Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:54:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neaspektiran planet  (Pročitano 20255 puta)
29. Avg 2006, 13:46:37
Ucesnik diskusija


I vrag citira sveto pismo za svoje potrebe

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 92
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kada planet nema gl.aspekata onda svoju em.teze integrira s ostalim djelom karte.Sve sto planet radi radi sam za sebe.Funkcionira jako autonomno.Neovisan je i osoba se mora jako truditi,integrirati samu sebe u ostatku karte.Taj planet moze djelovati na 2 nacina, ovisno u kojem znaku i kuci.
1.   aktivno, tj.autonomno i automatski
2.   pasivno,njegovo je ocitavanje latentno,kao da je odvojeno od naseg samoizrazavanja.Osoba misli da je nitko ne razumije (Merkur)

Neapektirana Venera – mogu potiskivati ili ne ulaziti u odnose, ili se totalno predati
Neaspektiran Mars – misicava en – mozemo djelovati zestoko ili zakoceno,predstavlja isticanje.Neaspektiran se ne zna istaknuti u pravo vrijeme.
Neaspektirano Sunce – zivotna energija i buducnost.Kad je neaspektiran tad osoba ne zna sebe ujediniti i ispuniti svoju sustinu.
Neaspektiran Mjesec – Muskarac svu brigu,njeznost odmakne.Vezu ne moze dovesti do bliskosti.Ili cemo drzati do obicaja ili uopce necemo.On ne zna prihvatiti sve oko sebe.
Neaspektiran Jupiter – Ti ljudi mogu biti bezrazlozno pesimisticni.Oko postavljanja planova mozemo biti vrlo tvrdi i ne znamo prihvatiti unutarnje zakone.
Neaspektiran Saturn – Pretjerano strog, sve mora biti po pravilu, velike zahtjeve stavlja pred sebe i druge.Mora se neprestalno truditi i stalno je nezadovoljan.Usamljen je.Sve je u zivotu rad i duznost.
Neaspektirani Uran,Neptun,Pluton:
Neasp.Uran – osoba ce biti pomalo drugacija ( drugacije hoda i sl.)
Neaspektirani Neptun – moze od nas napraviti duhovne ljude,umjetnika ili se mozemo utopiti u alkoholu.
Neasp.Pluton – moze zbuniti, osoba pokazuje veliku moc

IP sačuvana
social share
Lijecnici prekricaju svoje greske grobom, lijecnici mamorom, a zene dekolteom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Kako se odredjuje na karti je li planeta aspektirana ili ne?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung D500
Ako nema glavnih aspekata s drugim planetama. Smiley

Chardonnay mi je istumačila da moj buraz uopće nema aspekata s Mjesecom, tj. ima samo s ASC i tim točkama....Što nije dobro uopće. Meni je jedino Mjesec slabo aspektiran, ima jedan glavni i to kvadrat.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ni moj mesec nema ni jedan aspekt, a inace je u Raku u 6.kuci. Procitala sam sta Chardonnay kaze za neaspektovan Mesec,ali se to odnosi na muskarce. Sta to znaci za zene,jel' isto?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
poznajem jednu žensku osobu sa neaspektovanim mesecom, što nije dovoljno za donošenje zaključaka, ali evo kako se to kod nje ispoljava:
njen mesec je u ribama u 7, ona je baš, baš, preosetljiva, ali na tako čudan način, da koliko god se trudili niko ne uspeva da pronađe način ponašanja koji nju neće povređivati... iz tog razloga se distancira se od okoline i često povlači u samoću... ima dete, ali je začuđujuće malo usmerena na njega, potpuno je fokusirana na muža... znači, vrlo jako ispoljavanje meseca u ribama kroz preosetljivost i povlačenje u samoću, i vrlo jako ispoljavanje meseca u 7 kroz naglašenu brigu o mužu (prosto materinski odnos prema njemu), što ide u prilog tvrdnjama nekih astrologa da se neaspektovane planete ispoljavaju u najčistijem obliku, jer ih ne menja uticaj drugih planeta kroz aspekte sa njima....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@Bravo chardonnay,nikako nisma stigla, da postavim ovu temu,a bas je interesantna i za mene zagonetna Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala ti Luche! I ja cesto budem u slicnoj fazi,ali prodje pa prestanem da se vredjam za svaku sitnicu...samo sam ja fokusirana na porodicu i najblize prijatelje-sve bih uradila za njih,a kad budem imala decu,predpostavljam da ce mi ona biti centar sveta-na njih sam najslabija... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Mozete li mi objasniti pojam neaspektirane planete, jeli moguce da budu sve aspektirane  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 

Mozete li mi objasniti pojam neaspektirane planete, jeli moguce da budu sve aspektirane Smile

  Nisi dobro procitala tekst od chardonnay:

   Kada planet nema glavnih aspekata, onda svoju energiju teze integrira s ostalim djelom karte.Sve sto planet radi radi sam za sebe.Funkcionira jako autonomno.Neovisan je i osoba se mora jako truditi,integrirati samu sebe u ostatku karte.Taj planet moze djelovati na 2 nacina, ovisno u kojem znaku i kuci.

1.   aktivno, tj.autonomno i automatski
2.   pasivno,njegovo je ocitavanje latentno,kao da je odvojeno od naseg samoizrazavanja.Osoba misli da je nitko ne razumije (npr kad je Merkur u pitanju)


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Evo kako izgleda neaspektovan planet,ovo je i dogovor za Morsku Zvijezdu,na temi II kuca,vladar druge,Strijelac,na 14 st Skorpije,neaspektovan.(Imate je u indexu karata nasih clanova)

Znaci obzirom da nema aspekte sa drugim planetama,nemas to da je pogura ni bolje ni gore,vec mora sama da radi,na aktiviranju ove planete.Ali u slucaju MZ ima jos nesto,Jupiter,neaspektovana planeta se nasao,na fiksnoj zvijezdi Kiffa Australis,ona je prirode Jupiter/mars,obzirom da ZM,ima ovdje Jupiter,to se pojacava djelovanje u pozitivnom smislu,kniga kaze,ta zvijezda sa Jupiterom donosi ratnu srecu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:54:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.