Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 11:11:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Paralelni svet  (Pročitano 10818 puta)
28. Nov 2006, 09:44:09
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Posto je li neki drugi svetovi i drugi životi? Moželi se postojati na nekoliko mesta istovremeno? Da li našim životima upravljaju nevidljive sile? Mislim da nema nijednog čoveka koji bar ponekad postavi sebi ovakva ili slična pitanja. Do odgovora međutim nije lako doći.

Pitanjima "onostranog" počeo sam da se bavim posle niza neobjašnjivih događaja koji su zadesili moje prijatelje. Razmišljanja nam nisu pomogla, pa smo se obratili pok. profesoru Džonu Miltonu, koji nam je na naše iznaneđenje objasnio da, iako fizičar, on čvrsto veruje da materijalna nauka nije u stanju da objasni sve fenomene koje evidentira. Telepatiju, naprimer, niko nije objasnio, ali niko ne može ni da je porekne. Ona postoji! Svi to znaju i u stanju su da navedu primere iz svog života.

Imao sam sreću da prisustvujem ozbiljnim naučnim eksperimentima u institutima širom sveta, i uvek sam sebi postavljao pitanje - postoje li granice ljudskog uma. Dok sam na delu gledao čuvenog Urija Gelera nisam se mogao oteti utisku da je duh jači od materije i da je samo potrebno znati kako osloboditi tu ogromnu energiju. Neki istraživači, ne mogavši, da objasne Urijeve sposobnosti pokušali su da mu podmetnu da je šarlatan. Sa druge strane, mnoga velika imena sveteke nauke zaklanjala su se da je Geler istinski ekstrasens.

Mom iznenađenju nije bilo kraja kada mi se sredovečni policiski ispektor iz Njujorka zaklinjao da se u ovoj svetskoj metropoli dešavaju neobjašnjiva čuda. Sećam sa, kao da je danas bilo, njrgovog ozbiljnog lica dok mi je pričao o nestancima i ponovnom pojavljivanju ljudi. Tvrdi mi da je FBI imao posebnog interesovanja za takve slučajeve i da mu je često, sa viših instanci, naređivano da ćutio o misterioznim slučajevima. Ali dosijeji postoje!

Sve ovo uticalo je na nastanak mojih knjiga. Ja nisam naučnik i ne mogu da govorim o prirodi tajanstvenog, ali sam se trudio, što i danas činim, da pošteno i krajnje korektno beležim slučajeve.

Puno stvari o kojima sam pisao dogodilo se ljudima koje poznajem i u čije izjave ni najmanje ne sumnjam. Puno toga doživeo sam lično ili prisustvovao eksperimentalnim zbivanjima pod strogom naučnom kontrolom. Jedini zaključak koji sam posle svih ovih godina je da postoje  telepatija, duhovi, psihokineza I PARALELNI SVETOVI o kojima možemo da doznamo puno, samo ako smo vešti i korektni posmatrači.

Steven Dunn Atina, 8. maja 1990. god.

Vise na sajtu iz mog profila
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia E72
Pa verovatno postoji... Postoje stvari za koje nikad ne bismo verovali dok se ne uverimo...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11247
Zastava Zvezdara
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson c702 + 2gb
Pa naravno da postoji,i to jedan ovde na bureku   Smile

E sad ozbiljno.....Mislim da postoje paralelni svetovi, ali negde u dubini neke druge galaksije....
IP sačuvana
social share
Everybody dies. That's just the way it is. The life clock ticks at the same speed for all of us. And we all know, that one day, that clock will stop. And when it does, we'll only have time to say: Oh fuck.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia E72
A šta ako je Bermudski trougao kapija za paralelni svet?
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Ништа.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia E72
Ништа.

Sad si izmislio toplu vodu...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 443
OS
Linux
Browser
Mozilla
Da i ja kazem nesto pre nego sto se razbukta rasprava o bermudskom trouglu  Smile, vecina misterija povezanih sa doticnim mestom je razjasnjeno i nema tu nista spektakularno, niti misteriozno, inace tuda prolaze i brodovi i avioni svaki dan, pa se im se nista ne desava. Nesrece koje su se dogodile su, uglavnom,  prouzrokovane ili losim instrumentima(sto danas i nije cest slucaj) ili je u pitanju ljudska greska Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


He who dares...

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 644
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia 6630
Da i ja kazem nesto pre nego sto se razbukta rasprava o bermudskom trouglu  Smile, vecina misterija povezanih sa doticnim mestom je razjasnjeno i nema tu nista spektakularno, niti misteriozno, inace tuda prolaze i brodovi i avioni svaki dan, pa se im se nista ne desava. Nesrece koje su se dogodile su, uglavnom,  prouzrokovane ili losim instrumentima(sto danas i nije cest slucaj) ili je u pitanju ljudska greska Wink

Greshish sinko, ovaj-silno greshish  Smile Smile
IP sačuvana
social share
I kad mi se hoce, i kad mi se nece
Na crveno chekam, na zeleno krecem.
1 i 1 za mene su 2, volim shto je Kristl dobra a Alexis zla..
Chitam ko shto pishem, mislim ko shto radim.
Refleksno ga prvo guram, pa se onda vadim.
Izbjegavam sapun, golotinju volim.
Kad mi neko kaze:Hvala, odgovorim-molim.


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 443
OS
Linux
Browser
Mozilla
Koji je deo sporan?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


He who dares...

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 644
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia 6630
Pa ceo..nishta nije objashnjeno. Na jednoj strani su oni koji taj predeo smatraju vratima za put u buducnost/proshlost/drugi svet..Na drugoj oni koji daju prilichno neverovatna al nauchno zasnovana objashnjenja tipa - vulkanska aktivnost, gasovi pod velikim pritiskom izviru na momente iz utrobe zemlje..A trecu stranu chine oni koji kazu-ma jok, mora da je uzrok banalan, tipa-neispravni instrumenti, loshi brodovi..
Sve u svemu - nijedna strana nije dala neko apsolutno tachno, proverljivo i nauchno zasnovano objashnjenje, tako da je sa stanovishta verovatnoce - ista shansa da je u pitanju vanzemaljska aktivnost ili shupalj pod broda  Smile Smile
IP sačuvana
social share
I kad mi se hoce, i kad mi se nece
Na crveno chekam, na zeleno krecem.
1 i 1 za mene su 2, volim shto je Kristl dobra a Alexis zla..
Chitam ko shto pishem, mislim ko shto radim.
Refleksno ga prvo guram, pa se onda vadim.
Izbjegavam sapun, golotinju volim.
Kad mi neko kaze:Hvala, odgovorim-molim.


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 11:11:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.