Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kolekcionarsko drustvo "Pusta zelja"  (Pročitano 4227 puta)
28. Okt 2006, 22:55:01
Hronicar svakodnevice

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 799
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E65,6670
vec dugo vremena razmisljam da pocnem da skupljam one minijaturne modele (kako se to vec zove...) stvarnih automobila.
ne znam da li kod nas postoji neko mesto,neka prodavnica odakle bi moglo to da se narucuje.
ima li ovde neki kolekcionar,da me malo uputi?

dajte ljudi,nemojte se stramiti!
napisite nesto,bilo sta,samo da se tema ne zaboravi.
naicice vec neko (nadam se) ko se bavi ovim.



[Edit by tojo909: Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
« Poslednja izmena: 29. Okt 2006, 16:02:52 od tojo909 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC Touch HD, Luna
do 1993 sam aktivno skupljao sve modele 1/60 od firme majorete sto i danas radim ali su danas mnogo slabijeg kvaliteta nego pre i ulozeno je bruka para... ali su 99% automobilcica kupljeno u austriji. ovde kod nas ces tesko naci toliko razlicitih modela da bi mogao da pravis kolekciju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 799
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E65,6670
ma trazicu i preko neta!
daj mi neki savet kako da pocnem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC Touch HD, Luna
pa znas kako...

odluci se koje ces dimenize da skupljas...
pa onda koje ces tematike (vojska, policija, retro...) - za pocetak
i onda probaj da nadjes adekvatne prodavnice za to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ja imam problem za svako resenje!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 411
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 3gs
i ja skupljam sa burazerom,vec nekih 5 godina,najcesce smo nalazili autice u prodavnicama igracaka posto kod nas (u srbiji) ne postoje kolekcionarske radnje,a i da postoje ne bi ti bila neka korist jer su kod njih autici sve samo ne jeftini! lepo ti kaze nbns,prvo odluci sta skupljas,jer ako budes sarao sa velicinama i tematikama onda nista neces skupiti a samo ces potrositi pare.ja skupljam obicne automobile u velicinama 1:43 i 1:60,to su najcesce velicine mada sad ima sve vise 1:72 koji su jako privlacni! uglavnom ih drzim u kutijama u kojima su i kupljeni,znaci ne otvaram. to je ono sto sam se odma setio,ako mi padne jos nesto na pamet,napisacu! Srecno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Ne skupljam..ali...ako si iz Beograda..Kolekcionari su se pre skupljali na Terazijama i na Kalisu nedeljom u podne..nisam siguran da li je jos uvek tako, ali znam da je bilo dosta kolekcionara..siguran sam da su se neki bavili i skupljanjem modela automobila Wink

Srecno.. Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC Touch HD, Luna
@morpheus_m65

stula, se dobro setio da ti kaze za kutije... ako su u orginalnim kutijam imaju jos vecu kolekcionarsku vrednost
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ja imam problem za svako resenje!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 411
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple iPhone 3gs
nbns,
da li si mozda skupljao BBURAGO,1:43,imam neke duple,pa ako i zainteresovan...
Zanima me da li neko kupuje CARRARAMA,bilo koje velicine,ja sam ih video nekoliko i nisam bio odusevljen izgledom pa mozda neko ima bolja iskustva?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 799
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E65,6670
ako bi pocinjao,to bi bilo iskljucivo 1:43
a sad,bilo bi tu i neki autic od 1:87,1:24,1:50 (kamioni,utobusi i te stvarcice)
voleo bih da to bude kolekcija "street" automobila,onih sto se svakodnevno vidjaju na ulicama,i malo retro (nesto poput starog "mustanga",Shelbya,chargera i tih stvarcica).

koliko se krecu cene auta razmere 1:43 (onih u prodavnicama igracaka i onih u prodavnicama te namene)?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC Touch HD, Luna
@stula

od buraga imam nekoliko primaraka ali 1/24 ... nazalost nemam nista za menjanje ali imacu u vidu to.

konkretno dve stvari "lovim" poslednje vreme a to je iako nema veze sa temom ... od transformersa optimusa prime i od lego kockica piracki brod http://forum.burek.com/index.php/topic,99030.0.html

@morpheus_m65

u prodavnicama igracaka ti se modeli  krecu u Novom Sadu oko par stotina dinara pa navise... dok oni veci modeli kostaju od recimo hiljadu ili hiljadu ipo na navise
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.