Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 08:20:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Silent Hill  (Pročitano 5483 puta)
28. Maj 2006, 23:42:54
Pocetnik


mmmmm paprikash ......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Motorola V3
Neka mi pomogne neko ako moze ..... Izgleda da su Ameri napravili film po staroj igrici Silent Hill a premijera je bila negde u Aprilu .... posto ga kod nas niko nije ni spomenu ja sam se bacio u pretragu po netu za dvd ripom ili samim DVD-om i nisam bas imao srece .... ima da se skine verzija snimana kamerom ali je ocajna i mislim da bi bilo steta gledati takvo remek delo u tom izdanju .....

Ako neko slucajno zna gde ima da se nadje neka kaze .... bicu jako zahvalan ..... Hvala unapred !
IP sačuvana
social share
........................ najbolja salata je salata od mesa ............................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Long Live And Prosper

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 182
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung D500
Postaviću linkove u toku dana da skineš i film je dvd-rip. Smile
IP sačuvana
social share
The force while be allways with you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Long Live And Prosper

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 182
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Samsung D500
IP sačuvana
social share
The force while be allways with you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

It`s no place like home...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1297
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Je li čemu film?? Onako usporedbe radi?? Recimo kao Resident Evil ili nešto slično?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung Galaxy Nexus
film je daleko bolji od residenta.. film se super.. gledao sam Smile

spooky Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

The_Punisher

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4179
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Totalno sam razočaran.Film ima jako dobrih scena i atmosfera je totalno preneta iz igrice i ona magla i onaj pepeo,znači sve je isto i onaj Pyramid Head(kako se sećam tako se zove) i one medicinske sestre i one ostale nakaze su super urađene,ali to je jedino što je dobro u filmu.
Prvo što ne valja je sama dužina filma od 125 min i što je film u fazonu "nekih veštičarenja i spaljivanja ljudi" kao da su u 15 veku,a ne u 21 i drugo što nema akcije kao u igrici.
U suštini dobri specijalni efekti,ne baš toliko dobra priča i definitivno predugačak film čine ga ne baš toliko dobrim kao što sam očekivo.
IP sačuvana
social share
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.


Armin van Buuren
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung Galaxy Nexus
Totalno sam razočaran.Film ima jako dobrih scena i atmosfera je totalno preneta iz igrice i ona magla i onaj pepeo,znači sve je isto i onaj Pyramid Head(kako se sećam tako se zove) i one medicinske sestre i one ostale nakaze su super urađene,ali to je jedino što je dobro u filmu.
Prvo što ne valja je sama dužina filma od 125 min i što je film u fazonu "nekih veštičarenja i spaljivanja ljudi" kao da su u 15 veku,a ne u 21 i drugo što nema akcije kao u igrici.
U suštini dobri specijalni efekti,ne baš toliko dobra priča i definitivno predugačak film čine ga ne baš toliko dobrim kao što sam očekivo.


brate, da se razumemo.. to "veshticharenje i spaljivanje ljudi" je pogreshno da osudjujesh, jer je to pricha filma, i to je pricha iz igrice.. ako zhelish "akciju" ti lepo uzmi gledaj milu jovovicj u rezident evil- u.. ne svodi se sve na ubijanje monstruma, i pucnjavu... think about it..
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

The_Punisher

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4179
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Totalno sam razočaran.Film ima jako dobrih scena i atmosfera je totalno preneta iz igrice i ona magla i onaj pepeo,znači sve je isto i onaj Pyramid Head(kako se sećam tako se zove) i one medicinske sestre i one ostale nakaze su super urađene,ali to je jedino što je dobro u filmu.
Prvo što ne valja je sama dužina filma od 125 min i što je film u fazonu "nekih veštičarenja i spaljivanja ljudi" kao da su u 15 veku,a ne u 21 i drugo što nema akcije kao u igrici.
U suštini dobri specijalni efekti,ne baš toliko dobra priča i definitivno predugačak film čine ga ne baš toliko dobrim kao što sam očekivo.


brate, da se razumemo.. to "veshticharenje i spaljivanje ljudi" je pogreshno da osudjujesh, jer je to pricha filma, i to je pricha iz igrice.. ako zhelish "akciju" ti lepo uzmi gledaj milu jovovicj u rezident evil- u.. ne svodi se sve na ubijanje monstruma, i pucnjavu... think about it..

Ja sam igrao i drugi i treći deo i nigde nisam video to veštičarenje.Pa igrica je u fazonu gde mora biti akcije,a ne da naprave sranje film,a igrica super!

Svako ima svoje mišljenje ti mene ne možeš ubediti da je film super,kao ni ja tebe obratno! Smile Smile
IP sačuvana
social share
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.


Armin van Buuren
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung Galaxy Nexus
slazhem se da svako ima svoje mishljenje, ali prvi deo igrice je film.. i ja ne mislim daje igrica u akciji i ubijanju i pucanju.. film je po meni odlichno uradjen, pricha je predstavljena kako treba, specijalni efekti su super..
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

It`s no place like home...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1297
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dobro već je pravilo da nas nakon odlične igrice film razočara..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 08:20:12
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.