Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 18:00:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: iPod u autu...  (Pročitano 3017 puta)
11. Nov 2006, 05:28:57
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
...moze za ljubitelje muzike biti savrsena stvar. Pre dve nedelje sam kupio jedan. Uz to sam kupio i transmiter. I posle toga zaboravio na diskove i silno menjanje istih.

Transmiter ukljucite u steker koji se koristi za auto-upaljac za cigare. Izaberete frekvencu koju zelite na transmiteru i istu na radiju. Preko radija slusate mjuz sa iPoda. Neki put malo susti ali to ne traje vise od par sekundi, sto je podnosljivo u odnosu na stalno menjanje diskova ili kaseta.

iPod koji sam kupio ima 80GB i moze stati nekih 20´000 pesama! Cena je malo manje od 400.- EUR. Ima i jeftinijih sa manjim kapacitetom.

transmiter i punjac za iPod:


Bezicni transmiter


Prikljucen iPod:
« Poslednja izmena: 11. Nov 2006, 05:39:09 od Mr.X »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Vrm, vrm, vrrrrm

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 80
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia n73
I ja sam kupio skoro, ja imam iPOD nano samo, no to nije ni bitno... Nego shto se tiche transmitera ima mnogo boljih stvari, ja imam i ovaj iTrip, ali on ima jako slab signal, tako da kad si u gradu neshto se i nechuje dobro, a sa druge strane mozhesh da ga prikljuchish samo na iPod... A imam i jedan univerzalni zove se FM modulator, on ima onaj dzek kao za slushalice pa mozhesh da ga prikljuchish na shta ocesh, iPod, dvd sistem neki, vokmen, diskmen, gramofon....... Tako da ja mislim da je mnogo bolja solucija, a ima i mnogo, mnogo jachi signal, evo moj drug mozhe na 20ak metara od mojih kola da slusha muziku Smiley Ali iTrip je ekstra za po kuci jer je manji mnogo od ovoga... Tako da zavisi shta kome treba...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 799
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E65,6670
za tih 400e ja mogu da kupim jednu finu golf dvojcicu,i jos da mi ostane za gorivo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 608
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
mob
Samsung i900
e ja da imam 400 e ja bi se ozenio?
IP sačuvana
social share
Tandrcak
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ajde molim te napisi gde si kupio taj FM modulator i koliko kosta! Da li radi na baterije ili na upaljac?
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Evo ja na poslu koristim ove stvarcice jer su mi pokvarili CD Smile pa sam se na otvorenom putu
nevidjeno smarao.

Prva stvarcica je FM Transmiter i kod mene (u ovdasnjim radnjama) kosta 25$. U autu ga udzekujes u mesto predvidjeno za upaljac, izaberes
frekfenciju na njemu a zatim istu tu frekfenciju nadjes na radiju. Na kraju izlaznog kabla je dzek kao za slusalice pa ga mozes prikljuciti
na vokmen, CD plejer, MP3 plejer, iPOD...
Nije lose, samo zna da bude smetnji kada se vozis kraj nekih jacih predajnika (transmitera).

Druga stvarcica je po meni mnogo bolja iako je "primitivnija"
To je adapter za radio kasetofon. Adapter koji je identican klasicnoj kaseti jednostavno ubacis u kaset-plejer (ne treba mu dodatno napajanje)
a izlazni kabl (dzek) takodje prikljucis na bilo koji (vec gore navedeni) audio uredjaj.
Neuporedvo je lepsi i cistiji zvuk nego kod transmitera, nema sustanja i smetnji a sam signal je dosta jaci...
Recimo da imas digitalni radio kasetofon i da jacinu (volume) namestis na recimo 15, a zatim sa istogog uredjaja (na pr. neki MP3 plejer) prvo pustis muziku preko FM Transmitera a anda preko Kaset Adaptera i videces da je u drugom slucaju zvuk dosta jaci, odprilike kao da si volume na tvom
kasetofonu digao na recimo 20
Kaset-Adapter u ovdasnjim radnjama kosta od 8 - 15$ a moze se naci i na nasim prostorima Smile
 

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

DSCN2230.JPG
(66.62 KB, 600x450)
« Poslednja izmena: 13. Feb 2007, 11:28:47 od bockoyogi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dobar je kaset adapter ali sta ako imas RadioCD u kolima? A ovde kod nas jos nigde nisam mogao da nadjem FM transmiter. Bio sam letos u americi i kupio SanDisk VideoMP3 plejer, ali sam se prevario i nisam uzeo i adapter za auto!  Smile
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 6681-7710
e ja da imam 400 e ja bi se ozenio?
Smile Smile ne daj boze da imas malo vise st  bi  uradio tada
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 484
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia N70,N95 8gN97,n8
Ja sam pazario Pioneer  DEH-P55BT  200eur i on ima izlaz tj. prikljucak za iPod .... samo me interesuje dal moze da se prikljuci mp3 plejeri od 2 i više G...  ili moze SAMO iPod ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 18:00:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.149 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.