Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Windows Mobile OS - code name: "Crosbow"  (Pročitano 1701 puta)
10. Okt 2006, 22:05:57
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Windows Mobile 6.0/Windows Mobile 2007's Vista-like folder icons:



Windows Mobile 5 is the current OS of choice for Windows Mobile users however the next iteration, codenamed Crossbow, has shown its face, check out the full Pocket PC homescreen shown above! It has a glossy title bar and soft keys and will feature Vista-esque folder icons etc.



Pieter Knook, a Microsoft Sr. VP, has commented that Microsoft plan to release an upgrade to their mobile platform yearly which is interesting and could mean a new OS with every yearly upgrade for pay monthly contracts. Knook has also commented that Crossbow will have strong links with Office 2007 and Exchange 12 as well as including the mobile version of Office Communicator, an Instant Messenger tool for enterprises.



Google cache caught a leaked presentation which told us that Crossbow will be released to manufacturer in Q4 2006 ready for release in Q1/Q2 of 2007 and that the next operating system (codenamed "Photon") will be released to manufacturers in Q4 2007 ready for release in Q1/Q2 2008 (Photon is set to include a new, flexible shell with modular containers and utilise the “Yamazaki” CE kernel).



Izvor: MSMobileNews

(01. May 2007, 10:40:33)
« Poslednja izmena: 10. Okt 2006, 22:13:05 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Alcatel LOL
au ovo je extra ja se bas odusevio kad sam video WM5 a sad ovo Smile,znaci razlika izmedju WM5 i Windows Mobile OS code name - "Crosbow"(Windows Mobile 6.0/Windows Mobile 2007's Vista-like folder icons) kao Windows XP i Windows Viste,au ovo jedva cekam kad ce da izadje Smile,ali po slikama vidim da ce biti samo QVGA i VGA rezoluciji(sto znaci da nece biti za 176x220)
« Poslednja izmena: 10. Okt 2006, 22:23:05 od sakingsny »
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 554
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
LG Nexus 5
vrh , stvarno nema dalje  Smile
ponekad mi bude stvarno žao što nisam probao nijedan mobilni na windows platformi ali ovo je stvarno čista šteta ne probati.

all windows version the ruulz  Smile Smile Smile

Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
"Čista šteta" je baciti novac na uredjaje koji imaju ovakav OS. Smile
Jer ruku na srce ovo je samo kozmetika, šminka i ništa više.
Mobilni telefon služi za razgovor, SMS poruke i još par stvarčica koje uglavnom sasvim solidno obavljaju telefoni zasnovani na Symbian OS-u verzije 8.0 ili bilo koji WindowsMobile smartphone(kao Motorola Mpx200/220).
Samim tim, ako mi je do Windows-a onda brate lap-top i piči(no i kućni PC mi je dojadio sa ovim OS-om, još mi fali mobilni telefon od 600€ kao sveska u džepu)!~!!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


WM je kao svemir (beskrajan).

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2105
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung L870
"Čista šteta" je baciti novac na uredjaje koji imaju ovakav OS. Smile
Jer ruku na srce ovo je samo kozmetika, šminka i ništa više.
Mobilni telefon služi za razgovor, SMS poruke i još par stvarčica koje uglavnom sasvim solidno obavljaju telefoni zasnovani na Symbian OS-u verzije 8.0 ili bilo koji WindowsMobile smartphone(kao Motorola Mpx200/220).
Samim tim, ako mi je do Windows-a onda brate lap-top i piči(no i kućni PC mi je dojadio sa ovim OS-om, još mi fali mobilni telefon od 600€ kao sveska u džepu)!~!!


  Pa ako tako kazes onda je glupo uopste kupovati neki tel sa OS-om, posto je namena mobilnog za razgovaranje a solidan fon moze da se nade za 40, 50 evrica bez OS-a.
 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kada se pojavila verzija za PPC ubrzo ce i za Smrtphone.
IP sačuvana
social share



Pre nego sto postavite pitanje vezano za Motorolu mpx220/200,pogledajte da vec nije ogovoreno na temi ? Najcesca pitanja ? :. Registri podesavanja ...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 554
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
LG Nexus 5
isprobavajući razne OS poput linuxa , beosa, i drugih ostah na mom dobrom starom windowsu  Smile
stvar ukusa ali s`ozirom da mi pare ne predsavljaju problem vrlo radu ću kao što reče cigla tel da ih bacim na mašinu  koja će nositi ovaj OS.  Smile
nemam ništa protiv , ko voli klot aparat da nosi , neka ga nosi do mile volje ako mu je jednostavnost glavna vrlina to jest mana  Smile 

all windows version the ruulz  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
@seizmos, zar vi svi mislite da recimo meni pare predstavljaju problem da kupim telefon od 800€ recimo?!?
Ne, ne predstavljaju ni meni, ali nemam nameru da svakih par meseci bacam toliku sumu novca čisto radi zezanja i isprobavanja telefona i zatim se pojavi neki bolji i tako sve u krug dok realne koristi nikakve!
Sve je to šminka i kozmetika koja dosadi posle svega par dana a sve ono što tražim od jednom mobilnog telefona imam u nokiji 6670 ili SE P900. Jedini S60 model koji bih uzeo je možda N70(sa poslednjim firmverom - brži duplo od ranijih firmvera) jer od verzije 9.1 nema leba kao ni od ovog WindowsOS-a koji se ovde spominje(gde naći dodatne aplikacije za isti kada se još nije ni pojavilo aplikacija za WM2005 u nekoj razumnoj meri?!?)
Ja sam takva osoba da bih pre kupio sebi nešto što mi manjka u kući - primera radi "besna" grafika za PC(koju sam i kupio) umesto da bacim potpuno upotrebljiv telefon koji ne zaostaje uopšte za bilo kojim modelima koji se reklamiraju i kupim još jedan telefon i dupliram isti pa bacim još extra 400€ na grafiku pa mi se onda dopadne neki hardverčić od 400 i kusur evra koji nemam pa kupi i njega ali bato imam pet mobilnih telefona!

Da li je neko ovde na forumu čuo za ekonomičnost i racionalnost?!? Kada bi negde na zapadu svi ovako razbacivali novac čisto luksuza radi onda bi bili gori od prosjaka.

Pored toga, ako ti je parola "all windows version the ruulz" zašto u potpisu imaš N70 i 6630 a ne bar vrlo dobru MotoroluMpx220 koja može sve kao i neki PDA ili ti PPC aparat i ima gomilu aplikacija za instalirati?!? Ima mali ekran, ne vari je "društvo", nije više interesantna, nema olovčicu za bockanje po ekranu, ....?!?!?!?
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Alcatel LOL
ciglo tu si u pravu pa od mog caleta prijatelj inace je grk poreklom ima svoje brodogradilise u njujorku i po grckoj i naravo ima jos nekih restorana inace je covek je prebogat covek se nosi cistu klasiku trenerke majica patike obicne i telefon koji vredi 50$ jer kaze da mu treba samo za zvanje a za poslove koristi laptop od 400$,koliko se ovde luksuziraju ljudi u srbiji da je to strasno kao sto cigla rece na zapadu bi dosli do prosjackog stapa,a ako nam je to te lepote sto nam donosi Symbian OS9.1 ili 9.3 ili WM5 ili Windows Mobile 6.0/Windows Mobile 2007 onda cemo sikuti temu koja lici na njih i eto i pored toga imacemo vecu funkcionalnost za razliku od tih pomenutih telefona i imacemo lepotu to je dupli plus.
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


WM je kao svemir (beskrajan).

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2105
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung L870
ciglo tu si u pravu pa od mog caleta prijatelj inace je grk poreklom ima svoje brodogradilise u njujorku i po grckoj i naravo ima jos nekih restorana inace je covek je prebogat covek se nosi cistu klasiku trenerke majica patike obicne i telefon koji vredi 50$ jer kaze da mu treba samo za zvanje a za poslove koristi laptop od 400$,koliko se ovde luksuziraju ljudi u srbiji da je to strasno kao sto cigla rece na zapadu bi dosli do prosjackog stapa,a ako nam je to te lepote sto nam donosi Symbian OS9.1 ili 9.3 ili WM5 ili Windows Mobile 6.0/Windows Mobile 2007 onda cemo sikuti temu koja lici na njih i eto i pored toga imacemo vecu funkcionalnost za razliku od tih pomenutih telefona i imacemo lepotu to je dupli plus.

 Smile Smile
IP sačuvana
social share



Pre nego sto postavite pitanje vezano za Motorolu mpx220/200,pogledajte da vec nije ogovoreno na temi ? Najcesca pitanja ? :. Registri podesavanja ...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC desire s
E ovo stvarno izgleda extra Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.