Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 06:54:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Milka Canic  (Pročitano 30380 puta)
29. Nov 2006, 23:08:54
Zvezda u usponu


Nine eleven, oh nine eleven

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1028
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Motorola k1 razr
Posle skoro 12 godina emitovanja TV slagalice na RTS-u poznatu po svojim solidnim igrama, relativno ruznim voditeljkama(ova plava je ok) i nasmejanim supervizorom aka Milke Canic desilo se nesto neverovatno.Doticna gospodja je progovorila!I to uvek nesto pametno prozbori i pocasti nas novom poslovicom ili zivotnim motom.
Mislim da posle svih godina zasluzuje u najmanju ruku ovu temu.
Zivela ona!Zivela Milka!
IP sačuvana
social share

Remember kids, guns don't kill people. Dangerous minorities do
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Japanac se ubio jer je voz kasnio 30sec.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 391
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
SonyEricsson 
bombardovanje je ucinilo svoje i ostavilo ne izbrisiv trag na dusi, a bogami i na mozgu. Nema niceg lepseg od narodne umotvorine pa jos kad to izgovara baba od 100 ljeta. Mada s druge strane cuo sam da kad se standardni fetisi ozrace pravilno dobijaju se neki sasvim novi... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nine eleven, oh nine eleven

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1028
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Motorola k1 razr
bombardovanje je ucinilo svoje i ostavilo ne izbrisiv trag na dusi, a bogami i na mozgu. Nema niceg lepseg od narodne umotvorine pa jos kad to izgovara baba od 100 ljeta. Mada s druge strane cuo sam da kad se standardni fetisi ozrace pravilno dobijaju se neki sasvim novi... Smile
icon_poke da je ostavilo traga to se vidi iz prilozenog.Odsustvo duha humora razuma but especially pameti.
Tema je postavljena zarad zabave za ljude spremne psihofizicki da je shvate.Ljudi koji u svemu vide neke seksualne frustracije postoji psiholog online
IP sačuvana
social share

Remember kids, guns don't kill people. Dangerous minorities do
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia E72
Što mene nervira ta osoba, to je strašno...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Japanac se ubio jer je voz kasnio 30sec.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 391
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
SonyEricsson 
bombardovanje je ucinilo svoje i ostavilo ne izbrisiv trag na dusi, a bogami i na mozgu. Nema niceg lepseg od narodne umotvorine pa jos kad to izgovara baba od 100 ljeta. Mada s druge strane cuo sam da kad se standardni fetisi ozrace pravilno dobijaju se neki sasvim novi... Smile
icon_poke da je ostavilo traga to se vidi iz prilozenog.Odsustvo duha humora razuma but especially pameti.
Tema je postavljena zarad zabave za ljude spremne psihofizicki da je shvate.Ljudi koji u svemu vide neke seksualne frustracije postoji psiholog online
Tako je! Rekose seljaci iz istoimene serije...U pravu si ima stvarno smesnih stvari, ali pazi neke stvari ipak ne smes tako olako iznositi javno danas ti se krade vise no pre. Nije to kao ranije uclanis se u stranku i preko radne nedelje lovis po sefovima, uvece bacis oko na Milku, procitas najnovije viceve iz humoreske i sutra si opet glavni na poslu. A ne! Maznjavaju razne ideje iz belog sveta a sto je najgore ljudi se smeju i onda sta jedna Milka i ostale kreacije naseg neba ostaju u zapecku. E pa u pravu si dosta je bilo sranja red je valjda da i mi nesto ponudimo npr. Mongolima ili mongoloidima neznam ostao sam nepismen otkad ne gledam slagalicu izgubio sam taj kako se zove DUH HUMORA sto ti kazes...
Zato izvini nisam znao da se "zabavljamo" ja odma na ono sto me najvise zanima...ali postujem i ako je to u pitanju ja te necu dalje napadati ako si ti psihofizicki spreman da se upustis u tu avanturu ko sam ja da te sprecavam. E da slozi najduzu rec od ponudjenih slova 
B A B O J E B A C
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nine eleven, oh nine eleven

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1028
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Motorola k1 razr
Što mene nervira ta osoba, to je strašno...
U tome i jeste poenta.I ovo je svojevrsni fun/hate club
IP sačuvana
social share

Remember kids, guns don't kill people. Dangerous minorities do
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia E72
Pa biće da je više hate nego fun club...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Japanac se ubio jer je voz kasnio 30sec.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 391
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
SonyEricsson 
pre ce biti da je za arhivu...mislim jednostavno nije smesno nit je vredno diskusije.
Sta je sledece gari iz kvadrature kruga i njegov zulj koji je pukao? haha Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Znas li ti Danice, sta je to Vinca?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1971
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Pa dobro, koliko god bila mozda antipaticna, morate priznati da ima prelep osmeh  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia E72
Prelep k'o Vladan Batić...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 06:54:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.