadamo se da će klizni sistem biti zamjena rotacionom. W oznaka u imenu odmah nam daje do znanja da je ovo model Walkman, što znači da dolazi sa solidnim slušalicama i povećom memorijskom karticom te softverom za što jednostavnije puštanje glazbe dok je telefon u sklopljenom stanju.

Klizni mehanizam se čini dosta čvrst, ali ne ulijeva povjerenje jednog Samsunga. Zanimljivost koja prva upada u oči je nedostatak joysticka ili tipki smjera, tj. jasno vidljivih tipki namijenjenih tome. Naime, skrivene su savitljivom plastikom koja se cijela utisne prilikom pritiska tipke. Tipke baš i nisu najsretnije rješenje u ovom obliku, ali su vrlo efektne u mraku kada se upali pozadinska rasvjeta. Kao i na većini kliznih modela, postoji izbočina kojom se telefon jednostavno rasklapa i nagurana je između ekrana i tipaka smjera. U sklopljenom položaju može se javiti na poziv i upravljati glazbenim funkcijama. Tipkovnica na W850i je osrednja, tipke su previše gnjecave pri pritisku. Kao i svi klizni telefoni, mali je problem pristupiti krupnijim prstima tipkama pri vrhu tipkovnice.

Primijetite uklapanje tipki smjera u kućište

Izbornik telefona je vrlo neobičan, s krugovima po kojima se valja kretati joystickom na ne baš najlogičniji način. Izgleda vrlo efektno, ali nama se više sviđa klasični Sony Ericsson meni koji je, srećom, moguće uključiti umjesto ovog noviteta. Ekran telefona je odličan i visoke razlučivosti, 240x320 piksela. To znači da ni surfanje internetom neće biti problem na ovom telefonu, barem ne veliki. Tim više što se ovdje radi o 3G mobilnom telefonu, pa brzina surfanja nije upitna.

Kao i većina telefona treće generacije, i ovaj Sony Ericsson posjeduje dvije kamere. Jednu VGA razlučivosti za video razgovore i jednu razlučivosti dva megapiksela za fotografiranje i snimanje filmova. Nažalost, telefon ne posjeduje pravu bljeskalicu kao K800i. Na danjem svjetlu one ispadaju odlično za jedan mobitel, dok pri manjku svjetla kvaliteta znatno pada.

S telefonom dolazi memorijska kartica Memory Stick Pro Duo kapaciteta 1 GB. Nažalost, ovo je zadnji Sony Ericsson koji posjeduje utor za ovaj standard kartica, svi kasniji modeli prelaze na M2 Memory Stick Micro. Prednosti Pro Duo kartice su što je koriste PSP i Sonyjevi digitalni fotoaparati, a i maksimalni kapaciteti su joj zasad veći od M2 kartica.

Sony Ericsson W850i napravljen je od čvrste plastike

Ono što oduševljava kod ovog telefona su njegove Walkman mogućnosti. Bez obzira na postojanje takvih mobilnih telefona, W850i to radi još bolje od svojih prethodnika. Reprodukcija glazbe je kvalitetnija, a softver za upravljanje je najbolji dosad. Nema smisla ovaj telefon u muzičkom segmentu uspoređivati s drugim proizvođačima jer on tu zapravo i nema konkurencije.

SPECIFIKACIJE
Sony Ericsson W850i
Radne frekvencije: 900/1800/1900 MHz + UMTS
Tip ekrana: 262k boja
Veličina ekrana: 240x320
Memorija: 16 MB + Memory Stick Duo Pro
Dimenzije: 98x47x21mm
Masa: 116 grama
Vrijeme razgovora: 7 sati
Vrijeme na čekanju: 350 sati
Ugrađena kamera: 2 megapiksela
Komunikacija: IRDa, Bluetooth
Prijenos podataka: GPRS, UMTS
E-mail klijent: Da
Cijena: 3.300 kuna
Ustupio: SonyEricsson
www.sonyericsson.com
Goran Maravić
petak, 05.01.2007.

Izvor: Tportal

(01. May 2007, 10:37:01)
« Poslednja izmena: 14. Jun 2007, 19:19:46 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia Lumia 1020
tražio sam neku temu o ovome, ali samo postoji stara 'Novi sonyericsson telefoni'
ako neko nađe neku noviju, neka spoji... Smile
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
SonyEricsson W850i
Ovako posedujem ovaj telefon pa me interesuje nekoliko stvari
1.Jel zna neko dali postoji neki "java" video player i kako mu glasi ime ako postoji ?

2. Kako da prebacujem aplikacije i igre sa telefona na telefon[ili PC] jer one kad ih selektujem nemaju ono send itd...

3. Dali telefon podrzava Flash i u kojem formatu ? a ako ne podrzava dali postoji neki program koji mu daje tu mogucnost ?

4.Kada updateujem Firmware[tj Software] telefona, dali se gube podaci na njemu ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
HTC desire s
@Dr.Zoidberg jel mozes da mi kazes kakve slike pravi ovaj fon u mraku znaci kada se koristi blic, primer u diskoteci ili u parku ili u gradu ali da je mrak... Ako mozes zakaci neku sliku u temi zanimljive slike slikane vasim telefonima da vidim cisto kako to izgleda Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
SonyEricsson W850i
@acikav
Vazi nema problema, ali samo da kazem da kamera i nije nesto u mraku, jer ako mozes da primetis ima kao neki okvir oko objektiva valjda zastita od prasine i prljavstine, pa kada je aktiviran blic baca malu senku, mada na blizinu je oky sa night mod-om.W810i po meni ima bolju kameru, ali ovo je ipak na kraju walkman telefon Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
@Dr.Zoidberg jel mozes da mi kazes kakve slike pravi ovaj fon u mraku znaci kada se koristi blic, primer u diskoteci ili u parku ili u gradu ali da je mrak... Ako mozes zakaci neku sliku u temi zanimljive slike slikane vasim telefonima da vidim cisto kako to izgleda Smile
Slike su kao sa k610i, malo losije ali sasvim zadovoljavajuceg kvaliteta  Smile Btw. W810i je isto walkman pa ima bolju kameru  Smile Ali w850i je noviji i on je usao u novu politku SE gde se walkman odvojio od cyber shot i time izgubio odlicnu kameru Wink

Dr.Zoidberg

1.Ne postoji Wink i verujem da ga nece ni biti Smiley Sasvim je dovoljan ovaj u telefonu i zavrsava posao, mozes da gledas i filmove u fullscreen-u...
2.Pa naravno da nemaju jer ti instaliras u telefon igricu i ona je instalirana, kako mislis da posaljes nesto sto je instalirano, to bi bilo isto kao kad bih ja probao da sa racunara posaljem .exe fajl od photoshopa tebi preko msn i ti onda samo da pokrenes i da imas photoshop...
Znaci moras da imas instalacioni fajl koji stoji u folderu other i onda ga posaljes preko BT na drugi telefon Wink
3.Kako mislis flash?? Jel mislih sflash teme, w850i ima instalirane mislim 4 flash teme ali ako ih ti nisi dobio znaci da imas telefon koji je sa neke mreze(brendiran) i onda moras da ubacis(fleshujes)u telefon "original" softver da bi imao flash theme ili da platis poseban program(jer se za CID52 placa) preko kojeg ces ubaciti flash theme, ljudi su krenuli da prave dosta flash thema ima sigurno preko 50 Smiley takodje postoje i flash wallpaperi koji se isto prebacuju preko tog programa Smiley SVe u svemu lepo odes u servis i trazis da ti ubace najnoviji softver
4.Milion puta sam pisao i opet cu ali sad cu biti sebican i zamolicu te lepo da sam potrazis na ovom forumu ili na google Wink tacan link do progrma za azuriranje.Znaci imas lepo na sonyericsson sajtu pise lepo opcija Azuriranje softvera odatle skines lepo Sonyericsson update softver koji tezi 23mb i skines ga procitas sta pise na sajtu i pokrenes program, izaberes svoj model, i pratis upustva Wink
Ali ako ti je telefon sa neke mreze ovo sve pada u vodu jer ces telefon opet zakljucati za tu mrezu i dobices softver od doticnog operatera.
Podaci se sa telefona ne gube ali za svaki slucaj uradis back up Wink
Sve u svemu ti savetujem da lepo sve ovo uradis u nekom servisu lepo odes das 10e(ako si imao za telefon imas i 10e) trazis da ti ubace najnoviji softver i original, dobices flash theme i sve ce raditi odlicno Wink
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
SonyEricsson W850i

Znaci moras da imas instalacioni fajl koji stoji u folderu other i onda ga posaljes preko BT na drugi telefon Wink
3.Kako mislis flash?? Jel mislih sflash teme, w850i ima instalirane mislim 4 flash teme ali ako ih ti nisi dobio znaci da imas telefon koji je sa neke mreze(brendiran) i onda moras da ubacis(fleshujes)u telefon "original" softver da bi imao flash theme ili da platis poseban program(jer se za CID52 placa) preko kojeg ces ubaciti flash theme, ljudi su krenuli da prave dosta flash thema ima sigurno preko 50 Smiley takodje postoje i flash wallpaperi koji se isto prebacuju preko tog programa Smiley SVe u svemu lepo odes u servis i trazis da ti ubace najnoviji softver
4.Milion puta sam pisao i opet cu ali sad cu biti sebican i zamolicu te lepo da sam potrazis na ovom forumu ili na google Wink tacan link do progrma za azuriranje.Znaci imas lepo na sonyericsson sajtu pise lepo opcija Azuriranje softvera odatle skines lepo Sonyericsson update softver koji tezi 23mb i skines ga procitas sta pise na sajtu i pokrenes program, izaberes svoj model, i pratis upustva Wink
Ali ako ti je telefon sa neke mreze ovo sve pada u vodu jer ces telefon opet zakljucati za tu mrezu i dobices softver od doticnog operatera.
Podaci se sa telefona ne gube ali za svaki slucaj uradis back up Wink
Sve u svemu ti savetujem da lepo sve ovo uradis u nekom servisu lepo odes das 10e(ako si imao za telefon imas i 10e) trazis da ti ubace najnoviji softver i original, dobices flash theme i sve ce raditi odlicno Wink

Ovako Smiley

Za 3. mislio sam da li podrzava .swf fileove format [pa da prebacujem flash animacije i igre] a ako ne podrzava dali moze nesto da se ubudzi.

A 4.Sve znam to i imam doticni update-er, samo nisam znao dali ce kada ubaci novi software da reformatira memoriju.A telefon sam uzeo preko MTS-ove ponude.A updateovanje sam mislio da uradim cisto onako bezveze da bude "update" kao mozda ce brze da radi  Smiley ne planiram da menjam karticu itd... pa sta mislis oce li mu biti nesto ako ga updateujem ?

P.S.
Mali offtopic: Da li zna neko dobru hack&slash java igru u stilu diabla ili poteznu strategiju kao Heroji Smiley
« Poslednja izmena: 13. Jun 2007, 22:17:09 od Dr.Zoidberg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
3. pa podrzava razumeo sam sta pitas Wink sve te flash theme su u swf fajlu i one se mogu ubaciti samo preko posebnih programa opet i kazem w850i je CID52 i za njega se doticni program placa Wink Igrice koliko znam ne mogu Wink Znaci za sad flash theme i flash wallpapers
4.Pa opet ne mozes da budes siguran da telefon nije skinut sa neke mreze pa je fleshovan Wink Jedino ako hoces da ti ja proverim ajde ovako >*<<*<* znaci ovo > pomeras dpad u desno, < u levo i * je zvezdica.Kad pomeris na > desno ucice ti u tu neku precicu tebe to ne zanima nastavljas da kucas i kad zavrsis udjes u softver info i nadji gde ti pise CDA broj i samo mi napisi CDA broj Wink
Jel ti w850i zakljucan za MTS ili nije, mislim da ne bi trebalo da pude zezancije samo mi reci CDA broj i sve ce biti uredu  Smile

btw. da li se pise odvojeno  Smile nemoj da mislis da te ja sad ucim ali moram da ti kazem da se uzasno jezim od ovog dali  Smile da sam video pre razmislio bih da li da ti dam odovor  Smile Smiley
« Poslednja izmena: 13. Jun 2007, 22:04:14 od milan91 »
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
SonyEricsson W850i
3. ne ne, znam za teme, ali me interesuju animacije[filmici ako oces] ja sam nesto prebcio jednu animaciju ali nece da otvori  Smile pa zato pitam ima li neki player ili tako nesto

4.Zakljucan je za MTS a evo i cda-a
Kod:
CDA102568/3 R5A cxc1250489 R1GB001 S_E_EUROPE
to bi trebalo da je to. A za "da li" jbg sta brzo kucam u mraku, ucim 4 predmeta uporedno, pa bas ne pratim greske koje pravim Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
HTC desire s
Uh majku mu znaci losija je kamera nego na w810 Smile Razmisljao sam da ga uzem kao drugi fon ali jbg Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.