Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: I'll always know what you did last summer  (Pročitano 1723 puta)
13. Avg 2006, 21:27:32
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2696
OS
Windows 2000
Browser
Opera 9.01
mob
Samsung G600
danas sam pogledao ovaj film pa reko da obavestim ljude o njemu Wink



da, treci deo (jos uvek) znam sta ste radili proslog leta
mada ovaj put bez Jennifer Love Hewitt Smile

glumce nisam siguran da sam video ranije, neke od njih cini mi se i jesam ali nisam siguran.
prica se ne nastavlja na drugi deo ... nego je negde slicna 3cem delu "Final destination"
sto mu dodje da avantura pocne tako sto klinci pricaju o nekom ranijem dogadjaju

prva stvar koja mi se svidela je cim sam poceo da gledam film, uvodna scena dok jos uvek nema nicega je odlicna, dobijete utisak horror filma (kao u recimo prvom delu final destination ili nightmare on elm street), kamera je odlicna, muzika takodje

naravno svi znamo sta ce se desi i zasto ce ih posle progoni ribar Smiley

na kraju je malo iznenadjenje po pitanju ko ubija mada ne mogu da napisem ista blize da ne bih kojim slucajem upropstaio iznenadjenje Wink

sve u svemu nije lose, film je gotivan, gluma je relativno dobra, zadovoljan sam, mada naravno da ne bi trosili minute da gledamo kako neko pisa u gace i place nekada vam se cini ko da oni uopste nisu uplaseni jer prosto nastavljaju sa svojim zivotom ali to nije nesto sto fali ovom filmu, to je uvek tako, jednostavno to prihvatamo

za razliku od nekih novijih horrora ovde nema golotinje, to se jednostavno ne pojavljuje sto je plus za film (znam, i ja volim da vidim golotinju Smile) jer se drzi price i ne pokusava da navuce gledaoce tako sto ce prikazati necije sise.

kad bih morao da poredim sa prethodna dva dela ne bih ni poredio jer prva dva nisam gledao cini mi se dve godine tako da mi secanje nije bas sveze po tom pitanju a i ovo mu dodje ko dva filma koja se bave istom tematikom i zato su oba dobra, ne morate da birate koji cete od ta dva da gledate

e pa srecno gledanje, nadam se da cete uzivati
pozdrav za sve ljubitelje horror-a
IP sačuvana
social share
smislicu nesto bolje valjda
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia E72
Čudno. Na imdb još nije rejtovan. . . A uređen je za video tržište. . . Nisam ni znao da ovaj film postoji  Smile
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
gde si ga gledo keve ti?

valjda jos nije izaso,ja sam gledo trailer
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.