2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 19:58:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Milan Gurovic  (Pročitano 36006 puta)
20. Okt 2006, 09:52:51
Ucesnik diskusija


G UNIT

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 98
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung e900
Sta mislite o onima grafitima sto su osvanuli u njegovom ulazu i sta mislite o prozivkama na njegov racun od strane Grobara?

(02. May 2007, 21:50:13)
IP sačuvana
social share
Look bitch it's simple you can see,you fuck with me,you fuck with P.I.M.P.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6454
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung galaxy s3
Za grafite ne znam... Cuo sam nesto da se spominje i porodica i to nije u redu u svakom slucaju...
a za prozivke na terenu mislim da je to normalno  i da su njegove neke izjave i ponasanje kumovale tome...
Nema tu neke teorije zavere kao sto se on tripuje... Sta je trazio to je i dobio...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Sto se tice grafita nije u redu i ne podrzavam takav vid "duela" ma ko bio u pitanju.
Sto se tice utakmice - pre nego sto je bacio flasu niko nije spomenuo njegovu porodicu. Uglavnom su bile prozivke upucene njemu na osnovu kluba u kome igra. Svi suzaboravili vredjanja Milosa Vujanica od strane cigana, koja su bila u najmanju ruku ista, ali im on nije odgovorio bacanjem flase, nego sa 7(sedam)trojki i trideset i nekim poenom. Ne secam se da je Dusko Vujosevic nekoga gadjao necim kada su mu cigani vikali debela svinjo isl...ili npr Dejan Milojevic!!!!!
Zato mi nije jasna ova prijava protiv KK Partizan!? Pa kako jedan klub kao organizator utakmice moze da kontrolise sta ce da skandira masa od 3-4 hiljade ljudi!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Partizan u srcu

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1504
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D500
pichketina ciganska
IP sačuvana
social share
[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 356
Zastava Singidunum
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Siemens c72
Ma da, picketina! Sam je kriv za sve sto mu se desava. Zvezda da ima normalno rukovodstvo oni bi ga letos prodali negde u inostranstvo (bilo je valjda nekih ponuda) i tako smirili vec ionako zategnutu situaciju, medjutim ostavili su ga ne toliko zbog igre koliko zbog toga sto proizvodi vrlo zajebanu atmosferu pre i u toku derbija (ali Zvezdinom rukovodstvu to i odgovara ionako su sve same usijane glave isto kao i on, sve te teorije zavere je i naucio od njih). A oko grafita, ne znam tacno sta pise ali mozda je moglo i bez toga. Ne zbog njega, nego cisto da se u njegovoj familiji ne traumiraju badava (kapiram da nisu oni krivi sto je on smrad). Bilo je reci sinoc u "Zoni Press" o njegovom ponasanju, i sve ce se vise pricati ako ne pocne da se ponasa kao ostali igraci (sa onom flasom bacenom ka Grobarima je prevrsio svaku meru).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 639
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sto se tice Gurovica ja mislim da je on maneken,iako navijam za zvezdu.

naime ja njega kao igraca cenim,super njegov prosek je oko 20 pogodaka i to je ok.
al njegova licnnost poput necu prekriti tetovazu nikad,pa grobari najjaci navijaci,jedino su me oni podrzali(najezio sam se (kad ste igrali protiv cibosa guroviceva izjava)),jedino u ovoj zemlji u partizan. .
pa onda sledi epizoda u zvezdi. . Delije su najbolje,od malih nogu koji me znaju,znaju da sam bio zvezdas

 Smile Smile Smile Smile Smile

o njemu kao karakteru nista lepo! ! ! !

ipak decu mu nebih dirao nikad ,al zato njega . . . .


[Edit by djole242: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 20. Okt 2006, 23:13:49 od djole242 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

realno

Zodijak
Pol
Poruke 1153
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
pichketina ciganska

gde bi nam bio kraj da su svi pametni kao ti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
prijava protiv kk partizan je u najmanju ruku smešna.

Za njega kao igrača, mislim da je OK ali da u poslednje vreme (2-3 god.) previše solira. Odličan šut spolja pomalo pokazuje liderske osobine, ali mi deluje kao da mu je srce premalo.

pichketina ciganska
a ovo je vrlo rečit komentar.
Daj spoji bar jednu prostoproširenu rečenicu na neku temu.
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

realno

Zodijak
Pol
Poruke 1153
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
pichketina ciganska
Daj spoji bar jednu prostoproširenu rečenicu na neku temu.

nekima je predodredjeno da budu jednostavno-beskrajno ogranicheni, shta da radish...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
SonyEricsson k300i
pichketina ciganska

A dok je igrao za vas bio je kralj
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 19:58:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.