Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:18:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 98 99 101 102 ... 512
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbolje erotske scene YU filma  (Pročitano 6783547 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
Još jedna scena iz istog filma i glumci su isti

   8.2 mb.    1.19 min   avi

     Samo jednom se ljubi 2

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bscap0019.jpg
(23.45 KB, 640x416)
bscap0020.jpg
(23.36 KB, 640x416)
bscap0021.jpg
(24.45 KB, 640x416)
bscap0022.jpg
(19.45 KB, 640x416)
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
I još jedna scena iz tog filma

       6.5 mb   1.12 min.  avi

           Vladica Milosavljević-Samo jednom se ljubi

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bscap0000.jpg
(21.45 KB, 640x416)
bscap0001.jpg
(23.34 KB, 640x416)
bscap0002.jpg
(18.95 KB, 640x416)
bscap0003.jpg
(28.27 KB, 640x416)
bscap0004.jpg
(26.38 KB, 640x416)
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 322
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Jel moze neko,Molim VAS,da postavi sve ove klipove ali u 3gp formatu poshto ima nas koji smo na dial up,pa da ne skidam jedan klip sat vremena....Tnx
IP sačuvana
social share
Što se više penješ ka vrhu , sve u veća govna upadaš.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
Jel moze neko,Molim VAS,da postavi sve ove klipove ali u 3gp formatu poshto ima nas koji smo na dial up,pa da ne skidam jedan klip sat vremena....Tnx
Video sam i kad si prošli put to pitao,ali iskreno me mrzi da sve ponovo isecam iz filmova,pa da konvertujem iu 3gp i ponovo postavim.
Lepo bi bilo da neko ko je skinuo klipove to odradi i postavi u 3gp formatu,jer sigurno nisi jedini sa sporijim internetom i red bi bio da i ljudi sa sporijim netom dođu do klipova.
« Poslednja izmena: 29. Avg 2007, 03:22:39 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Napred Plavi !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7649
Zastava Prestonica Sandzaka
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300
Slazem se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 322
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Ma znam,ne bih ja mnogo davio,ali jedva chekam da ih skinem i vidim....sory za off
IP sačuvana
social share
Što se više penješ ka vrhu , sve u veća govna upadaš.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 226
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@diletant
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile (za svaki klip po jednom)
Sjajne scene, sjajan kvalitet i kompresija. Ponavljam, nisi ti diletant već majstor. Veliko hvala.
Našao sam svojevremeno na ovom threadu klipove iz ''Okupacije'' i nisu više bili dostupni (prednosti Rapidshare). Car si što si ih repostovao.

@Mardoc
Bez ljutnje, ali tvoj zahtev zvuči kao zahtev vlasnika fiće da se zato što on ima spor auto, ograniči brzina na putevima na 70 km/h. Bio bi greh da se ovako kvalitetni klipovi kvare u 3gp format, da ne govorimo da je to dodatni gubitak vremena za ove divne ljude koji već nesebično ulažu pristojan trud da bi podelili klipove sa ostalima.
« Poslednja izmena: 29. Avg 2007, 07:10:06 od zrtna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 226
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Barbara Vicković u hrvatskom filmu ''Kraljica noći'' (2001)


11256 KB, 83 sec
http://rapidshare.com/files/51893526/Barbara_Vickovic_Kraljica_noci_2001-1.avi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 30710
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
 Smile well done
IP sačuvana
social share
Јас го разбирам светот како поле за културен натпревар помеѓу народите - Гоце Делчев, Македонски револуционер

Свеста и чувството дека сум Македонец треба да стојат повисоко од се друго на светов - Крсте Петков Мисирков, Македонски просветител

 


Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6220
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 98 99 101 102 ... 512
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:18:07
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.367 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.